Výklad karet Lenormand - rada

470
4.4.17 16:36

Výklad karet Lenormand - rada

Ahoj holky,

moc prosím, začínám vykládat karty Lenormand a potřebuji poradit jak čtete kombinace karet, podle čeho? Příklad LOĎ - JETEL: může znamenat: krátká náhlá cesta, štěstí v obchodu, dárek, splnění přání, štěstí na cestě, cíl je nedaleko. Podle čeho určujete kterou variantu vybrat? Děkuji A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

33
4.4.17 18:26

Ahoj, určitě podle otázky, podle kontextu. Kromě kombinací bych se soustředila i na význam jednotlivých karet a v neposlední řadě na intuici. Až budete věštit déle a na karty se napojíte, až se Vám dostanou trochu pod kůži, myslím, že by se měla přirozeně rozvíjet i intuice, karty by na Vás měly mluvit tak, že některá sdělení zachytíte i bez studování kombinací. Alespoň u mě to tak bylo, ale pracuji hlavně s Tarotem, Lenormandky mám asi tak rok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
470
4.4.17 19:03

Děkuji, měla jsem za to že na to je i nějaký systém krom intuice :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33
5.4.17 00:52

Je, ale řekla bych, že je tady hlavní vztáhnout odpověď k otázce. Loď + jetel by třeba v otázce na vztahy mohly znamenat, že někde na cestě potkáte někoho, s kým zažijete krátké šťastné období nebo že onen člověk bude z daleka - může to být krátký románek nebo třeba jen letmé setkání, které Vás potěší… Všeobecně to může znamenat třeba to, že pojedete na výlet nebo dovolenou, kde se Vám bude líbit, prožijete tam pěkné chvíle nebo to také může být rada, abyste zvedla kotvy, vnitřně se osvobodila a šla za něčím, co chcete, byť se to třeba jeví jako něco neperspektivního a pošetilého, abyste žila přítomností a udělala si radost bez přemýšlení nad takovým krokem a jeho smysluplností do budoucna…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
470
5.4.17 15:17

Díky. A proč pracujete raději s Tarotem? Ještě bych se chtěla zeptat, jakým způsobem děláte výklad Velká tabule vy, co se Vám osvědčilo. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33
5.4.17 15:54

S Tarotem jsem začala někdy ve čtrnácti nebo v patnácti, kdy mi ho dala babička, takže to za chvíli bude půlka života, co se mu věnuji. Lenormandky mám teprve asi rok, takže se sama ještě učím a netroufnu si dávat příliš zasvěcené rady, ale díky Tarotu mi jde celkem snadno vztahovat odpovědi k otázkám a číst kombinace - napadá mě, že je to možná pro začátečníka to nejtěžší. Velkou Tabuli jsem vykládala zatím jen párkrát a nejsem v tom zběhlá, držela jsem se návodu v knize Mystická Lenormand, kterou jsem si koupila ke kartám a kterou doporučuji, protože je celkem obsáhlá (alespoň oproti bežným malým příručkám) a jde více do hloubky. Četla jsem tedy hlavně karty kolem Dámy (má osobní karta), což vnímám jako energie, události a záležitosti, které mě bezprostředně obklopují (čím blíže ke mně, tím relevantnější to je a naopak) a po směru jejího pohledu četla chronologicky budoucnost. Takže zřejmě jen ty nejjednodušší a nejzákladnější věci, i když zkušená kartářka by z toho vyčetla mnohem víc (samotná madam Lenormand prý nad Velkou Tabulí trávila hodiny a došla k mnoha detailním poznatkům). Osobně vykládám Lenormandky většinou tak, že položím otázku a táhnu tři karty nebo takový počet, ze kterého poznám odpověď - někdy stačí jedna nebo dvě. Pak také chronologickou řadu na budoucnost a třeba kartu, která mě zajímá, doložím jednou nebo dvěma dalšími kartami, kdy karta pod ní může symbolizovat podhoubí situace a karta nahoře zase vyšší vlivy - to už je tak trochu improvizace… Doufám, že jsem Vám aspoň trochu pomohla, kdyby Vás zajímalo cokoli dalšího, klidně pište :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
81
30.4.17 22:46

Zdravím. Já znám používání kombinací karet Lenormand při výkladu podle Velké tabule s tzv. „domy“. Při tomto výkladu jsou karty rozloženy ve čtyřech řadách po osmi s jednou řadou vespod se čtyřmi kartami, zarovnanou na střed. Každá pozice představuje „dům“. Je tedy 36 domů, na kterých leží vyložené karty, které s domy tvoří kombinace. Např. karta LOĎ v domě JETEL (tj. karta LOĎ ležící na pozici č. 2 v první řadě) značí „krátkou a šťastnou cestu“. Když nás zajímá povolání, podíváme se na kombinaci karet KOTVA a příslušné pozice (např. KOTVA a MEDVĚD značí „pracovní úspěch“), zajímáme-li se o lásku, podíváme se, ve kterém domě leží karta SRDCE, když nás zajímají finance podíváme se, kde leží karta RYBY. Pro každou kombinaci karty a domu existuje výklad. Kombinace tvoří část tohoto výkladu Velké tabule. Existují ovšem i jiné způsoby vykládání karet Lenormand.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.7.17 13:37

Chtěla bych se zeptat. jsem v těžké životní situaci, a chtěla bych poradit, zeptat se karet, ale nemůžu za to zaplatit. neznáte někoho kdo vykládá zadarmo? anonym protože jsem uplně v koncích a nikdo o tom neví. a stydím se. měla jsem 7 let partnera mám s ním 2děti. partnera jsem vyměnila za svou první lásku z dětství. jsem s nim dva měsíce a život mám během dvou měsíců katastrofální. nastoupila jsem teprve před měsícem do práce, pracovala 14 dní (jsem po mateřské) a pak jsem šla na neschopenku ptž jsem měla horečky vysoké (angínu) a zánět dělohy do toho. můj současný přítel pořád jen slibuje že přinese spousta peněz, ale přinese jen 9tisic na nájem a na jídlo prostě neni, neni na poplatky, neni na léky, neni na školku(naštěstí tu platí jejich otec) jelikož jsem na neschopence příští měsíc taky budu mít hov.. peníze, mám strach že mě vyhoděj. a budu uplně bez koruny i další měsíce. jsem totálně bez peněz. a tak chci poradit jestli mám se vratit k bývalému příteli( bylo mi s nim dobře, nenudím se s ním, nebyl zas až tak špatný partner, byla jsem pro něj na prvním místě, ale má exekuci a tak má to životní minimum) současny neni semnou doma vůbec, jede na 7dní za prací, vrátí se na večer a ráno zase jede třeba na 5 dní. přijdu si spíš sama. nebo ještě přemýšlím jestli ho mám opustit a být sama. ale bojím se z finanční stránky že nebudu mít ani na nájem. mamka ta mi pomáhala první měsíc, už nemůže. chtěla bych znát jak se mám rozhodnout co dělat. sháním brigády na doma. už mě napadjí šílenosti (být prostitutka jen pro tuhle šílenou chvíli co zažíváme) nechce se mi ale do toho. chci radu od kartářky. poradí někdo?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama