Kam s dětmi pod stan?

6381
11.7.15 21:37

Kam s dětmi pod stan?

Hezký večer,
mohl by jste mi prosím někdo poradit nějaký hezký camp, který by byl vhodný pro malé děti? (ne sedmihorky) Jde mi především o hygienu, čisté koupání (což letos bude asi problém), nějaké vyžití pro děti (pískoviště aj.) a nejdůležitější je, aby bylo možné stanovat mezi stromy, kde bude stín, syn mi špatně snáší sluníčko. A nebo druhá varianta by byla, že by to mohlo být i tábořiště - klidně jen louka, postavily bychom tam sluneční přístřešky (v campu na ně nebude dostatek místa) a vedle toho tábořiště, aby byl camp, kde by bylo to vyžití pro děti :-) Děkuji za jakoukoliv radu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11.7.15 21:46
@Purelily píše:
Hezký večer,
mohl by jste mi prosím někdo poradit nějaký hezký camp, který by byl vhodný pro malé děti? (ne sedmihorky) Jde mi především o hygienu, čisté koupání (což letos bude asi problém), nějaké vyžití pro děti (pískoviště aj.) a nejdůležitější je, aby bylo možné stanovat mezi stromy, kde bude stín, syn mi špatně snáší sluníčko. A nebo druhá varianta by byla, že by to mohlo být i tábořiště - klidně jen louka, postavily bychom tam sluneční přístřešky (v campu na ně nebude dostatek místa) a vedle toho tábořiště, aby byl camp, kde by bylo to vyžití pro děti :-) Děkuji za jakoukoliv radu.

Ahojky. Já jezdím už od svých dvou let k Máchovu jezeru do Camp Borný.(www.campborny.cz) V loni jsem tam byla pod stanem s tří měsíčním synem a letos v jeho 15. měsících jedem znovu. Voda super. Dlouho mělko a na dně písek s nejspíš bahnem. Velká písková pláž. Stanovaní je prakticky v lese s tím, že mužete stan postavit i 3 metry od vody. Pár metrů od stanu je dětské hřistě, lanová dráha a přístaviště dopravněho parníku. Restarouce a „hospůdky“ všude kolem. Jen kdo není zvyklý na méně moderní wc a sprchy, tak si stěžuje. Mě to pár krát za den přežít nikdy nevadilo. :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.7.15 21:48
@Barbora212 píše:
Ahojky. Já jezdím už od svých dvou let k Máchovu jezeru do Camp Borný.(www.campborny.cz) V loni jsem tam byla pod stanem s tří měsíčním synem a letos v jeho 15. měsících jedem znovu. Voda super. Dlouho mělko a na dně písek s nejspíš bahnem. Velká písková pláž. Stanovaní je prakticky v lese s tím, že mužete stan postavit i 3 metry od vody. Pár metrů od stanu je dětské hřistě, lanová dráha a přístaviště dopravněho parníku. Restarouce a „hospůdky“ všude kolem. Jen kdo není zvyklý na méně moderní wc a sprchy, tak si stěžuje. Mě to pár krát za den přežít nikdy nevadilo. :dance:

A sluneční přístřešky tam každým rokem přibývají. Místa je tam dost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2106
11.7.15 22:02

Ahoj, taky jsem byla v Kempu Borny na Macháči a líbilo se nám tam. Nebo pak múžu odporučit kemp Líščí Farma - docela dobrý vyžití pro deti a mají tam bazén a hlavne dost stromů. A teda v Sedmihorkách se mi taky moc nelíbí :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1303
11.7.15 23:06

Za mě a moji rodinu mohu doporučit Jinolické rybníky u Prachovských skal. http://www.jinolice.cz/…e/index.html

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6381
13.7.15 12:59

Všem děkuji za informace.
Camp Borný známe, byly jsme tam před 2 roky a rodiče minulý rok, tam by to bylo ideální, blízko bydliště, asi se tam znovu vydáme, jen doufám, že budou místa (měly jsme dříve problém najít volnou plochu) jedeme 3 rodiny…
a ta liščí farma vypadá suprově :palec: tu si uložím…
děkuji a přeji hezký zbytek dne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama