Kašel, rýma a do toho zuby

467
28.6.15 18:37

kašel,rýma a do toho zuby

Už jsem zoufalá. Máme rýmu, kašel a do toho se derou zuby. Dávám Stoodal.Jsou nám 4měsíce. V noci vůbec nespí probouzí se každou 1/2hodinku. Co dál? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3176
28.6.15 19:36

Jsi si jista,_že jsou to už zuby? Je kojena? Nemůže mit spis hlad nebo žízeň? Popřípadě ji muzou vadit hleny, spí ve vyvysene poloze?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
467
28.6.15 19:40

Kojený není. mlíko mi vůbec nechce jíst a zuby to jsou už se mu prořízl a kouká bílý flíček.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1025
28.6.15 19:44

Je to normalni. Muj syn byl za rok nemocny 2×. A to pouze kdyz se mu draly ven zubiska. Zkuste jeste Fenisril na uklidneni. Budi se, protoze ma, bobek, zacpany nos. Vstavala jsem co hodinu a vysavala. Kdyz rostou zuby, oslabi se imunita a dite je pak nachylnejsi. Maly mel do toho jeste opar a zanet prudusek. :roll: At je brzy lepe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11343
28.6.15 20:51

Co dál? no prostě vydržet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
875
28.6.15 21:36

@sebaanez a nam se mala navic jeste do krve oprudi. Proste se to fakt sejde uplne vsechno najednou. Ja nemam problem ji dat nurofen pripadne mezi i paralen, kdyz vidim, ze ji ty leky ulevuji, spis teda ten nurofen.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
29.6.15 06:46

@anti17 zatni zuby a drž.. je to celkem normální.. můj má rýmu už víc jak týden, z pusy mu teče proudem, protivný jak noc, vstává co pár minut.. neuděláš nic.. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11343
29.6.15 10:11

Já myslíém, že a rýma může klidně se zuby souviset. Dcera o tak má pokaždé. Podle toho poznám, že jsou zuby. Kašel taky souvisí, jak v leže stéká hlen do krku, nutí to ke kašli. Zkusila bych vysadit léky na kašel, stříkala jen slanou vodu a odsávala nejhorší. Maximálně Fenistil na noc, aby ho to tolik nedráždilo. Až vyleze zub, vše se upraví.
Ale moje malá je extrém, v necelých 10 měsícíh má 11 zubů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
899
30.6.15 08:28

Ahoj, muj ctyr mesicni syn ma rymu uz skoro 14 dni. Z nosu mu sice netece, ale desne chrochta. 3× denne odsavam, i kdyz vetsinou skoro nic nevytahnu. Strikame Vincentku a taky to moc nezabira. Boim ze, aby se mu to nevrazilo do ucha nebo z toho nemel chronickou rymu. 14 dni mi prijde uz celkem dlouho. Nepomohlo ani vikend na chalupe. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama