Poradna o autosedačkách
Štěpán Rybníček
krasny maji na ebutik.cz
jinak ja si kapsar usila…je to vcelku jednoduchy..myslim ze to zvladne i mene zrucny clovek…a kapsar je bezvadnej…mam v nem vsechno aby to nebylo rozhazeny vsude mozne!! doporucuju!! ![]()
A na postýlku je to šikovný? Jinak používáte taky ta křesílka??? ![]()
takový jako mám ve fotoalbu houpací, vibrovací, hrací od miminka po batole
tak já jsem kapsář moc chtěla, ale nic co jsem viděla se mi nelíbilo, pak jsem chtěla ušít sama, ale na to jsem moc velký nemehlo (odmítám i zašívat přítelovi ponožky, kalhoty ..
no a nakonec mi vůbec nechyběl ![]()
ale za velkou postel chci časem prckovi pořídit taky a už mám vyhlídnutý tady http://www.fondesign.cz/…e-za-postel/ líbí se mi, že se to dá různě kombinovat, nejvíc asi to moře s lodičkou a majákem, do toho asi půjdu
jinak houpací křesílko/lehátko jsme měli jen půjčené (naštěstí), mlaďoch v něm všehovšudy 2× usnul jako úplné mimi a 1× v něm seděl (přikurtovaný aby neutekl!!!) když jsem potřebovala dožehlit, prostě ho to bohužel vůbec nenadchlo, nebavilo ho to tam
ja lehatko mam…a vyuziju to taky jen malo…myslim ze to neni nezbytny
mnoho krásných věcí sem našla na www.noe.cz