Reklama

Kašlík u mimina

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hulala
Kecalka 439 příspěvků 26.04.18 19:55
Kašlik u mimina

Poradíte mi co s tříměsíční miminem co má kašel? Má ho dle mne dost ošklivý, zakuckava se u toho a chrci. Odsavam, zvlhcuju ale zanudlena není. Já beru sinecod sirup, ji fenistil kapky. Je plně kojena. teploty nemá, nálada dobrá. Dle doktorky má průdušky čistý a poradila mi jen to výše uvedené. Tak prosím nápady a rady :lol:

Přečtěte si článek: Dětské nemoci a vše o nich

Reklama

Reakce:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.18 20:06
@hulala píše:
Poradíte mi co s tříměsíční miminem co má kašel? Má ho dle mne dost ošklivý, zakuckava se u toho a chrci. Odsavam, zvlhcuju ale zanudlena není. Já beru sinecod sirup, ji fenistil kapky. Je plně kojena. teploty nemá, nálada dobrá. Dle doktorky má průdušky čistý a poradila mi jen to výše uvedené. Tak prosím nápady a rady :lol:

Hodne větrej, zvlhčuj. Třeba ji dráždí nejaky alergen ted to vsude kvete a decka kašlou bez diagnozy. Drz se snad to bude brzy dobre :kytka:

MarketinkaKopretinka
Ukecaná baba ;) 2075 příspěvků 26.04.18 20:23

@hulala můžeš ho mazat tymianovou mastičkou, je to prevence onemocnění, pak stříkat na vlhkou plenu či do prostoru před spanim eucasol, ten je desinfekci zároveň od bakterií…a pro každý případ mít po ruce tannen sirup, přímo na kasliky u dětí. Ten můžeš mít v lednici a užiješ Jeny když bude třeba. Pro malé mimi je tam asi 100 dávek. Samozřejmě ho může kazdy

hulala
Kecalka 439 příspěvků 26.04.18 20:28

@MarketinkaKo­pretinka děkuji za rady, zítra dokoupim :lol:

mrav
Neúnavná pisatelka 16583 příspěvků 26.04.18 21:28
@hulala píše:
@MarketinkaKo­pretinka děkuji za rady, zítra dokoupim :lol:

Tak at se ti uzdraví, papričko… :mavam:

MarketinkaKopretinka
Ukecaná baba ;) 2075 příspěvků 27.04.18 07:51

@hulala obávám se, že tyto produkty jen tak nekoupíš v lékárně. Vlastně většinou ty produkty, které jsou dobre nekoupis v lékárně ;), ale klidně si to vygoogli a v nějakých diskuzích počtu. To zná každá zkušená maminka a má to doma. Kdybys pak potřebovala, není problém ti to rychlé dodat. Minimálně ten tymiánek a eucasol.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >