Kam za nosorozcem v CR?

2964
27.6.09 13:24

Kam za nosorozcem v CR?

Ahoj holky,

nevite, ktera ZOO v CR ma nosorozce? Vydali jsme se za nim do Liberce, kde dle jejich webovych stranek mel mit ubikaci, ale pry mel malo mista a zadneho kamose, tak ho museli odstehovat :(
Poradite prosim nekdo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11318
27.6.09 13:28

To je zvláštní otázka!
Nejvíc nosorožců, různých druhů najdeš ve Dvoře Králové - ta se na chov nosorožců specializuje. Nevím, jaké mají webové stránky, ale to není problém zjistit. Tam nebudete zklamaní :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13999
27.6.09 15:01

Ostrava (kapečku z ruky :lol: ). Ale tady má tak děsné podmínky, že se na to skoro nedá dívat.
Praha nemá nosorožce? Měla. No je fakt, že jsem tam byla naposled před povodněmi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2964
27.6.09 15:47

DanaCe - na stranky kralovehradecke ZOO jsem koukala pred chvili a tam psali, ze tri jedince odeslali zpatky do Afriky do nejakeho zachovneho parku. Ale nedopatrala jsem se, jestli jim tam nejaci zustali… :?:

Lentilko , Praha nema. Jediny nosorozec je namalovany na pavilonu slonu :lol: A Ostrava je ma urcite?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50730
27.6.09 15:58

Taky ZOO Zlín má nosorožce a hned dva :D http://www.zoozlin.eu/…zvirata.html?…
Jaké mají podmínky nevím, ale je to tam celé pospravované, tak snad dobré :wink:

Ale to je pro vás asi taky trošku z ruky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
27.6.09 16:10

ZOO Dvůr Králové má určitě. Dokonce několik druhů.
Když jsme tam nedávno byli, bylo snad 6 nebo 7 výběhů s nosorožcema. Pro naši malou až moc.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
27.6.09 17:32

ahoj. Jsem ze Dvora Kralove. Nosorozce tu mame. I kdyz jich par odvezli, porad jich tu zustalo dost :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
13999
27.6.09 18:22

Marjanko - před dvěma týdny měla určitě :lol: (a mám dojem, že naše ZOO má nosorožce přímo ve znaku). Ale to je fakt megahnusný pavilon, hroší lezou do vody (no, vody…) po vydlaždičkovaných schodech. Dělá se mi tam mdlo a není to ze smradu…

Ale zase abych tu ZOO tak nehaněla, ona se hodně zlepšila, jsou tam nové krásné výběhy, průchozí voliéry, spousta nových tras v zeleni, nádherná dětská hřiště… člověk si tam s dětmi perfektně užije den, i kdyby se na zvířata nešel vůbec kouknout. Jen prostě zrovna tento pavilon je pořád stejně děsný, jako když jsem byla malá holka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13941
27.6.09 18:25

v Usti nad Labem a maji jich plno

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
27.6.09 18:45

Určitě Dvůr Králové, byly jsme na jaře a moc jsme si to užili, koukni na foto http://sipkova.rajce.idnes.cz/…_19.04.2009/

• Nahlásit
  • Citovat
10482
27.6.09 19:46

Marjanko, Dvůr Králové, jsou dobří v chovu, mají nosorožců hodně, snad i vedou plemennou knihu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5811
27.6.09 20:06
Len-til-kah píše:
Marjanko - před dvěma týdny měla určitě :lol: (a mám dojem, že naše ZOO má nosorožce přímo ve znaku). Ale to je fakt megahnusný pavilon, hroší lezou do vody (no, vody…) po vydlaždičkovaných schodech. Dělá se mi tam mdlo a není to ze smradu…

Ve znaku máme hrocha - zrovna v pátek rodince drbali rejžáky bazén :wink: , pavilon je šeredný dál, ale puch o cosi menší. Nosorožec zůstal jeden, v létě většinou ve výběhu.

Speciálně na nosorožce doporučuju ten Dvůr Králové - mají skupiny, vidíš je zblízka…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13999
27.6.09 20:17
maxik píše:
Ve znaku máme hrocha

A jéje :lol: . Mi utkvělo, že je to zvíře, které má úděsný výběh.
A ten puch… já nechcu vědět, co v té černé břečce mají, protože když se mi M. posrajdí až na záda a namočím to všechno do kýble, smrdí to úplně stejně :-( .
I mám podezření, že právě z návštěv pavilonu tlustokožců pramenily mé četné dětské noční můry, že se topím v černé, smradlavé vodě :? .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5811
27.6.09 20:47

Vbazénu mají totéž co ty v tom kýblu, je to jen otázka množství 8) .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama