Kam s autosedačkou?

488
24.4.05 21:15

Kam s autosedačkou?

Ahojky,

chci se zeptat, které místo je bezpečnější pro mimčo v autosedačce - za řidičem nebo za spolujezdcem?

Díky, Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

420
24.4.05 21:31

Ahojky
myslim ze sedadlo za ridicem. Sedadlo vedle ridice je nejnebezpecnejsi, celkove prava strana.
Lucka + Klarka 6,5m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10410
24.4.05 21:38

Ahoj,
můj manžel - automobilový fanda :) - naopak tvrdí, že za sedadlem spolujezdce. Říká se mu „čestné místo“.
Silvie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7463
24.4.05 21:58

ja si taky myslim,ze nejbezpecnejsi misto je za spolujezdcem

magrat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
184
24.4.05 22:30

Ahojky,

Já když jezdím s Matesem sama ( 2 m), tak ho mám vedle sebe a mám deaktivovaný airbag.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
550
24.4.05 23:00

hlasuji pro sedadlo za spolujezdcem :wink:
Monca

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
472
24.4.05 23:36

Ja jsem taky pro sedačku za spolujezdcem.Na straně řidiče jezdí protijedoucí auta a někdy když předjíždí,tak můžou škrtnout o auto právě na straně řidiče.
Ať se nám nic takového ale nestane!!!Fuj,fuj,fuj!!!
Kelinka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54
24.4.05 23:42

Já jsem taky pro sedadlo za spolujezdcem, když řídím sama, můžu i juknout, co se děje a malý mě taky lépe vidí. :wink: :wink: :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
291
25.4.05 05:11

Já slyšela, že nejbezpečnější sedadlo je uprostřed na zadní sedačce. V hodně starých autech to samozřejmě nejde, ale v těch trochu novějších ano. Je to prý z důvodu toho, že při bouračce ze strany není dítě vystavené možnému přímému nárazu…je přece jenom alespoň půl metru od obou dveří.

My máme dost staré auto, pětadvacet let a pásy pro prostředního cestujícího vzadu tam jsou. Nechali jsme si navíc v servisu přidělat očko na „kotvu“ do zadní desky pod oknem (nevím jak se to přesně jmenuje). Je to na sedačku pro starší dítě, která by měla být „ukotvena“.

A sedadlo upostřed má ještě jednu výhodu…malej na nás oba dobře vidí a všechno "komentuje " :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70
25.4.05 08:24

Ahoj,
my mame malou taky za sedadlem spolujezdce :D

Simona&Kristynka(skoro 10 mesicu)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
94
25.4.05 09:55

Ahojky, přikláním se za sedaldlo za spolujezdcem a navíc si myslím že i vytahování dítěte z auta je bezpečnější na straně spolujezdece, protože tam dítě vytahuješ na stranu chodníku a né do cesty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama