Kašlík u mimina

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hulala
Kecalka 433 příspěvků 26.04.18 19:55
Kašlik u mimina

Poradíte mi co s tříměsíční miminem co má kašel? Má ho dle mne dost ošklivý, zakuckava se u toho a chrci. Odsavam, zvlhcuju ale zanudlena není. Já beru sinecod sirup, ji fenistil kapky. Je plně kojena. teploty nemá, nálada dobrá. Dle doktorky má průdušky čistý a poradila mi jen to výše uvedené. Tak prosím nápady a rady :lol:

Přečtěte si článek: Dětské nemoci a vše o nich

Reklama

Reakce:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.18 20:06
@hulala píše:
Poradíte mi co s tříměsíční miminem co má kašel? Má ho dle mne dost ošklivý, zakuckava se u toho a chrci. Odsavam, zvlhcuju ale zanudlena není. Já beru sinecod sirup, ji fenistil kapky. Je plně kojena. teploty nemá, nálada dobrá. Dle doktorky má průdušky čistý a poradila mi jen to výše uvedené. Tak prosím nápady a rady :lol:

Hodne větrej, zvlhčuj. Třeba ji dráždí nejaky alergen ted to vsude kvete a decka kašlou bez diagnozy. Drz se snad to bude brzy dobre :kytka:

MarketinkaKopretinka
Ukecaná baba ;) 2012 příspěvků 26.04.18 20:23

@hulala můžeš ho mazat tymianovou mastičkou, je to prevence onemocnění, pak stříkat na vlhkou plenu či do prostoru před spanim eucasol, ten je desinfekci zároveň od bakterií…a pro každý případ mít po ruce tannen sirup, přímo na kasliky u dětí. Ten můžeš mít v lednici a užiješ Jeny když bude třeba. Pro malé mimi je tam asi 100 dávek. Samozřejmě ho může kazdy

hulala
Kecalka 433 příspěvků 26.04.18 20:28

@MarketinkaKo­pretinka děkuji za rady, zítra dokoupim :lol:

Uživatel je onlinemrav
Extra třída :D 11653 příspěvků 26.04.18 21:28
@hulala píše:
@MarketinkaKo­pretinka děkuji za rady, zítra dokoupim :lol:

Tak at se ti uzdraví, papričko… :mavam:

MarketinkaKopretinka
Ukecaná baba ;) 2012 příspěvků 27.04.18 07:51

@hulala obávám se, že tyto produkty jen tak nekoupíš v lékárně. Vlastně většinou ty produkty, které jsou dobre nekoupis v lékárně ;), ale klidně si to vygoogli a v nějakých diskuzích počtu. To zná každá zkušená maminka a má to doma. Kdybys pak potřebovala, není problém ti to rychlé dodat. Minimálně ten tymiánek a eucasol.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Perný den Michaely Badinkové: Před zkouškou Tváře musela zavolat odtahovku!

Michaela Badinková (39) už je v plném proudu příprav na TTMZH a právě chystá... číst dále >

„Jouda“ Youd chtěl zabít ženu a dítě: V letadle, kterým vletěl do domu, uhořel sám!

Některé věci vám prostě hlava nebere. Člověk ještě pochopí, že se někdo po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama