Reklama

Kam na krev v ČB

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Berulinka
Nováček 8 příspěvků 20.05.09 17:16
Kam na krev v ČB

Ahoj holky,

chtěla bych si dojít na krev abych věděla jestli jsem, nebo nejsem těhu. Prosím Vás kde přesně v Českých Budějovicích ta krevní laboratoř je? Bydlím kus od ČB a moc to tam neznám. Stačí tam ráno přijít, nebo se musím objednat?
Děkuju předem za rady!

Reklama

Reakce:

Danuška23
Kelišová 5732 příspěvků 20.05.09 17:57

Ahoj.Krevní laboratoř je přímo v nemocnici…Nebylo by pro tebe lepší si zajít ke svýmu gynekologovi aby tě vyšetřil a odebrali ti krev tam?Mám strach,že by se tě zeptali proč sis nezašla na gyndu a jdeš sem…

hanuless
Kecalka 451 příspěvků 20.05.09 18:35

BERULINKO - na krev můžeš jako samoplátce po LABOMY je naproti rádiu Faktor nebo na nádraží na železniční poliklinice :D odběr stojí cca. 220 Kč a výsledky máš hned do 2 hodin. Jo a musíš dorazit do 9,30 ráno.

Berulinka
Nováček 8 příspěvků 20.05.09 19:55

Ahoj, děkuju moc. Zkusím to tam u Faktoru. Chci jít tam, páč můj gyndař testy z krve na potvrzení těhu nedělá, musela bych počkat až to bude vidět na uzt. Krevní testy dělají prý jen v případě podezření na mimoděložní těhu.
Tak děkuju moc, snad to dopadne pro mě dobře. :roll:

vykyna
Závislačka 3471 příspěvků 22.05.09 18:36

Ahoj, můžeš jít i na polikliniku sever, mají tam cenník, vím, že to dělají, neb tam pracuje moje tchýňka :wink: . A já chodím na krev zá:,–(ně k ní, protože to umí dobře. Ale ymslím, že můžeš jít kamkoliv, že za peníze to udělají všude. A tobě jde o HCG, viď?

JáNová
Povídálka 35 příspěvků 27.05.13 10:04

Já se chci taky zeptat vás zkušenějších. Chtěla bych mít jistotu že nejsem těhotná tkže se chystám ne krev jenže jednalo by se cca o 11-12tt.Bude ještě hcg v krvi? děkuji

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Chášakdžího umučili a rozřezali. Proč se nikdo nebouří a Saúdy měříme jinak?

Před zraky celého světa se odehrává vyšetřování zmizení saúdskoarabského... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >