Kamarád/kamarádka Ostravsko

1153
11.9.21 18:11

Kamarád/kamarádka ostravsko

Ahoj, úplně jsem nenašla kategorii, do které by příspěvek spadal, tak se raději omlouvám hned na začátku 😁
Ráda bych touto cestou našla kamaráda nebo kamarádku na psaní, pokec..třeba výlety..
Nezáleží na pohlaví, jen pány upozorním, že nehledám milence 🤣
Ano, přiznám, s manželem si poslední dobou nerozumíme, ale to neznamená, že hned hledám něco bokem.Jen bych ráda našla někoho, s kým si třeba porozumíme v tom, v čem to u nás drhne. Máme velmi málo společných zájmů, já jsem akčnější a více společenská. A on je spíš klidnější. Jsem teď navíc na mateřské, dcera má 14 měsíců a tady ve vesnici, kde bydlím nemám kamarády. Jsme „náplava“,jsme tu 3 roky a tak bohužel docela trpím tím, jak jsem neustále sama a malou. Kdyby se někdo měl chuť ozvat, budu ráda. Ostrava, Opava, Nový Jičín je ideál :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30
11.9.21 19:37

Ahoj, já jsem z Krásného Pole, ráda sportuji, mám 2 děti. Kluci jsou velcí 12, 14 let, ale občas mi chybí parťacka na kolo/brusle/hory. Je mi 45 let, ale jaem akční, společenská a partner nějak nestihá. Je více pecivál. Když budeš chtít, ozvi se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26354
11.9.21 19:54

A kde přesně bydlíte? Klidně napiš do sz. Já jsem z Ostravy a vyskytuji se občas i v NJ. Děti 2,5, 9 a 11.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
433
12.9.21 11:20

Mám dvě děti 2 a půl a 10 měsíců kluky jsme z Havířova :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.9.21 23:30

Kamarádka/ ostravsko

Ahojki, já bydlím v Opavě, mám 10 let dceru a 2 letého chlapečka. Taky mi chybí někdo na výlety :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat