Reklama

Nemůžu se zbavit kvasinek - co pomohlo vám?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.17 13:09
Ztracený případ

Zdravím :). Určitě hodně z vás si tím také prošlo, tak hledám nějakou radu. Už rok a půl se nemůžu zbavit kvasinek (candida). Doktorka mi napíše většinou Clotrimazol, to pomáhá asi tak týden a pak jsem zase ve starých kolejích. Canesten taky nepomohl. Piju čaje, beru Candistop, jim hodně česneku a teď jsem nejim sladké a vyřadila jsem i kafe( úplně zmizel výtok). Ale svědění je pořád. Zamýšlím zkusit třeba týden pouze pití zeleninových šťáv a česnečky. Co pomohlo vám? :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.17 13:09

Ještě dodám, že jsem včera měla krvavý výtok, dnes už nic, zakladatelka

ReTraktor
Kecalka 120 příspěvků 10.12.17 13:17

A co lecba partnera, probehla? mas vyloucenou alergii? - ja se ti jednu dobu dost trapila nez se prislo na to ze jsem alergicka na latex - tedy na prezervativy…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.17 13:23

@ReTraktor ano partner používá krém a kondom ani antikoncepci nepoužíváme

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.17 13:24

Mne pomahaji obycejne boraxove globule. Brat tak 7-10 dni. Vyhodou je, ze je ti jen desinfekce, muzou se pak brat i prubezne treba ob dva dny. Bez predpisu.

HankaS82
Ukecaná baba ;) 1247 příspěvků 10.12.17 13:29

Mě pomohl tea tree. Kapnout na tampón a nebo kapnout do trochy vody a nechat tampón trochu nasaknout.Za 3dny to bylo OK.

BaMaK
Závislačka 2804 příspěvků 49 inzerátů 10.12.17 13:40

Nemáš cukrovku?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.17 13:49

@BaMaK nad tím jsem přemýšlela, ale to by se mi už projevilo i jinak ne? :nevim:

Agness
Stálice 70 příspěvků 10.12.17 13:55

Mne pomohl Candivac

lentilka248
Kelišová 6423 příspěvků 10.12.17 13:55
@Anonymní píše:
Zdravím :). Určitě hodně z vás si tím také prošlo, tak hledám nějakou radu. Už rok a půl se nemůžu zbavit kvasinek (candida). Doktorka mi napíše většinou Clotrimazol, to pomáhá asi tak týden a pak jsem zase ve starých kolejích. Canesten taky nepomohl. Piju čaje, beru Candistop, jim hodně česneku a teď jsem nejim sladké a vyřadila jsem i kafe( úplně zmizel výtok). Ale svědění je pořád. Zamýšlím zkusit třeba týden pouze pití zeleninových šťáv a česnečky. Co pomohlo vám? :nevim:

Měla jsi i nějakou tabletu, myslím polykací? Jinak s čím mám dobrou zkušenost já..málo sladkého, neparfemovaný prací prášek na spodní prádlo, spodní prádlo bez syntetických vláken, lakotbycily- např. Gynocaps klidně preventivně..

Envie 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.17 14:07

Mne pomohl gynocaps.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.17 14:16

Prosím anonymně, nebo smazat.
Mám úplně ten stejný problém. Partner přeléčen, používáme kondom. Veškeré mastičky, režimová optaření nepomáhají. Je to sice drobnost, ale po tak dlouhé době, už jsem z toho vážně frustrovaná :,(
Gynocaps - pomůže jen po dobu braní. Tea tree a boraxové globule - na ty jsem alergická :zed: vaginální probiotika nepomáhají :cert:

Ou
Kelišová 5095 příspěvků 10.12.17 14:26

Dělaly vám kultivace a léčila jste zánět specificky? Přeléčila jste i partnera? Dostatečně dlouho? Vyhodila jste spodní prádlo z umělých vláken a prádlo které nosíte při praní dezinfikujete? omezila jste nošení těsných kalhot?

Jinak zdrojem té nákazy může být i orální sex, pokud má partner ústní dutinu ve špantém stavu - je třeba aby případně zašel k zubaři a na dentální hygienu a úzkostlivě kloktal nějakou vhodnou ústní vodou, než si změní případnou narušenou mikrofloru.

Klíčové jsou kultivace od gynekologa a přeléčení partnera. A nenechat klín zapařit v umělých vláknet a příliš těsných kalhotách.

Jako podpůrou léčbu můžete zkustit lyzáty jako je femivaxinum nebo candivac, případně probiotické tampony.

Janinka07
Ukecaná baba ;) 1228 příspěvků 10.12.17 14:27

Mě pomohl rosalgin v kombinaci s lactofeelem.. vždycky jak sem cítila, ze to přichází, tak jsem střídala co den tyto dvě věci, třeba týden, utratila sem tisíce měsíčně s trvalo to skoro 2 roky… ale nakonec musím zaklepat, už tyto problémy nemám dobrej rok :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.12.17 14:32

Pokud používáš jednorázové intimky, tak buď přestat nebo vyměnit za látkové. Při menstruaci je ideální kalíšek, vložky zaparuji, tampony vysušují.
Jinak já trpěla dlouhodobě na kvasinky, když mi byl ex nevěrný, jsme se mohli mazat cim chtěli, ale milenka samozřejmě ne, tak to pak zase zanesla :roll:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Rytmus a jeho nové hnízdečko: Luxusní bungalov objevil úplnou náhodou

„Miluju život a jeho plány,“ vyznal se Patrik Vrbovský (41) alias Rytmus.... číst dále >

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Videa vtipné trojice zná asi každý. Momentálně však život jedné z... číst dále >