Kapičky na bradavkách

Anonymní
10.10.20 10:05

Kapičky na bradavkách

Po aplikování podtlakových přísavek na bradavky se mi na obou prsech objevují nažloutlé kapičky tekutiny…trošku mě to vyděsilo, máte někdo podobnou zkušenost?
(Nekojím už přes tři roky).
Moc díky za postřehy a názory.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
631
10.10.20 10:07
@Anonymní píše:
Po aplikování podtlakových přísavek na bradavky se mi na obou prsech objevují nažloutlé kapičky tekutiny…trošku mě to vyděsilo, máte někdo podobnou zkušenost?

Z mlíka se stalo máslo a to tam utkvelo. Teď si ho vysala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24954
10.10.20 10:08

Co je podtlaková přísavka na bradavky? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.10.20 10:09

@pikola taková erotická pomůcka :oops: :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.10.20 10:10

@BukvickaMalicka to mě taky napadlo, jen jsem si říkala, jestli po takové době, když nekojím přes tři roky..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.10.20 10:10
@Anonymní píše:

Nektere zeny to maji i po letech po odstaveni, po prvnim odstavu jsem to mela podobne. @BukvickaMalicka Ty se prosim te nevyjadruj. Vis o tom jako chlap velky kulovy, tak drz radej zobak, nejses vtipnej.

• Citovat
  • Nahlásit
631
10.10.20 10:18
@Anonymní píše:
@BukvickaMalicka to mě taky napadlo, jen jsem si říkala, jestli po takové době, když nekojím přes tři roky..

Ženské tělo je tajemné a vsehoschopne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
631
10.10.20 10:22
@Anonymní píše:
Nektere zeny to maji i po letech po odstaveni, po prvnim odstavu jsem to mela podobne. @BukvickaMalicka Ty se prosim te nevyjadruj. Vis o tom jako chlap velky kulovy, tak drz radej zobak, nejses vtipnej.

No vždyť říkám, že to je skoro mlíko. A ne třeba přiznak syfilisu… proč anonym?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.10.20 10:26

@BukvickaMalicka proc anonym? Zapoj mozek…to neni kvuli reakci na tebe, ale kvuli osobni zkzsenosti s timto intimnim „problemem“, chytraku :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
631
10.10.20 10:28
@Anonymní píše:
@BukvickaMalicka proc anonym? Zapoj mozek…to neni kvuli reakci na tebe, ale kvuli osobni zkzsenosti s timto intimnim „problemem“, chytraku :roll:

Pořád nechápu..

Není to intimni a jsi nějaká upjata, možná frustrovana. Trochu se uvolni…

Asi by to chtělo „hromosvod“ do „bourkoveho mracku“… :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.10.20 10:46
@BukvickaMalicka píše:
Pořád nechápu..

Není to intimni a jsi nějaká upjata, možná frustrovana. Trochu se uvolni…

Asi by to chtělo „hromosvod“ do „bourkoveho mracku“… :kytka:

Tak jeste jednou :roll:, intimni to to samozrejme je, i kdyz nepopiram, ze nekdo je treba exhibicionista a problemy tohoto druhu tady zverejnuje bez anonymu. Ja frustrovana nejsem, narozdil od tebe. Viz tve prispevky zde i v jinych diskusich. Tento typ diskuteru, kteri neprinaseji zadne informace, je k nicemu. Tvuj prinos k trebas k teto diskusi je nulovy. Nicmene mas potrebu se vyjadrovat, zajimave.

• Citovat
  • Nahlásit
631
10.10.20 11:04
@Anonymní píše:
Tak jeste jednou :roll:, intimni to to samozrejme je, i kdyz nepopiram, ze nekdo je treba exhibicionista a problemy tohoto druhu tady zverejnuje bez anonymu. Ja frustrovana nejsem, narozdil od tebe. Viz tve prispevky zde i v jinych diskusich. Tento typ diskuteru, kteri neprinaseji zadne informace, je k nicemu. Tvuj prinos k trebas k teto diskusi je nulovy. Nicmene mas potrebu se vyjadrovat, zajimave.

Já těch informací dávám hodně. To že je nechápeš. Je tvoje věc..
Potvrdil jsem její domněnku. Dal ji za pravdu, asi uklidnil a bylo to i vtipný.

Ty ten. prinos nejen že nevidíš. Ty ho nechceš vidět a ještě to bojkotujes.

Já nejsem frustrovanej. Jej přesně vím, co chci a nechci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
398
10.10.20 11:18

Zatím jsme všichni pochopili jen to, že máš nějakou úchylku. Viz. tvé jiné příspěvky. Seš taky máslo ty chytrej :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
631
10.10.20 11:46
@Bafonek píše:
Zatím jsme všichni pochopili jen to, že máš nějakou úchylku. Viz. tvé jiné příspěvky. Seš taky máslo ty chytrej :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Uchylkou jde nazvat skoro cokoliv no. Takže možná máš i ty pravdu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama