Kartářka Ostrava

8.4.17 10:59

Kartářka Ostrava

Ahoj nezná někdo nějakou dobrou kartářku z Ostravy? Děkuji za tipy :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

1544
8.4.17 11:28

Paní Filipová, vše co nám předpověděla se stalo. Vždy se trefila aniž by něco dopředu vyzvídala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.4.17 11:30

A za výklad bere kolik? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1544
8.4.17 11:35

Teď nevím přesně 500kč-600kč? Chodí k ní můj manžel :mrgreen: poprvé tam šel s tím že tomu neveří a že kartářky jsou podvodnice, no a přesvědčila ho, a chodí tam už nekolik let.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1544
8.4.17 11:35

Pokud bys chtela kontakt tal napiš do sz.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.4.17 11:36

Aha tak to je teda šílené. Do chlapa bych neřekla ze by šel ke kartarce. ;D a prosím vás kontakt na ni nemáte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.4.17 11:43

Paní Nováková z Fifejd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.4.17 11:45

Já byla totiž u paní Mortuglu a ještě u jedné ale už si nepamatuji jméno. A jako výklad nic moc teda se mi nevyplnilo tak bych fakt chtěla někoho osvědčeného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1544
8.4.17 12:10

@Kristýna951992 na tu pani Filipovou jsem zatím neslyšela nic negativního, tak zkus a uvidíš, na Martuglu a Žigovou jsem slyšela dobré i špatné a pak ještě ženské říkaly o nějaké paní ze lhotky že je dobrá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2799
8.4.17 12:32

@Kristýna951992 já znám ve Frýdku Místku p. Bukovjanová a byli jsme vždy mile překvapeni. Super pokec,"věštby "seděly a nejen nám, ale i známým. Bere 500kč/hod. jde si domluvit i půl hodinu…mě předpověděla chlapa, jeho povahu, práci i jeho život, že s ním budu mít dvojčata a trefila i čas. Říkala do dvou let a jak to byly dva roky, na ultrazvuku bylo vidět, že jsou kluci :potlesk: a to jsme nijak neplánovali. Jen jsem si tu věštu zapsala a dál nad tím nepřemýšlela a potom jsme to četli a sedělo vše.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
10839
8.4.17 18:40

Jestli pro rozhodnutí potřebujete karty, tak si poslužte zdarma a na itnernetu.

Neplaťte prachy lidem, kteří žijí ze zoufalství lidí, co nejsou úplně silní v racionálním myšlení.

http://www.vestirna.com/

http://manipulatori.cz/…tat-vestcem/

https://www.youtube.com/watch?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1544
10.4.17 08:19

@Ou Já neříkám že v tomto oboru nejsou podvodníci atd, ale existují i vyjímky a určitě si ke kartářce nechodíme pro radu jak se rozhodnout, ale jen se dovědět co náš čeká. Zase nic se nemá přehánět a nebudu se upínat na to co kartářka řekne že.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2799
10.4.17 11:48

@niki V přesně tak, neznám nikoho, kdo by jednal podle toho co mu někdo předpověděl :lol: ta"moje"je hlavně strašně sympatická, byl to super pokec a klidně bych to nazvala psychologickou terapii. @Ou Je mi celkem fuk jak to ti lidi dělají, zda jsou podvodníci nebo mají opravdu dar zhůry. Mě to myslelo racionálně a dostala jsem pozvání jako dárek a zajímavou zkušenost. Mile mě překvapila, doslova nabila energii, protože cizí člověk co mě nikdy neviděl, dokázal se mnou hodinu mluvit a poznat všechny životní traumata co mě potkaly, s čím bych měla zabojovat, co mě brzdí a co naopak posouvá. Než si domlouvat ordinační dobu s psychologem, raději volím dobrou kartářku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.11.17 15:49

.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie