Kam mám jít, kdo mi pomůže? ☹️

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
5.10.21 22:56

Kam mám jít, kdo mi pomůže? ☹️

Mam gynekologický problém. Týká se zapáchajícího výtoku - trvá už asi 3 roky a nikdo není schopen mi pomoct. Měla jsem x návštěv na gyn., změna lékaře, x výtěru, x globuli i tablet na užívání. Dohromady se nic moc nepotvrdilo. Každý doporučuje jen probiotika, ale ty nezabíraji. Byla.jsem i u léčitele. Tak jsem nechala 3 000,– za 1 sezení a efekt žádný :( Měla jsem i autovakcinu a nic… Už jsem zoufalá. Napadlo mě zajít na venerologii. Ale mám stálého partnera už 1000 let a on tvrdí, že také nikoho jiného neměl. Tak je to spíš zbytečné nebo nevím… děkuji za případné nápady nebo zkušenosti :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11996
5.10.21 22:58

Takže partner se taky pokaždé preleci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
106
5.10.21 23:05

@JancaS84 byl přeléčen asi 3× různými ATB, abyl i u urologa na výtěr, nějakou mírnou bakterií mu našli a prelecili. Ale problém je ten, že mě se ani po ATB moc neulevilo, je to téměř pořád stejne. Při styku používame kondom.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
322
5.10.21 23:08

Napadá mě změnit stravu, celkově životospráva, vynechat alkohol…
Nějak si vypěstovat lepší micro prostředí…
Partner by mohl „končit“ jinde, než uvnitř?
Třeba je to on co vadí…
A změnit gynekologa by třeba též pomohlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
106
5.10.21 23:15

@Arianna007 manželem to asi nebude, problém mám i při třeba 14 denní abstinenci ☹️… Stravu se snažím si hlídat, jednou dobou jsem úplně odbourala jsem bílé pečivo a cukr a nepomohlo, je to demotivační ☹️ teď nejím rohlíky a cukr omezují, stejně to nemělo efekt, už fakt nevím…teď užívám aloe, Vit. C, občas b komplex, občas střevní probiotika…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.10.21 23:23

Ahoj, a po čem to výtok zapáchá? Rybina? Jakou bakterií ti tam našli? Podle mě sis to akorát ještě víc rozhodila téma ATB…Jestli máš jen zapáchající výtok a žádné jiné potíže. Zkus si zavadet traumeel mast, na tampon týden. A každý den minimálně půl roků probiotika -fermalac, gynimun rapid na 10 dní a pak gynimun probiotika. Stres ti taky nepomáhá, zkus se na to nezamerovat…

• Citovat
  • Nahlásit
833
5.10.21 23:25

Ještě mě napadá bičenka poševní, je to spíš parazit, prvok. Tu dietou ani běžnými antibiotiky nezneškodníš. Dřív se to běžně na gyndě bralo v potaz, dnes je napadne akorát kvasinka nebo chlamydie…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.10.21 23:34

Anonymní : naposled mě našli streptococus agalacie l, na ty jsem měla autovakcinu. Jinak předchozí nálezy byly vždy přirozeně se vyskytující mikroflóra jen obcas prý přemnožená. Ten zápach mi spís než rybinu připomíná takovou zatuchlinu az močový zápach a to třeba hodinu po sprše…připadám si, jako bych si neměnila prádlo :oops: je to hrozný pocit, cítím to pořád na sobě, je to strašné hlavně i práci :( kvůli tomu mě to v práci vůbec netěší. Probiotik.jsem vyzkoušela spousty, nejlíp mi možná sedí lactofeel, fermalac se mi někdy vůbec nerozpustil, i když jsem navlhčila…ten krém zkusím, moc děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.10.21 23:37

@annasmyc nevím sice, kde bych k ní přišla, ale už jsem bezradná a nespíš tam zajdu, pořád hledám na internetu nějaké informace. Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.10.21 23:41

Bez na venerologii, a chtěj testy, udělají je zadarmo zápach po moci způsobuje ureoplazma. Ale jestli ti můžu poradit, pokud sis zaváděla probiotika jen týden, měsíc, tak necekej zázraky… já si to zavadim vždy po sexu. A v podstatě alepson 2× týdně jiz několik let, ale ty správné a to gynimun, nebo fernalac, zbytek probiotik nejsou určené do pochvy, nemají tu jednu prospěšnou bakterií. Myslím, že ses na to moc upnula, pokud tě nic nebolí, tělo si s tím poradí, jen mu dej probiotika a zkus něco na stres (třezalka tablety). Dost věcí se tím dá vyřešit. Nepamatuješ si, co byl spouštěč tvých problémů? ATB nejsou řešení… Pouze záleží, ale nevyléčí…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.10.21 06:37

Ahoj, mela jsem neco podobneho, taky streptokok, taky spousta leku a antibiotik = jeste horsi, chlapa jsem treba rok nemela a zadna zmena… pomohlo mi az cca po sedmi letech, kdyz mi doktorka dala doporuceni do hradce kralove do poradny pro vaginalni dyskomfort. Dali mi tam ruzny leky a asi po roce se to ustalilo, ted mam jen cas od casu svedeni, ale to bud za dva dny prejde a nebo kdyz je silnejsi, tak vezmu lek co mi dali a prejde to. Nechapu, proc tam doktori neposilaji rovnou, mne nechali trapit sedm let a on doktot tam je pro me zazrak. Akorat c dobe covidu poradnu zrusili a nevim, jestli uz funguje

• Citovat
  • Nahlásit
50
6.10.21 08:21

Ještě je důležité co nosíš, v čem pereš, čím se holíš, krémuješ a v čem spáváš.
Kalhotky vyměň za kvalitní bavlněné bombarďáky, vyhni se těsným džínům a kalhotám z umělého vlákna. Spodní prádlo per bez aviváže, v dětském gelovém prášku napr Lovela na 60°C (nedávej k tomu ponožky ani jiné oblečení). Zkontroluj si, jestli ti pračka dobře vypere (nezůstává prášek, není zanesené sítko). Když se dole holíš, změň čím se holíš a čím se krémuješ. (můžeš reagovat na jednorázové žiletky na ten zvlhčující proužek, může vadit krém po holení) Mimo MS, spi na vostro.
Používáš tampony při MS? změň značku ale raději na nějaký čas si najdi vhodné a kvalitní vložky (pozor na ti s plastovým povrchem, vyzkoušej víc, může vadit i absorpční gel v nich)
Nezměň všechno naraz, ale postupně, aby si zjistila co ti vadí.
A dej si zkontrolovat moč a močové ústrojenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10289
6.10.21 11:28

A když ti teda po tolika vyšetřeních, lécích, autovakcínách, léčiteli… nic nenašli, není to prostě jen tvůj pocit? Nic ti není, bakterie tam nejsou, svědění nemáš… Pocit zápachu může být klidně i jen subjektivní, jen v tvé hlavě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.10.21 12:13

@Sharimal téměř všechno už jsem vyzkoušela, mám jen bavlnene prádlo, už jsem jej jednu dobu i zehlila, aviváž jsem na spodary zrušila, s holením asi problém nebude, už jsem zkoušela holit, neholit a stejně nic :oops:… Děkuji mockrat za rady, zkusím ještě tu lovelu

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.10.21 12:29

@AnastazieB to už si taky někdy říkám, že potřebuju možná spíš psychiatra, manžel totiž nic necítí, ale on má slabý nos, mě zas říká, že jsem moc cíťa, já poznám co čichu i plíseň na chlebu, i když ještě není vidět :) ale. v práci to pozoruju asi nejvíc, začala jsem to nejvíc vnímat, když kolega začal otvírat častěji okno, i v zimě, už jsem si říkala, že se ho nějak zeptám, ale je to kolega, kolegyni bych se možná svěřila ☹️.. poznám, že některý den je to lepší a někdy hrůza, vůbec jsem nevypozorovala, co to zhoršuje nebo zlepšuje, ale když to necítím, hned mám i lepší náladu…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat