Těhotenství?

Anonymni
23.4.09 12:25

tehotenstvi?

Ahoj holky, jsem tu nova, ale tuhle diskusi sleduju uz delsi dobu. Potrebovala bych znat vas nazor. S pritelem se snazime nejakou dobu o miminko a ted mam 6 dni spozdeni - ze zvedavosti jsem si udelala po 3 dnech tehotensky test, ktery mi ukazal velmi slabou carku (ale fakt hodne slabou), mam zvetsena a napjata prsa a obcas me poboliva v brisku, jako bych to mela dostat, chodim casteji na zachod, ale zadne jine priznaky nepozoruji. Myslite, ze bych mohla byt tehulka a test si zopakovat za delsi dobu? Dekuju moc za radu

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1852
23.4.09 12:31

Nappisu ti to, co na takoveto dotazy odpovidam pokazde - jisteze muzes :lol: Co takhle zajit si k dr..??? On by ti to s jistotou rekl. Ja kdyz jsme se snazili o mimco, jsem k nemu letela hned jak se mi spozdila ms :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
23.4.09 12:40

me doktor rekl, ze mam pockat az to bude tak 10 dni spozdeni, ale ta doba je strasliva - hrozne se to tahne. Tak jsem se chtela zeptat aspon takhle :D

• Nahlásit
  • Citovat
114
23.4.09 13:10

ahoj a zkousela jsi nejaky citlivejsi test???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2748
23.4.09 13:16

Ahoj. Určitě si udělej znovu těhu test . Já jsem měla také slabou čárku a test opakovala ob den… Celkem na to padly 3 testy ( než jsem tomu uvěřila ) a pokaždé byla slabá tenká čárka… Byl to mamatest… No a pak návštěva na gy. papa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2139
23.4.09 13:33

No jestlis dělala test před třemi dny, tak si udělej dnes znovu… Já měla jeden den slabou a druhý den večer už silnou čárku…HCG pak stoupá rychle… Nebo jít na odběr krve…
Můžeš být těhotná…ale s jistotou jen po testování a pak UZV u lékaře… :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
23.4.09 15:19

holky, dekuju moc za radu…po praci si skocim do lekarny a uvidime jak to dopadne :D a pro jistotu se objednam i k panu doktorovi. Diky moc preju Vam hezky zbytek dne

• Nahlásit
  • Citovat
234
23.4.09 15:22

Tak ať to dobře dopadne! :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1752
23.4.09 15:31

Slabá nebo silná, to je jedno, hlavní je že je a je v časovým limitu. Já bych to viděla na těhu. Jesli chceš mít jistotu, tak si skoč k doktorovi nebo laborky na odběr krve. Hodně štěstí. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2139
23.4.09 16:11

Dej vědět jak to dopadlo, ať můžem gratulovat :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
28.5.09 12:10

negativní testy a ms nikde

Zdravím všechny, chci se zeptat jestli někdo nemáte podobnou zkušenost. Už skoro rok neberu HA, od té doby jsem měla pravidelný cyklus. O miminko se zatím nesnažíme, ale ne vždy se chráníme. Už deset dní mi nepřišla plánovaná menstruace. Hned po třech dnech jsem si dělala test a byl negativní a včera taky jeden a byl stále negativní. Mohlo by se i přesto jednat o těhotenství? K doktorce jsem objednaná až na pondělí a to budou dva týdny. Jinak nepociťuji žádné příznaky, ani blížící se MS. Děkuji za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
5
4.3.13 08:53

Ahoj, promiň že to píšu tady ale nemůžu založit diskuzi :/

Zdravím všechny. S přítelem jsem měla zhruba před dvěma týdny pohlavní styk. Neberu prášky a kondom jsme také neměli. Nevystříkal se do mě a v kapičkách touhy sperma nemívá, to máme ověřené.. Každopádně včera jsem to nedostala. Nemám to ještě 100% přesné a dost jsem se za poslední týden stresovala. Může být ta menstruace opožděná kvůli stresu? Nebo myslíte že jsem v tom..Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23706
4.3.13 08:57

@Kajušeee Me by zajimalo, jak mate overne ty kapicky touhy :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5725
4.3.13 08:59

1 den zpoždění ještě nemusí nic znamenat. 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
4.3.13 09:07

@pikola

No dobrá, úplně ověřené to nemáme, ale do teď se nikdy nic nestalo. :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...