Kam v lednu k moři?

13496
23.1.11 14:02

Kam teď k moři?

Ahoj
poradte mi kam ted vyrazit k mori?Nejlepe konec ledna,zacatek unora.
Uz jsem unavena z te skarede Ostravy a do termalek se mi nechce porad jezdit.
Hlavne at je tam slunicko,nejaky vyhrivany bazen(mala MOOOOOC rada plave),pisek,ubytovani na urovni,AI samozrejmosti.S koupanim v mori moc nepocitam,ale treba jen smocit nozky. :wink:
Nechci nekam daleko jako Dom.republika,Kuba atd,takze nekde pobliz,tak 4-5hodin letadlem.Odlet asi ne z Ceska,protoze toho moc nelita.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17521
23.1.11 14:04

Kámoška žije na Lanzarotte, včera jsem s ní mluvila, mají tam krásně teploučko. V moři se taky koupají, ale hlavně turisti, místní jsou rozmazlenější, ti tam lezou až tak na konci února. Ale chodí ven normálně v tričku a kratasech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
23.1.11 14:09

ahoj
no jedna moje kamaradka se ted vratila z Gran Canaria a taky rikala,ze tam bylo teplo,na slunicku cca 29C,coz je parada,ale more na koupani nebylo.
Ja si ale pamatuji Fuerteventuru dubern-cerven a prvni dva mesice tam priserne foukalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17521
23.1.11 14:14
Taminka píše:
ahoj
no jedna moje kamaradka se ted vratila z Gran Canaria a taky rikala,ze tam bylo teplo,na slunicku cca 29C,coz je parada,ale more na koupani nebylo.
Ja si ale pamatuji Fuerteventuru dubern-cerven a prvni dva mesice tam priserne foukalo.

Fuerteventura je údajně oblíbená u windsurfařů, tak na tom něco bude :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
23.1.11 14:14
Babe007 píše:
Taminka píše:
ahoj
Fuerteventura je údajně oblíbená u windsurfařů, tak na tom něco bude :-)

aha tak v tom to je :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17521
23.1.11 14:22

Stejně nejhezčí je prý Tenerife, ale tam jsem nebyla :-/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2947
23.1.11 14:35

fuerteventura znamená silný vítr :-)
byla jsem tam s dcerou na dušičky a bylo to nádherný , nefoukalo nic
ale mají tam udělaný takový díry na pláži a jsou obestavěný kamínkovou zdí, zajímavý -my jsme to nevyužili
krásné a nekonečně dlouhé pláže …
Lanzarote je taková měsíční krajina, ale líbilo se mi tam nejvíc
Gran Canaria mi přijde o ničem - ale kdo si chce jen odpočinout ,tak jo
Tenerife se mi líbilo nejmíň,ani nevím proč
jezdili jsme vždycky na podzim, moře bylo jakžtakž
ale jestli chceš k vyhřívaným bazénům a tak, tak doporučuju Gran Canarii

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9454
23.1.11 15:04

v lednu jsme byli na kanarech…uz je to delsi doba…ale jsou tam teploty kolem 25 stupnu..more docela teply…a to ja su hakliva :mrgreen: takze pokud nechces vylozene nejakou exotiku…tak asi toto..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8273
23.1.11 15:06

Taminko-nyní to bude s mořem horší.Tak kde by to bylo super,to je daleko.A to co je blíž je takový ano i ne.Egytpt bude ještě studený,nejenom moře.Ale bylo by to spíše na procházky,ve svetříku,večer možná i na bundu.My jsme byli konec února,moře docela ledárna,ale vlezli jsme tam.Malá by to zvládla určitě.Bazén nebyl vyhřívaný.takže to opravdu nešlo,to jsme nezvládli,ani na foto. :-D Na sluníčku bylo super,30 st.,pohodička.Ale dřív než konec února bych neletěla.
Kanáry jsou ostrovy věčného jara.Brácha tam byl s malým a manželkou konec ledna-a bylo to víc o procházkách než o koupání.
Asi bych ještě chvíli vydržela to pochmurný počasí.Nebo spíše vyrazit na hory.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
23.1.11 15:17

Lasicko no ja bych sice jela na hory,jezdime do Rakouska,ale ja bych chtela teplo a slunicko a ani jedno tam ted moc neni.
Divala jsem se na live camery a nic moc,vsude mlha a zatazeno.
Kde je slunicko je Italie,Livigno a Dolomity,ale tam bych si sama s malou netroufla(myslim tu dlouhou cestu autem).

Jeste jsem premyslela,ze bych byla trosku sobecek :oops: a letela sama.Aspon bych si treba i zaplavala,loni jsem za 10dni s malou u more neplavala ani jednou. :-(

Mikitoo ja su taky haklivka.Loni na konci kvetna byla v Tunisku voda taaaaaaaaaaaaaaak studena..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3790
23.1.11 15:38

a co takhle Dubai ? je to sice o fous dal, ale teplo zaruceno :-D
ja bych jela hned ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9454
23.1.11 16:29

jako je fakt ze na tech kanarech se treba na dva dny zatahne a je kosa…to sem chodila v mikine a na koupani ani nepomyslela…ale kdyz je pekne tak je teplo aji na koupani…bazeny mivaji na strechach hotelu (aspon na grand canaria) pac ostrov je jedna velka skala. a byvaji vyhrivany. ale kdyz svitilo slunko tak normalne na letni saty a na koupani v mori bylo :wink: ze 14 dni co sme tam byly bylo asi tak 4 dni skarede. je tam aji poust s velbloudama…to pro me bylo zajimavy :mrgreen: no a v mori teda byvaji casto dost vlny…no ale jezdi tam pekne autobusy po celym ostrove takze kdyz bylo skrede tak jsme jezdily po vyletech.
no a nejhorsi na to je pak ten navrat do snehu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
BK06
1.12.13 22:14

Rakousko

Dobrý den, mohu se zeptat kam jezdíte na hory do Rakouska? Plánujeme jet s rodinou v únoru na hory. Chceme si zalyžovat na delších sjezdovkách, a byli tam i pro děti sjezdovky. Spíš hledáme ubytování kde si uvařit a nebylo to tak daleko na lyžování+cenově dostupné. Děkuji. BK

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama