Reklama

Negativní těhotenský test

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zuzanek
Nováček 5 příspěvků 14.04.09 13:55
negativní TT

Ahoj Holky prosím o radu,už týden mám opožděnou MS a TT negativní,můžu být i přesto těhotná? snažíme se o mimi už od září a za TT jsem už utratila majlant :? (MS jsme měla docela pravidelnou +- 2dny)děkuju za odpověď

Reklama

Reakce:

Handah
Kelišová 7094 příspěvků 14.04.09 14:03

Ahoj, to Ti tu nikdo na stopro neřekne, skoč si na odběr krve - hcg, buď na gyndu nebo někam do laborky (tam to stojí nějaké Kč) - a budeš mít výsledek jistý :wink:

Danylea
Ukecaná baba ;) 1852 příspěvků 14.04.09 14:05

Co takhle zajit si na gyndu?? Tady se to asi nedozvis :lol: :wink:

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34044 příspěvků 14.04.09 14:53

Muzes byt tehotna, ale to my tady fakt nevymyslime. Zkus gyndu, nebo alespon citlivejsi test (treba rapiclear za 80 kc)

zuzanek
Nováček 5 příspěvků 14.04.09 14:58

Děkuju za rady, v pondělí jdu na gyndu tak uvidíme,moc bych si přála aby tam byly //

Handah
Kelišová 7094 příspěvků 14.04.09 15:09

Pokud bys nemohla do pondělka vydržet, tak zkus tu laboratoř - pokud se nepletu, stojí to kolem 2-300 Kč,–

jestedka
Kecalka 264 příspěvků 16.04.09 17:04

Ahojky, ja kdyz jsem byla tehotna, asi az desaty test mi ukazal dve carky, porad mi to ukazovalo jednu, vubec jsem to nechapala a pak az nekde 14 dni po tom co jsem to mela dostat se ukazali dve…
az takhle pozde, do te doby porad jen jedna…
jak rikaj holky, krev je nejjistejsi …

Natyk
Kecalka 109 příspěvků 02.02.14 17:10
????????

Ahoj, zdravím všechny pisatelky.:-) Prosím o pár názorů..neboť víc hlav, víc ví! Menstruace mi skončila těsně před štědrým dnem, ještě jsem se radovala, že to nebudu mít na svátky..:-)..jenže následně v lednu přišla znova už 10.1.Samozřejmě mě to překvapilo. Nepřišla mi nějak extra výjmečná, co se týká průběhu..možná jen kratší..asi čtyři, pět dnů…jenže již před touto menstruací, mě začali bolet prsa. Přikládala jsem to plodnému období a malinko splašenějším hormonům…jenže dodnes mě prsa nepřestala bolet. Vlastně si na ně ani nemůžu sáhnout. Před týdnem jsme prospala snad celé dny, no teď v posledních čtyřech dnech jsem zase vzhůru už od rána od šesti a nemůžu spát. Další změna je, že mám slabé nevolnosti žaludku a že jsem začala pravidelně každý den chodit na velkou, což tedy neznám léta letoucí. Před týdne jsem si dělala jeden test-negativní…včera taky-negativní! Takže nechápu…ale je fakt, že se cítím jinak než normálně! No a teď babo raď! Nic osobního dámy…jen slovní obrat! Krásný den… :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.16 13:25

Mohu povazovat neg. tt za opravdu neg.?Je to hloupý dotaz, ale jeden den jsem spinila, desitkovy tt je neg.uz třetí den.Ms nemam. Ještě mohu pro jistotu zajit na krev, ale počkám.
Hezky den,

Evelina.Ova
Nováček 5 příspěvků 10.08.16 21:38
Nevydržím čekat

Ahojte holky, zbývá mi 5 dní do očekávané menstruace. Dneska jsem zkoušela poprvé tedy, který vyšel negativně, ale není se čemu divit, protože je brzo. Mám plno příznaků bolest břicha, plynatost, bílý výtok, trochu pocit na zvracení a to už asi 5 dní a nemirni se to. Ráda bych byla těhotná. Jaký typ testu by jste mi doporučili? Chtěla bych to vědět co nejdříve. :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Ivo Rittig se vyšňořil k soudu kvůli tunelování, na cestu se posilnil Moëtem

Lobbista Ivo Rittig je dnes na soudním projednávání ohledně kauzy údajného... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >