ZOO Praha - zapůjčení vozítka na děcko?

Anonymni
22.6.09 10:38

ZOO Praha - zapůjčení vozítka na děcko?

V ZOO Praha - nevíte zda je tam možnost zapůjčení nějakého „vozidla“ pro prcka? Vyrážíme tam na výlet a nechce se mi tahat s sebu nějaký kočár. Našemu prckovi je 3,5 a možná už bude unavený a nebude se mu chctít moc chodit. Ptám se proto, že jsem v jednom článku v Reflexu viděla, že tam tatínek chlapečka tahal na nějakém vozíčku či co…

děkuji
nepřihlášená Blanka

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

15672
22.6.09 10:45

Jo, půjčují vozíky ve dvou velikostech (v tom větším se dítě i pohodlně vyspí, pokud mu ho vycpeš něčím měkčím než je dřevo) ale i kočárky - klasické golfky. S těmi golfkami to bývá někdy tak, že chce tam zajít už ráno, aby na vás nějaké zbyly (hlavně o víkendu při špičce), ale s vozíky v tomhle ohledu problém snad nebývá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
22.6.09 10:45

Ahoj, u každého vchodu do ZOO je možné si ZDARMA zapůjčit golfové hole nebo trakař ve dvou velikostech (pro jedno i pro dvě děti). Půjčuje se jen na základě dokladu totožnosti (ŘP, OP, …).
Nepřihl. Pet-s

• Nahlásit
  • Citovat
10482
22.6.09 12:42

přesně tak! bezplatně na OP.
kočárky jsou ale takové už trochu jeté …ï když někdy se dá vybrat nějaký slušný… vozíčky jsou v lepším stavu, ty menší mají teď dokonce nové (jsou tmavé barvy), je to zadarmo, vozíčky mají děti hodně rády.
akorát to chce přijít brzo! když je hezky, kolem poledne už nebývají… :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2189
22.6.09 13:21

Tak to je pro mě zajímavé info a určitě bych tuto službu uvítala na více místech v republice :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
806
22.6.09 14:28

Ahoj.Dřevěne vozíky v ZOO jsou sice fajn a dětem se v nich líbí,ale jsou těžké a tahat se s nimi je v Pražské ZOO opravdu zážitek!!!!!Raději bych volila ty golfky.Stačí do ZOO předem zavolat a zamluvit si je na určitý den.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2230
22.6.09 14:35
cancerka píše:
Tak to je pro mě zajímavé info a určitě bych tuto službu uvítala na více místech v republice :)

V ZOO Lešná ve Zlíně taky půjčují golfky, nemyslím si, že je to pouze specialita Prahy. A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
22.6.09 16:22

jejda všem moc děkuji za odpovědi. Taky se mi teda ten vozík s 20ti kilovým děckem tahat nechce. Třeba to zmáknem i s vlastníma golfkama.
Chystáme se tam tento víkend, kdy jsou v Praze nějaké oslavy, takže děti v masce zvířátka mají vstup zdarma a dospělý, pokud z mobilu pošle DMS za 30,– kč na podporu ZOO, tak také.
Tak doufám, že ty zvířátka v tom davu lidí vůbec zahlídnem. 8)
Díky Blani

• Nahlásit
  • Citovat
2964
23.6.09 00:01

Blani, tak to bych s tim nepocitala. Mame zoo za rohem a jsme tam kazdou chvili. O vikendech je to fakt brutus. Nejen, ze zviratka neuvidite, ale budete mit problem se protlacit i davem, co mezi nima bude proudit. Zvlast, jestli je vstup za nejakych podminek zdarma!!! Chcete-li udelat radost diteti, jdete tam ve vsedni den a vstupne si zaplatte. Ty penize za trochu mista k pohybu rozhodne stoji.
A vubec nejlepsi je to, kdyz je pod mrakem nebo prsi. Tuhle jsme tam byli skoro sami. Dest jsme prebyli vzdycky v nejakem pavilonu a mezi prehankami presli jinam. Musela jsem az sledovat hodinky, jestli nahodou uz neni zavreno :lol:

Jinak se pripojuju k nazoru, ze tahat trakar po zoo je utrpeni pro rodice. Jsou nejak blbe udelane a nam (jsme oba vyssi) se porad zvedala ta predni kolecka. No a nakonec se nam je podarilo v kopci oba vyklopit po zadech :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
MedunkaJana
27.3.14 15:52

Půjčení golfek zoo

Ahoj, obnovuji diskuzi a chtěla bych se zeptat kdo má zkušenost s půjčením golfek v Zoo? Jde mi jen o to, zda prostě přijet do zoo bez kočáru „našeho“ a půjčit si tam golfky a nebo zda by mi tam náš kočár uskladnili a půjčili golfky.
Pojedeme busem a nechci po zoo tahat náš „velký kočár“ snadnější by bylo si zoo projít s golfkami.
Díky za případné odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
58857
27.3.14 15:55

Přijít můžeš bez kočáru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1468
27.3.14 15:58

Golfky požičajú, ak nebudú zrovna všetky rozpožičané. Ale obvykle sa rozoberú skôr drevené vozíčky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
73
27.3.14 15:59

Když si vezmete zámek, tak si tam můžete svůj kočárek nechat:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
MedunkaJana
27.3.14 17:18

No jo ale jde o to, že nepovezu roční ditě přes Prahu v náručí, když s našim kočárem do zoo nechci.
No nic tak půjdeme s tím našim :)
Díky

• Nahlásit
  • Citovat
35444
27.3.14 17:30
@MedunkaJana píše:
Ahoj, obnovuji diskuzi a chtěla bych se zeptat kdo má zkušenost s půjčením golfek v Zoo? Jde mi jen o to, zda prostě přijet do zoo bez kočáru „našeho“ a půjčit si tam golfky a nebo zda by mi tam náš kočár uskladnili a půjčili golfky.
Pojedeme busem a nechci po zoo tahat náš „velký kočár“ snadnější by bylo si zoo projít s golfkami.
Díky za případné odpovědi.

obojí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama