Kašlík u mimina

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hulala
Kecalka 277 příspěvků 26.04.18 19:55
Kašlik u mimina

Poradíte mi co s tříměsíční miminem co má kašel? Má ho dle mne dost ošklivý, zakuckava se u toho a chrci. Odsavam, zvlhcuju ale zanudlena není. Já beru sinecod sirup, ji fenistil kapky. Je plně kojena. teploty nemá, nálada dobrá. Dle doktorky má průdušky čistý a poradila mi jen to výše uvedené. Tak prosím nápady a rady :lol:

Najdete v encyklopedii: Dětské nemoci

Reklama

Reakce:

Doe_Jane
Kelišová 5605 příspěvků 26.04.18 20:06
@hulala píše:
Poradíte mi co s tříměsíční miminem co má kašel? Má ho dle mne dost ošklivý, zakuckava se u toho a chrci. Odsavam, zvlhcuju ale zanudlena není. Já beru sinecod sirup, ji fenistil kapky. Je plně kojena. teploty nemá, nálada dobrá. Dle doktorky má průdušky čistý a poradila mi jen to výše uvedené. Tak prosím nápady a rady :lol:

Hodne větrej, zvlhčuj. Třeba ji dráždí nejaky alergen ted to vsude kvete a decka kašlou bez diagnozy. Drz se snad to bude brzy dobre :kytka:

MarketinkaKopretinka
Ukecaná baba ;) 1906 příspěvků 26.04.18 20:23

@hulala můžeš ho mazat tymianovou mastičkou, je to prevence onemocnění, pak stříkat na vlhkou plenu či do prostoru před spanim eucasol, ten je desinfekci zároveň od bakterií…a pro každý případ mít po ruce tannen sirup, přímo na kasliky u dětí. Ten můžeš mít v lednici a užiješ Jeny když bude třeba. Pro malé mimi je tam asi 100 dávek. Samozřejmě ho může kazdy

hulala
Kecalka 277 příspěvků 26.04.18 20:28

@MarketinkaKo­pretinka děkuji za rady, zítra dokoupim :lol:

Uživatel je onlinemrav
Ukecaná baba ;) 1075 příspěvků 26.04.18 21:28
@hulala píše:
@MarketinkaKo­pretinka děkuji za rady, zítra dokoupim :lol:

Tak at se ti uzdraví, papričko… :mavam:

MarketinkaKopretinka
Ukecaná baba ;) 1906 příspěvků 27.04.18 07:51

@hulala obávám se, že tyto produkty jen tak nekoupíš v lékárně. Vlastně většinou ty produkty, které jsou dobre nekoupis v lékárně ;), ale klidně si to vygoogli a v nějakých diskuzích počtu. To zná každá zkušená maminka a má to doma. Kdybys pak potřebovala, není problém ti to rychlé dodat. Minimálně ten tymiánek a eucasol.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Přišel o ženu i Českou Miss! Ditmar skončil v nemocnici a prosí o modlitby

Martin Ditmar skončil opět v péči lékařů. Bývalý šéf České Miss musel být po... číst dále >

Jak to jen dělal? Vědci popsali Jacksonův trik s popíráním gravitace

Vzpomínáte si na tanec Michaela Jacksona v klipu Smooth Criminal? Král popu v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Reklama