Reklama

kámoška brno

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petjule
Nováček 3 příspěvky 08.01.09 13:50
kámoška brno

ahojky, nedávno jsem se přestěhovala do brna, 6.11. porodila holčičku a jsem tu tak nějak sama .. přítel chodí z práce večer, můj 12-ti letý syn má svoje zájmy a tak hledám kámošku na pokec, na kafčo nebo procházku s kočárkem v parku .. je mi 33 let a bydlím kousíček od Lužánek (na Smetanové) Petra

Reklama

Reakce:

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18628 příspěvků 08.01.09 14:11

JO tak v Brně se pořád něco děje. Určitě přijď k nám a holky s tebou jistě rády povozí.

https://www.emimino.cz/modules.php?…

Evelín
Kelišová 7374 příspěvků 08.01.09 14:14

Pojd k nam do brneske diskuse, sraziky v Luzankach byvaji docela casto (teda za tepleho pocasi), jinak srazikujeme po kavarnach :wink: A nemusis se nas bat, jsme mile a privetive :D :wink:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >