Kamarádka Znojmo??

3
24.6.20 09:11

Kamarádka Znojmo??

Ahojky :D, touto cestou hledám kamarádku ze Znojma nebo okolí, která, stejně jako já, má děti a nechce se každý den v týdnu „nudit“ doma a dělat pořád to stejné :lol: :mrgreen:…kamarádku, která by vyrazila i s dětmi na menší výlet, sportovat nebo se potkat někde na hřišti, aby si děti vyhrály a my poklábosily :D… a někdy vyrazit i klíďo bez dětí na kávičku, do kina nebo výlet :) Táňa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24.6.20 10:55

Ahoj, já jsem kousek od Znojma :mavam: ale děti zatím nemá, teď jedno čekám koncem prosince :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
29.6.20 08:21

Ahojky :), jaký byl víkend :)? A kterým směrem od Znojma bydlíš? K mimo moc gratuluji :)) chodis ještě do práce?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.6.20 09:19

Směrem na Brno, mám to takový střed, 30min do Znojma i Brna ale jsem rodilá Znojmačka :grin: víkend byl unavující, po krásném dešti najednou 33° ve stínu :zed: jojo, ještě chodím, jsem 13+6, plánuji chodit jak mi to půjde, doma bych se scvokla :mrgreen: jak bylo u tebe? :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
30.6.20 13:30

Tak to vypadá, že jsme stejným směrem, akorát já blíž k Lechovicim :lol:
Jinak víkend byl z toho vedra unavujici…děti u nás v So měly Den dětí…takže různé soutěže atd…a v tom parnu no…odpo jsme skočili na zahradě do bazénu a bylo fajn :D :mrgreen:..a Ne byla opalovací a s dětmi zase v bazénu…Něco málo se stihlo i na zahradě popracovat, ale jen trošku…a samozřejmě jsme se spálili :oops:
Nenapíšeme si spíš přes mail než tady? :)
tanapospisilova@seznam.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama