Prorocké sny

21.3.17 06:24

Prorocké sny

Ahoj všem! Vím, že podobných témat je na diskuzích dost, ale nikde jsem nenašla uspokojivé odpovědi (reakce), popř. stejné zkušenosti.
Občas se mi stává, že se mi ve snu něco zdá a záhy se to vyplní. Například se mi cca jednou za čtyři měsíce zdají čísla. Občas si je zapamatuju (většinou jen část z nich) a druhý den ta čísla vsadím. Pokaždé jsem na ně vyhrála! (bohužel si pamatuju tak 2/3 čísel, takže to byla vždy výhra kolem pětistovky). Nebo se mi zdálo, že kamarád, kterého jsem tři roky neviděla nepřišel na sraz a já se mu nemohla dovolat. Byla jsem úplně hysterická, protože to nezvedal. Druhý den (již v realitě) mi od něj přišla zpráva, že má nové číslo! Máte někdo podobné zážitky, zkušenosti? Zajímá mě, jestli opravdu člověk může mít sny, které předpoví co se stane. Tohle nemůže být žádné podvědomí ani zážitky z uplynulých dní. :roll: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3831
21.3.17 08:24

Poslední dobou už ne, ale dřív jsem to měla hodně.
Jeden čas se mi denně zdálo, že jsem jela autem a vybourala jsem se. Noc co noc se sen zhoršoval, pokaždé se přidalo něco dalšího, horšího a do měsíce měl manžel se synem ošklivou nehodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6178
21.3.17 08:59

Ano čas od času se mi tyhle sny zdají… napřiklad se mi zdálo že jsem měla // na těhotenském testu a pak rodila asi za 2 dny jsem opravdu zjistila že jsem těhotná. Pak se mi zdálo o tchyni (tchán se znovu oženil s mladší je skoro stejně stará jako já) zdálo se mi, že je těhotná a že čeká dvojčata. Když jsem to vykládala měla divný potutelný smích, ale když jsem se ji ptala zda to náhodou není pravda řekla ne a nakonec s ní vylezlo za měsíc a půl, že ten sen byl pravdivý a ona čeká dvojčata (byla už ve 3 měsíci)a takových snů je moc. Například se mi zdálo že řídím manželovo firemní auto a nějak jsem nevybrala zatáčku a odřela mu přední blatník manžel za dvy dny došel z práce že mu zákazník trošku odřel auto ano byl to přední batník uplně stejně jako ve snu. Viděla jsem tatínka mrtvého a za nedlouho umřel. Nepamatuji si už všechny, ale je jich dost… Bohužel čísla do sportky ne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
305
21.3.17 09:00

Když jsem byla malá měla jsem takový záblesky, byla tam máma, doktoři, srdce a nějaký další věci co si moc nepamatuju. Zdálo se mi to každý den asi rok, neměla jsem z toho ještě rozum a říkala to pokaždé mamce, že se mi to zase zdálo. Poté ji odvezli do nemocnice a psych. problémy a byla tam pěkně dlouho, jà s tátou doma sama. Když se to stalo, prestalo se mi to zdát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16090
21.3.17 09:17

Takove sny se mi zdavaji-napriklad ze jsem si delala teh.test,byl pozitivní ale nevyslo to…no a do mesice se to stalo..ale casteji mam teda deja vu-pamatuju si situaci a cca 3 vety ze snu a brzo se to stane v realite a zazní ty 3 vety uplne presne..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25486
21.3.17 09:48

Ano stává…mívám i dejavu :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.3.17 10:04

Ano, sen občas může být „od boha“, tj. prorocký, věštecký. Je dobré si ho co nejdříve po probuzení zapsat a někdy se i po mnoha letech stane, že v záblesku osvícení člověk pozná - jo, to je ten sen a teď se to splnilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.3.17 11:01
@oliii píše:
Ano čas od času se mi tyhle sny zdají… napřiklad se mi zdálo že jsem měla // na těhotenském testu a pak rodila asi za 2 dny jsem opravdu zjistila že jsem těhotná. Pak se mi zdálo o tchyni (tchán se znovu oženil s mladší je skoro stejně stará jako já) zdálo se mi, že je těhotná a že čeká dvojčata. Když jsem to vykládala měla divný potutelný smích, ale když jsem se ji ptala zda to náhodou není pravda řekla ne a nakonec s ní vylezlo za měsíc a půl, že ten sen byl pravdivý a ona čeká dvojčata (byla už ve 3 měsíci)a takových snů je moc. Například se mi zdálo že řídím manželovo firemní auto a nějak jsem nevybrala zatáčku a odřela mu přední blatník manžel za dvy dny došel z práce že mu zákazník trošku odřel auto ano byl to přední batník uplně stejně jako ve snu. Viděla jsem tatínka mrtvého a za nedlouho umřel. Nepamatuji si už všechny, ale je jich dost… Bohužel čísla do sportky ne

Tohle bych za prorocké sny nepovažovala (možná až na to odřené auto). Jsi prostě jen mimořádně senzitivní, poznáš, že je třeba někdo těhotný nebo nemocný, ale neumíš s těmito informacemi vědomě pracovat, takže ti je podvědomí sdělí ve snu. Moje babička to měla podobně - když se jí zdálo o vodě, věděla, že někdo z rodiny onemocní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.7.17 19:10

Zdravím, oživuji diskuzi, moje sny se taky plní, většinou ale jenom ty špatné :( věřím tomu že je to varování odněkud ale nevidím v tom žádný smysl když nevíte kdy se to stane a případně komu a navíc kdybyste někoho varovali stejně vám to neuvěří když nevíte dne ani hodiny. Prostě mám nějaký sen a jsem bezmocná jen čekám co se bude dít, je to hrozný pocit bezmoci…občas ten sen je přímo jako příběh události a občas jako nějaký nesmysl který pak luštim ve snáři, jako konkrétní symboly co to znamená. Třeba se mi něco zdá a podle snáře znamená to změnu zaměstnání, říkám si proč? Jsem s prací spokojená, firma prosperuje, hodím to za hlavu a za půl roku majitel přijde s tím že chce uzavřít pobočku, je z jiného města a obtěžuje ho to…A tohle je jen jednoduchý případ ten nejmíň bolestivý, mohla bych pokracovat, byli by to fakt dlouhý příspěvky :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
17.7.17 08:14

Sny se neplní…
Jsou místa, kde je jednota minulosti přítomnosti a budoucnosti, to znamená místa bez času. A ty veskrze sny jsi schopna tam náhlednout…

Někteří lidé mají dar jasno -vidění, -slyšení nebo prorockých snů.

Jukněte na lucidní snění(vědomý spánek).

Na tvorbu a život Edgara Cayce

Každý s trochou mystické nebo jogínské praxe ví o čem je řeč.

Tady bych jenom upozornil, že berličky typu drogy nebo nějaké psy-entity nebo rychlokurzy s nějakým „zasvěcením“. Vše je velmi dobry sluha, ale velmi špatný pán. Prostě za nahlédnutí za jejich pomoci se platí psychickým zdravím, nebo vám začne strašit ve domě nebo ve věži (hlavě) Lidově si to můžete vysvětlit jako upsaní duše :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
17.7.17 14:26

Dar prorockých snů? To znamená že se sen splní, spíš uvěřit tomu daru než tomu že existují místa bez času :roll: je to jen teorie, nelze to nijak prokázat.

• Nahlásit
  • Citovat
25486
17.7.17 15:12
@Anonymní píše:
Dar prorockých snů? To znamená že se sen splní, spíš uvěřit tomu daru než tomu že existují místa bez času :roll: je to jen teorie, nelze to nijak prokázat.

Vsechno byly ze zacatku teorie…i vynalezcum letadla se smali, ze to litat nikdy nemuze…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4661
18.7.17 08:49
@Anonymní píše:

Co když nic je vším a všechno ničím?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49
18.7.17 09:17

viz Bible

Bible dává varování. Zecharjáš 10:2 prohlašuje: „Ti, kdo věští,… stále pronášejí nehodnotné sny.“ Bůh také varuje před hledáním znamení. (5. Mojžíšova 18:10–12) Ve světle těchto výstrah dnešní křesťané neočekávají, že ve snu dostanou od Boha nějaké vedení. Naopak, sny jsou pro ně pouze něčím, co probíhá ve spánku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4661
18.7.17 09:43

Jo a někteří* pobíhají po světě s klapkami na očích, křiče jméno Boha a očekávájí, že dostanou do ráje.

*vhodné dosaďte, dnes jsou módní mohamedání, ale znám vtipy o adventistech, svědcích Jehovy, katolících aj. :mrgreen:

@rose66 AMEN! Pokoj Tobě a Tvé duši.
Na střelbu biblickými citáty nemám, vzdávám se a házím po sobě kamenem :oops: chci totiž nesměle projít uchem jehly :pankac:
Nechceš radši napsat nějakou vlastní životní zkušenost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama