Reklama

Kam se objednat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.17 17:58
Kam se objednat?

Ahoj. Prosím o radu. Po druhém těhotenství mi postupně povolovala přední poševní stěna, až mi to teď dva roky po porodu dělá veliké problémy. :,( Celou dobu, 2 roky, jsem s tím chodila do Podolí, ale tam vždycky reagovali, že to na operaci ještě není, mám cvičit. Cvičím od druhého porodu, mám i rehabilitace, ale asi to nebude stačit. :nevim:

Gynekoložka mi dá doporučení na jinou urogynekologii. Mám se objednat do Gyncentrum Praha Hloubětín nebo k doc. Otčenáškovi.??Máte nějaké zkušenosti?

Ani nevím, co se mnou mají dělat, mám propadlou přední stěnu poševní a možná i prolaps močové trubice nebo měchýře :roll: Omlouvám se za anonym. ŠH

Reklama

Reakce:

janickaIII
Ukecaná baba ;) 2106 příspěvků 3 inzeráty 11.12.17 18:09

S gyncentrem v hlobetine mam velmi špatné zkušenosti. Respektive se sono prsou. Šla jsem tam jen na kontrolu - prevenci a paní doktorka mi něco našla- podala mi to stylem, že pomalu zítra zemřu a hned mi nabízela nějakou přírodní šťávu, která mi pomůže vše zpomalit ( šťáva stála 2000,–, vyšetření 800,–). Domů jsem šla z brekem, že je vše v háji (v rodině máme rakovinu, tak mě to vzalo ještě víc). Doma jsem to rekla racionálním manželovi a ten mě donutil objednat se na zelený pruh. A tam kupodivu nic nenasli (týden po vyšetření v hloubetine). Tak za mě v Hlobetine z pacientů jen tahaji prachy a nedoporučuji ho. Jinak zkus ještě apolinare a nebo doktory v katerinske.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.17 18:18

@janickaIII Díky. Mě gynekoložka doporučila tyhle dvě možnosti, ale spíš proto, aby to nemusela sama řešit- tak mě tam prostě předá :cert: Jinak nevím, jestli s nimi má nějaké zkušenosti. Mě zase v tom Podolí pořád říkali, že je všechno „jen povolené“ a docela v pořádku, až když jsem tam byla naposled, tak řekli, že už je to horší, ale operace později. Já už mám ale velké problémy s opakovanými infekcemi, naprosto bez sexu už moc dlouho a teď navic po zánětech i trochu inkontinenci. :roll: ŠH

janickaIII
Ukecaná baba ;) 2106 příspěvků 3 inzeráty 11.12.17 18:21
@Anonymní píše:
@janickaIII Díky. Mě gynekoložka doporučila tyhle dvě možnosti, ale spíš proto, aby to nemusela sama řešit- tak mě tam prostě předá :cert: Jinak nevím, jestli s nimi má nějaké zkušenosti. Mě zase v tom Podolí pořád říkali, že je všechno „jen povolené“ a docela v pořádku, až když jsem tam byla naposled, tak řekli, že už je to horší, ale operace později. Já už mám ale velké problémy s opakovanými infekcemi, naprosto bez sexu už moc dlouho a teď navic po zánětech i trochu inkontinenci. :roll: ŠH

A co zkusit Motol. Tam vim, ze jsou celkem dobří. Z venku to tedy vypadá děsně, ale na gynde je to celkem ok.

cell
Echt Kelišová 8043 příspěvků 11.12.17 18:24

@janickaIII : jako kde v Kateřinské? co vím, tak jsou tam jen zubaři a neurologie

doporučila bych urogynekologii Apolinář :andel:

janickaIII
Ukecaná baba ;) 2106 příspěvků 3 inzeráty 11.12.17 19:00
@cell píše:
@janickaIII : jako kde v Kateřinské? co vím, tak jsou tam jen zubaři a neurologiedopo­ručila bych urogynekologii Apolinář :andel:

Dříve tam byl dr. Suk. Apolinar je ok, také doporučuji.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.17 22:39

Děkuju za reakce. V Motole jsem byla na urologii a na pohotovosti a na dětském, přístup ok, ale je to tam strašně velké a bojím se, že to tam bude dlouho trvat než se dostanu na řadu.

A na Urogynekologii k Apolináři je taky potřeba doporučení? ŠH

janickaIII
Ukecaná baba ;) 2106 příspěvků 3 inzeráty 11.12.17 23:05
@Anonymní píše:
Děkuju za reakce. V Motole jsem byla na urologii a na pohotovosti a na dětském, přístup ok, ale je to tam strašně velké a bojím se, že to tam bude dlouho trvat než se dostanu na řadu.A na Urogynekologii k Apolináři je taky potřeba doporučení? ŠH

Zkus tam zavolat a zeptat se. Zadanku by ti snad prinehorsim mohl napsat obvodak.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.17 23:15

@janickaIII J, zatím mám doporučení do toho gyncentra od gynekoložky ještě mluvila o tom Otčenáškovi, ale tam mají teď dovolenou, ale po předchozích zkušenostech s Podolím a ještě jednou gynekoložkou, už si dávám pozor. Obvodní mi nejspíš žádanku nenapíše, jednou jsem o tom před ní mluvila kvůli těm zánětům močových cest, že se mi to jako zhoršilo i to udržení moči, že to mám takový labilní a ona říkala, že by to vyřešila plenou a počkala, jestli se to nezlepší, cvičit nedoporučuje. Ale já si ještě připadám mocmladá na takový řešení. 8o ŠH

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Vzácná onemocnění, která mění lidi k nepoznání

Lékaři dnes znají celkem sedm tisíc vzácných onemocnění a asi 80 procent z... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >