Kamarádka Praha 9

1112
2.7.13 16:03

Kamarádka Praha 9

Ahoj,
ráda bych našla nějakou kamarádku s dítětem (nebo i bez?). Jmenuji se Lucka. Mám skoro 4-leté 2čata - holky. O prázdninách jsme v Praze krom části srpna. Chodím do práce, ale od cca. 16hodin můžeme vyrazit na procházky, plavčo atd.,akorát mě to už nebaví samotnou jen s holkama :oops:.Manžel jezdí domů večer. Bydlíme v Satalicích. Ráda bych někoho z blízkého okolí (Satalice, Kbely, Vinoř atd.). Mám samé „kamarádky“ na telefonu, ale všechny bydlí daleko, už mě to neba :roll:. Lucka :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
zichisek
2.7.13 16:09

Ahoj, bydlíme v Nových Kyjích na Hutích. Každý den chodíme k večeru kolem 16-17.hodiny na procházku do Satalic k vlakovému nádraží. Mám tříletou holku, ta jezdí na koloodrážedle a měsíční mimino v kočárku.

• Citovat
  • Nahlásit
1112
2.7.13 16:13

A dnes jdete taky? Klidně tam můžeme dorazit!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
zichisek
2.7.13 16:21

Jo, půjdeme. Starší zatím spí, tak až vstane a nasvačí se tak půjdeme. Ccav 17hodin snad.My chodíme zadem od nádraží sem na Hutě vede taková cesta pro pěší mezi polema, kde nejezdí auta.

• Citovat
  • Nahlásit
14020
2.7.13 16:25
@fenixák píše:
Ahoj,
ráda bych našla nějakou kamarádku s dítětem (nebo i bez?). Jmenuji se Lucka. Mám skoro 4-leté 2čata - holky. O prázdninách jsme v Praze krom části srpna. Chodím do práce, ale od cca. 16hodin můžeme vyrazit na procházky, plavčo atd.,akorát mě to už nebaví samotnou jen s holkama :oops:.Manžel jezdí domů večer. Bydlíme v Satalicích. Ráda bych někoho z blízkého okolí (Satalice, Kbely, Vinoř atd.). Mám samé „kamarádky“ na telefonu, ale všechny bydlí daleko, už mě to neba :roll:. Lucka :kytka:

hlásím se mám kluky dvojčata 3,5 roku a jednojče 2,5 roku taky kluka

napiš sz a pošlu ti adresu, bydlime fakt kousek :))

moji kluci by holky fakt uvitali

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14020
2.7.13 16:26

Ahoj Zichi :)
hele dneska nemuzu, musime vyzvednout kluky, ale priste se rada pridam, joooo :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
zichisek
2.7.13 16:33
@jizvíková píše:
Ahoj Zichi :)
hele dneska nemuzu, musime vyzvednout kluky, ale priste se rada pridam, joooo :)

Jasně, my chodíme každý den. Myslela jsem, že ven moc nechodíte :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
14020
2.7.13 16:42

Ale jo, chodime porad stejnou trasu :)
koukame na pejska v Lipnicky :)
pak lezou pod stromem a sbiraji sisky a bohuzel i bobky na boty

zvlast ted co kluci brzo vstavaji potrebuju poradne zabavit..
teda v sobotu pojedeme na tyden k babicce, ale jinak budu rada za spolecne vychazky :) zvlast na nadrazi, to miluji :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1112
2.7.13 17:50

Tak někdy můžeme vyrazit všechny 3 s dětma, jestli to půjde domluvit? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.2.17 00:06

Já mužu psát kde chci nikdo se mi neozve :D jsem asi moc mladá :D sakriš.. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.2.17 21:59

Ahoj :) je mi 20 a malému rok a měsíc :) bydlím v praze 9 na vysočanské, bylo by fajn s někým zajít na hřiště a na prochajdy, ozve se někdo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat