Kapičky Sinupret pro menši dítě

Anonymní
5.2.20 13:43

KApicky sinupret pro mensi dite

Dobry den vsem,
Dneska jsem byla s malym u doktorky a doporucila nam kapky sinupret. Malemu je 11 mesicu a sinupret je od 1 roku, ze pry jsou prirodni.. nicmene v lekarne se pani asi spletla a dala mi kapicky pro deti starsi 2 let.. jenze ja si toho vsimla az kdyz jsem malemu dala 15 kapek. Nevite jestli je to velky problem? Je tu nekdo komu se neco podpbneho stalo nebo dokaze rict, ze takove mnozstvi alkoholu nemuze nijak uskodit? Moc dekuji za vsechny komentare

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1291
5.2.20 13:53

Bud v klidu, nic se mu nestane. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5333
5.2.20 14:01

Ono na sinupretu je napsáno od 2 let, dceři je doktorka poprvé napsala v 8 měsících, jsou hodně účinné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.2.20 14:09
@Heivka píše:
Ono na sinupretu je napsáno od 2 let, dceři je doktorka poprvé napsala v 8 měsících, jsou hodně účinné.

To ano, to vim.. ale ty co jsem koupila v lekarne jsou prave trochu jine nez co mi doporucovala doktorka, jeste delaji od 1 roku.. trochu me to vydesilo, samozrejme jsem si to overila az kdyz jsem mu je dala :,( dekuji za uklidneni

• Nahlásit
  • Citovat
4455
5.2.20 14:42

Já ten sinupret od 2 let dávám své 9leté ve vyšší dávce, než píšou na krabičce. Když jí dám jen 25 kapek, tak to je jako nic. Sázím na to, že jsou to bylinky, ne chemie, tak jí to játra ani ledviny nezničí.
Z bylinkových léků bych nešílela, u chemických je to horší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1291
5.2.20 15:14
@LaPaloma píše:
Já ten sinupret od 2 let dávám své 9leté ve vyšší dávce, než píšou na krabičce. Když jí dám jen 25 kapek, tak to je jako nic. Sázím na to, že jsou to bylinky, ne chemie, tak jí to játra ani ledviny nezničí.
Z bylinkových léků bych nešílela, u chemických je to horší.

Jsou to bylinky, ale rozpustene v alkoholu, nebo se pletu? Ja moc chemii nerozumim, ale podle me, alkoholovy zaklad je vsude stejny, jen se lisi koncentrace bylinek?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama