Kam na výlet?

1296
23.6.06 08:28

Kam na výlet ??

Prosím dokáže mi někdo poradit, kam v Praze na výlet se 4 měsíčním miminem ??? Co třeba nějaký koupání ???
Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

422
23.6.06 09:39

s takhle malym mimce se asi koupat nikde nelze- to je lepsi mit nafukovaci bazenek ci vanicku a tam se rachat. Jinak my jsme chodili do Pruhonickeho parku, je tam moc hezky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1296
23.6.06 09:48

Koupat se dá v Podolí. Je tam dětské brouzdaliště. Volala jsem tam a prý to není problém, ani s takhle malým miminkem. Moje sestra mi ale zase říkala, že když tam chodila se školou, tak když si měla vybrat posilovnu nebo plavání, že si vždycky radši vybrala tu posilovnu, že prý v tom bazéně plave šílenej bordel.
To brouzdaliště asi taky nejčistší nebude. Pochybyju, že ty mrňousci poctivě chodí na záchod :( Tak nevím. Ale díky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
422
23.6.06 14:36

No na vlastni zodpovednost muzes jit s tim prckem vsude ( i na Hostivar, Seberak, Podoli, Eden, ymcu,…), ale ja bych do roka veku ho na verejne koupaliste nebrala.. tak jsem alespon pochopila tvuj dotaz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
278
23.6.06 14:42

Čauky,
a co třeba se starším? Já tu bydlím cca 6 let a pořád tu Prahu skoro neznám. No a s dítětem už vůbec :( jediné co mě napadá je ZOO a naše okolí - ale to už zase známe moc a moc a už nás to tam obě strašně nebaví… nemáte někdo nějaký tip na prázdniny, kdy skoro nic nefunguje???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2583
23.6.06 14:53

Já bych měla tip, ale vyžaduje poměrně velkou vstupní investici a technicky zdatného a dobrodružství chtivého partnera :)
Pořiďte si GPS, staňte se geocachery a máte o zábavu postaráno. Já jsem díky tomu poznala celou Prahu včetně širokého okolí, pořád jsme někam courali, hledali „poklady“ a u toho nachodili s kočárkem docela hodně km a taky najezdili mhd i vlakem - nejvíc na trati Praha - Beroun :)
Více info na www.geocaching.cz. Zatím je Šimon ještě malý, ale větší děti si to užívají a hrozně je to baví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1356
14.3.14 21:17

No mi byli v Chlebech v zoo tedˇjí budou rozšiřovat dětem se tam líbilo spíš té starší :lol: malá to skoro prospala :D Pak jsme zajeli do Nynburka na hradby kolem nich je pěkná procházka a park pak jsme šli do cukrárny :mrgreen: Loučenˇpěkný park labirinty Poděbrady tam jsme nakoupili přímo v mlékárně super :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.4.17 08:05

Vylet

Ahojte maminky jedeme v sobotu na vylet do Brna…a potrebuji poradit jak se dostat na ten Špilberk z hl. nadrazi pak do kostela sv. jakuba, Brnenska kostnice a posledni podzemi pod zelnym trhem…Nikdy jsem v Brne nebyla takze prosim o radu

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
14.4.17 08:19

Brno

Ahojte maminky jedeme v sobotu na vylet do Brna…a potrebuji poradit jak se dostat na ten Špilberk z hl. nadrazi pak do kostela sv. jakuba, Brnenska kostnice a posledni podzemi pod zelnym trhem…Nikdy jsem v Brne nebyla takze prosim o radu

• Nahlásit
  • Citovat
2744
14.4.17 08:24

Nechápu co je na tom citlivého, že je potřeba dávat doatz anonymně '-)
kostel sv. jakuba a kostnice jsou zast. česká tramvaje 4,9 směr lesná
podzemí pod zelným trhem stejnou tramvají, nebo pěšky na zast. zelný trh
na špilberk je asi nejlepší na zast šilingrovo náměstí a pak pěšky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4069
14.4.17 09:12

Řekla bych že nejlepší je pěšky vydáte se. Z hlavního nádraží tou hlavní ulici kolem McDonalda odbočíte první doleva a tam je kostnice když se vrátíte na hlavní a půjdete dál tak třetí doleva je zelný trh a když se vrátíte na hlavní až dojdete na náměstí tak se dáte po kolejích pryč z náměstí a dojdete k Jakubovi. Špilberk uvidíte ale to je asi nejlepší ze zeleného trhu nahoru a tam.se pak zeptat ale nemůžete ho minout

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1812
14.4.17 10:36

@kintly POzor, to co je první doleva je Kapucínská krypta. Mrtvoly jsou tam taky, ale kostnicí asi paní myslí spíš tu, co je hned vedle Jakuba. Já bych být anonymní šla takhle:
Hned naproti nádraží (přes tramvajové koleje) je široká ulice Masarykova, vedoucí mírně do kopce. Jděte po ní a pak se dejte hned zpočátku některou uličkou vlevo. Dorazíte na Zelný trh, kde je vstup do podzemí (jestli je nejpřímější druhá, nebo třetí, to bohužel nevím). Pak se vraťte, jak radí @kintly zpátky na Masaryčku a pokračujte pořád dál po tramvajových kolejích. Projdete Náměstím Svobody, vejdete do uličky (nevím, jak se teď jmenuje, tuším že Rašínova) a pořád dál po tramvajových kolejích až po pravé straně uvidíte kostel sv. Jakuba a kostnici (je to hned u sebe). Jestli chcete i dál pokračovat pěšky (což doporučuju), jděte ještě kousek nahoru, kde se koleje kříží. Vy se dejte vlevo a pokračujte pořád dál. Přejdete přes takový hlavnější uzel Česká a půjdete pořád rovně dál. Po pravé straně minete soud, po levé bude JAMU, před kterým je vodotrysk. Až dorazíte na křižovatku, kde jsou semafory, zahněte vlevo a jděte dál kolem tramvajových kolejí. Projdete kolem základní školy na jedné a besedního domu na druhé straně ulice a tam už je směrem doprava vstup do parku pod Špilberkem. Ufff - tak snad jsem to vysvětlila. Kdyžtak koukněte do mapy´, ať to máte jasnější.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.4.17 14:12

@Meeshab tak snad to najdu podle tohodle popisku je to moc slozite same koleje :D :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
1595
14.4.17 17:51

U těch Kapucínů (první odbočka doleva z Masarykovy ulice) je moc hezká Moravská vesnička http://www.moravskavesnicka.com/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24965
6.4.18 20:42

Kam zítra vyrážíte na výlet?
Dejte tip na celodenní výlet s dětmi a je jedno odkud jste ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama