Kašel-reflux nebo ABKM

Anonymní
29.6.15 23:30

Kašel-reflux nebo ABKM

Holky, co máte děti s refluxem či ABKM má vaše dítě jako projev pouze kašel? Syn po námaze pokašlává, když je v kočárku nebo v klidu, tak nekašle vůbec. Pediatrička nás poslala na alergologii a říkala, že syn má brát Aerius a na gastru nám řekli, že má syn brát motilium, že kašel je z refluxu. Tak já fakt nevím, nechci ho jen tak něčím cpát. Jinak jako miminko měl hleny ve stolici, takže dostal NAC, to mu nedělalo dobře, takže nakonec Neocate. Nějakou dobu měl pak zase NAC, ale z důvodu toho kašle mu byl nasazen zpět Neocate, ale kašel je pořád…díky za rady
Omlouvám se za anonym.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
30.6.15 09:01

Nikdo nema zkusenost?

• Nahlásit
  • Citovat
2.7.15 00:09

Reflux a kašel

Ahoj, toto jsem řešila s mým synem.Od 2 měsíců často kašel az jsme lítali po různých doktorech a na plicním nám doktor řekl, ze ma reflux.„Naordinoval“ nám AR mléko. Po tom se to trochu zlepšilo, ale kasel řeším doteď (synovi jsou 2 roky).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.7.15 21:35

@Maruska231 Děkuji za odpověď. A můžu se zeptat jestli předepsal i nějaké léky? Helicid nebo to Motylium? PH metrii mu asi nedělali, že? A kašel má kdy během dne? A blinkal mléko, když byl malý? Můj syn právě vůbec, takže možná skrytý reflux..

• Nahlásit
  • Citovat
3.7.15 22:35

No právě ze taky vůbec neblinkal, tak mě to zaskočilo když doktor řekl ze je to reflux, měla jsem to spojené jen s ublinkavanim.Leky nám žádné nepredepisoval, jen jsem mu změnila mléko na to AR.Ph metrii mu nedělali

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.11.15 17:33

Holky, jak to s vámi vypadá? Pořád kašel?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama