Kašlík u mimina

716
26.4.18 19:55

Kašlik u mimina

Poradíte mi co s tříměsíční miminem co má kašel? Má ho dle mne dost ošklivý, zakuckava se u toho a chrci. Odsavam, zvlhcuju ale zanudlena není. Já beru sinecod sirup, ji fenistil kapky. Je plně kojena. teploty nemá, nálada dobrá. Dle doktorky má průdušky čistý a poradila mi jen to výše uvedené. Tak prosím nápady a rady :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Doe_Jane
26.4.18 20:06
@hulala píše:
Poradíte mi co s tříměsíční miminem co má kašel? Má ho dle mne dost ošklivý, zakuckava se u toho a chrci. Odsavam, zvlhcuju ale zanudlena není. Já beru sinecod sirup, ji fenistil kapky. Je plně kojena. teploty nemá, nálada dobrá. Dle doktorky má průdušky čistý a poradila mi jen to výše uvedené. Tak prosím nápady a rady :lol:

Hodne větrej, zvlhčuj. Třeba ji dráždí nejaky alergen ted to vsude kvete a decka kašlou bez diagnozy. Drz se snad to bude brzy dobre :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
26.4.18 20:23

@hulala můžeš ho mazat tymianovou mastičkou, je to prevence onemocnění, pak stříkat na vlhkou plenu či do prostoru před spanim eucasol, ten je desinfekci zároveň od bakterií…a pro každý případ mít po ruce tannen sirup, přímo na kasliky u dětí. Ten můžeš mít v lednici a užiješ Jeny když bude třeba. Pro malé mimi je tam asi 100 dávek. Samozřejmě ho může kazdy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
716
26.4.18 20:28

@MarketinkaKopretinka děkuji za rady, zítra dokoupim :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48803
26.4.18 21:28
@hulala píše:
@MarketinkaKopretinka děkuji za rady, zítra dokoupim :lol:

Tak at se ti uzdraví, papričko… :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.4.18 07:51

@hulala obávám se, že tyto produkty jen tak nekoupíš v lékárně. Vlastně většinou ty produkty, které jsou dobre nekoupis v lékárně ;), ale klidně si to vygoogli a v nějakých diskuzích počtu. To zná každá zkušená maminka a má to doma. Kdybys pak potřebovala, není problém ti to rychlé dodat. Minimálně ten tymiánek a eucasol.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama