Kam se objednat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.17 17:58
Kam se objednat?

Ahoj. Prosím o radu. Po druhém těhotenství mi postupně povolovala přední poševní stěna, až mi to teď dva roky po porodu dělá veliké problémy. :,( Celou dobu, 2 roky, jsem s tím chodila do Podolí, ale tam vždycky reagovali, že to na operaci ještě není, mám cvičit. Cvičím od druhého porodu, mám i rehabilitace, ale asi to nebude stačit. :nevim:

Gynekoložka mi dá doporučení na jinou urogynekologii. Mám se objednat do Gyncentrum Praha Hloubětín nebo k doc. Otčenáškovi.??Máte nějaké zkušenosti?

Ani nevím, co se mnou mají dělat, mám propadlou přední stěnu poševní a možná i prolaps močové trubice nebo měchýře :roll: Omlouvám se za anonym. ŠH

Reklama

Reakce:

janickaIII
Ukecaná baba ;) 1551 příspěvků 11.12.17 18:09

S gyncentrem v hlobetine mam velmi špatné zkušenosti. Respektive se sono prsou. Šla jsem tam jen na kontrolu - prevenci a paní doktorka mi něco našla- podala mi to stylem, že pomalu zítra zemřu a hned mi nabízela nějakou přírodní šťávu, která mi pomůže vše zpomalit ( šťáva stála 2000,–, vyšetření 800,–). Domů jsem šla z brekem, že je vše v háji (v rodině máme rakovinu, tak mě to vzalo ještě víc). Doma jsem to rekla racionálním manželovi a ten mě donutil objednat se na zelený pruh. A tam kupodivu nic nenasli (týden po vyšetření v hloubetine). Tak za mě v Hlobetine z pacientů jen tahaji prachy a nedoporučuji ho. Jinak zkus ještě apolinare a nebo doktory v katerinske.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.17 18:18

@janickaIII Díky. Mě gynekoložka doporučila tyhle dvě možnosti, ale spíš proto, aby to nemusela sama řešit- tak mě tam prostě předá :cert: Jinak nevím, jestli s nimi má nějaké zkušenosti. Mě zase v tom Podolí pořád říkali, že je všechno „jen povolené“ a docela v pořádku, až když jsem tam byla naposled, tak řekli, že už je to horší, ale operace později. Já už mám ale velké problémy s opakovanými infekcemi, naprosto bez sexu už moc dlouho a teď navic po zánětech i trochu inkontinenci. :roll: ŠH

janickaIII
Ukecaná baba ;) 1551 příspěvků 11.12.17 18:21
@Anonymní píše:
@janickaIII Díky. Mě gynekoložka doporučila tyhle dvě možnosti, ale spíš proto, aby to nemusela sama řešit- tak mě tam prostě předá :cert: Jinak nevím, jestli s nimi má nějaké zkušenosti. Mě zase v tom Podolí pořád říkali, že je všechno „jen povolené“ a docela v pořádku, až když jsem tam byla naposled, tak řekli, že už je to horší, ale operace později. Já už mám ale velké problémy s opakovanými infekcemi, naprosto bez sexu už moc dlouho a teď navic po zánětech i trochu inkontinenci. :roll: ŠH

A co zkusit Motol. Tam vim, ze jsou celkem dobří. Z venku to tedy vypadá děsně, ale na gynde je to celkem ok.

cell
Echt Kelišová 7991 příspěvků 1 inzerát 11.12.17 18:24

@janickaIII : jako kde v Kateřinské? co vím, tak jsou tam jen zubaři a neurologie

doporučila bych urogynekologii Apolinář :andel:

janickaIII
Ukecaná baba ;) 1551 příspěvků 11.12.17 19:00
@cell píše:
@janickaIII : jako kde v Kateřinské? co vím, tak jsou tam jen zubaři a neurologiedopo­ručila bych urogynekologii Apolinář :andel:

Dříve tam byl dr. Suk. Apolinar je ok, také doporučuji.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.17 22:39

Děkuju za reakce. V Motole jsem byla na urologii a na pohotovosti a na dětském, přístup ok, ale je to tam strašně velké a bojím se, že to tam bude dlouho trvat než se dostanu na řadu.

A na Urogynekologii k Apolináři je taky potřeba doporučení? ŠH

janickaIII
Ukecaná baba ;) 1551 příspěvků 11.12.17 23:05
@Anonymní píše:
Děkuju za reakce. V Motole jsem byla na urologii a na pohotovosti a na dětském, přístup ok, ale je to tam strašně velké a bojím se, že to tam bude dlouho trvat než se dostanu na řadu.A na Urogynekologii k Apolináři je taky potřeba doporučení? ŠH

Zkus tam zavolat a zeptat se. Zadanku by ti snad prinehorsim mohl napsat obvodak.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.17 23:15

@janickaIII J, zatím mám doporučení do toho gyncentra od gynekoložky ještě mluvila o tom Otčenáškovi, ale tam mají teď dovolenou, ale po předchozích zkušenostech s Podolím a ještě jednou gynekoložkou, už si dávám pozor. Obvodní mi nejspíš žádanku nenapíše, jednou jsem o tom před ní mluvila kvůli těm zánětům močových cest, že se mi to jako zhoršilo i to udržení moči, že to mám takový labilní a ona říkala, že by to vyřešila plenou a počkala, jestli se to nezlepší, cvičit nedoporučuje. Ale já si ještě připadám mocmladá na takový řešení. 8o ŠH

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Dara drtí Alagič i Rytmuse: Takto odpovídá na jejich zamilované fotky!

Koncem března Dara Rolins (45) a Patrik Rytmus Vrbovský (41) informovali o... číst dále >

Vondráčková promluvila o rozchodu s Plekancem: Bylo to překvapení!

Když Tomáš Plekanec před týdnem prostřednictvím sociálních sítí informoval,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama