Kamarádka z Bystřice, dcera 3,5 roku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
malicekk
Nováček 4 příspěvky 27.10.14 19:18
Kamaradka Bystrc

Hledam maminku/kamaradku z Bystrce.
Prestehovala jsem se, rozvadim se a rada bych poznala nekoho z Bystrce. Mam 3,5 letou dcerku.

Reakce:
Kapaz
Závislačka 3686 příspěvků 27.10.14 19:33

Ahoj! Máš na mysli Brno - Bystrc? Pak doporučím na facebooku skupinku Brněnské maminky s dětmi https://www.facebook.com/…06971575365/ Určitě tam někoho najdeš. ;)

HankaHK
Závislačka 4459 příspěvků 52 inzerátů 27.10.14 19:38

@malicekk ahoj já jsem také už pár let přestěhovaná bystrčačka a mám kluky 4 1/4 a 1 1/4r. Akorát jsme momentálně všichni nemocní :P

malicekk
Nováček 4 příspěvky 29.10.14 08:45

Tak to nevadí, až se uzdravíte napište.-) ale kluka teda nemám..

HankaHK
Závislačka 4459 příspěvků 52 inzerátů 29.10.14 12:40

@malicekk a jak se holčička jmenuje? Chodí do školky tady někde? A co má ráda a kam chodíte na procházky?

heduska36
Povídálka 25 příspěvků 22.01.16 08:10
Maminka Brno Bystrc

Nasla by se tu nejaka maminka z Bystrce? Mam rocni holcicku. Hledame nekoho na prochazky a na hrani.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Youtuber Tary, který čelí kritice za chování k fanouškovi: Zvažuji trestní oznámení!

Jedna věta mu převrátila kariéru youtubera doslova naruby. Parkourista Taras... číst dále >

Česká novinářka Engelová: Pro Terezu je trest výhra, na odvolání bude čekat roky

Téměř devět let v pákistánském vězená si bude muset odsedět Češka Tereza... číst dále >