Kartářka vědma

2.11.19 08:38

Kartářka vědma

Není nějaká věštkyně vědma ne kvůli penězům ale která to opravdu umí poradi hlavně ohledně otěhotnění děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Ou
9929
2.11.19 08:56

A nebylo by lepší centrum asistované reprodukce?

Nebo si ty karty vylož sama.

https://www.vestirna.com/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4966
2.11.19 09:19

Ty bys za to někomu fakt zaplatila? 8o 8o 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.11.19 09:24

Neplatila jen to chci zkusit ano ivf už řešíme

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
9929
2.11.19 09:25

Jo a jak tak čtu tvoje jiné diskuze, tak daleko víc než kartářka ti fakt může pomoci psychoterapie a naučit se zvládat svoje úzkosti.

Ono to zráoveň dost pomáhá se zvýšením šance na početí, když dokážeš být v klidu a uvolněná, ne chronicky stáhnutá panikou a stresem.

V tom centru asistované reprodukce kam chodíš budou mít psychology, se kterými spolupracují - poptej se na ně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.11.19 09:30

@Ou tak stou psychikou je dost těžké mám na to i antidepresiva tak že úzkosti mám nesnesu davy lidí ale není důvod nemít miminko děti mám ráda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
9929
2.11.19 09:34
@Andílek strážný píše:
@Ou tak stou psychikou je dost těžké mám na to i antidepresiva tak že úzkosti mám nesnesu davy lidí ale není důvod nemít miminko děti mám ráda

Proč bys nemohla mít miminko?

Jen potřebuješ psychoterapii, aby si ulevila tělu od vší té úzkosti - pak pro něj bude jednoduší počít. A jenom léky nestačí.

Pro začátek si pořiď knihu Úzkost a obavy od Jana Praška ale primárně chceš psychoterapii.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.11.19 09:36

To ano zkusím i tu hormonální jógu chci vědět jak funguje

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
9929
2.11.19 09:40

@Andílek strážný no pomůže ti srovnat záda a pánev a trošku uleví i v rámci úzkostí, ale nepomůže tu porozumět příčinám a nenaučí tě jak fungovat jinak. Plus to funguje až po delší době každodenního cvičení.

Od toho důkladného úklidu v mysli je psychoterapie.

Máš objekvitní příčiny problémů - štítnou žlázu, složitější stav vajíček a úzkostnou poruchu. Řešením je kombinace správných léků a psychoterapie, joga je v tomto podpůrná metoda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.11.19 09:54

To ano

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie