Karel Hádek 2019

48
4.12.19 13:00

Karel Hádek 2019

Ahoj,

zaujala mě kosmetika pana Karla Hádka a setkala jsem se pouze s několik let starými oslavnými příspěvky. Zajímalo by mě, jak si tato značka vede dnes vzhledem ke konkurenčním výrobkům, jelikož s přírodními kosmetickými výrobky se nyní roztrhl pytel. S kterým konkrétním výrobkem máte prosím skvělé zkušenosti? V eshopu je velký sortiment a těžko se mi rozhoduje co a zda vyzkoušet.

Moc děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5388
4.12.19 13:11

Sheaderm krem. Uzasny a perfektni. Ale je to taky davneji co jsem pouzivala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3726
4.12.19 18:49

@SeaFish Já tam nakupuju vcelku pravidelně. Hlavně Donosol, pak kluci mají rádi mandarinkový koupelový olej. Teď se nám osvědčil krém Atopinal. Já mám ráda na peeling Oleosol bal, hlavně po sportu. Pak jalovcový sprchový olej. A HY Intima na intimní partie, používám i na jejich holení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48
5.12.19 00:11
@Dracunculus píše:
@SeaFish Já tam nakupuju vcelku pravidelně. Hlavně Donosol, pak kluci mají rádi mandarinkový koupelový olej. Teď se nám osvědčil krém Atopinal. Já mám ráda na peeling Oleosol bal, hlavně po sportu. Pak jalovcový sprchový olej. A HY Intima na intimní partie, používám i na jejich holení.

A jsou to opravdu stále takové „zázraky“ jak se o nich dřív uvádělo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3726
5.12.19 08:09

@SeaFish Mě to sedí, konvenční kosmetiku nepoužívám vůbec, jsem atopik. Tak nakupuju hlavně v obchodě s biokosmetikou. Myju se čistou vodou, na holení používám mycí olej od Hadka nebo Saloosu, odličuju termální vodou s čistým olejem (střídám je, teď mám jojobový, taky kupuju od těchhle značek). Krémy na obličej mám momentálně od značky Mossa. Na tělo používám olej, co se s ním odličuju, nebo si koupím tělový mlíko bez chemický nálože (parabeny, SLS atd.).
Nepoužívám výhradně kosmetiku od Hadka, ale je to stálice. Hlavně Donosol, máma vytírá jen Orange Sanitolem, já desinfikuju postele a lednici Thymiconem. Éterický oleje do aroma lampy mám taky od něj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat