Kavkazský pastevecký pes

154
6.1.12 10:28

kavkazsky pastevecky pes krizenec

Ahoj nemate nekdo kavkazaka??? a nebo aspon krizence :-)) Ja mam a doporucuji :)) ikdyz je to velky pes ,ale jeho laska je jeste vetsi :))) Ikdyz ja nemam cistokrevneho ,ale krizence se stafordem ale i tak mame 65cm v kohoutku a 45 kg takove mensi tele :-))

Příspěvek upraven 06.01.12 v 10:49

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24336
6.1.12 10:30

Doporučuješ komu? :nevim: To fakt není pes pro každého…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
154
6.1.12 10:37
Pipet píše:
Doporučuješ komu? :nevim: To fakt není pes pro každého…

musi se to snim umet ja sem si to take myslela :-)) ale od mala sem ji brala mezi lidi a psy a je jak beranek :-))) deti miluje a to vsechny a chodila sem sni i k poztizenim detem ..Ano neni pro vsechny ale to same muzu rict i treba o civave zalezi na panickovy :-))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7139
6.1.12 10:40

souhlasím vždy záleží pouze na páníčkovy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
byron
6.1.12 10:43

Já znala jednoho kavkazana jako dítě- blbé dítě, ketré ho chodilo hladit za plot. Strkala jsem celou ruku za plot a chodila ho hladit. Divím se, že jsme vůbec ty svoje psí akce přežila. Ale jsou nádherní.

Křížence bych ovšem jako kavkazana nepočítala, pormin

• Nahlásit
  • Citovat
3899
6.1.12 10:43

Tak to mi přijde jako vtip doporučovat kavkazaka a ještě propagovat křížence tak nesourodych plemen kde nikdo nemůže vědět co z toho vyleze. Kavkazak opravdu není pro každého, potřebuje citlivý a důsledný přístup jinak to může skončit špatně. Třeba jsi měla štěstí na konkrétního jedince a rozhodně si myslím že to není plemeno které by bylo vhodné doporučovat široké veřejnosti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
154
6.1.12 10:47

to ste nevideli nasi fenku ja to napsla blbe mela sem napsat jen pro dobre chovatele a je pravda ze sem mela stesti ,ale mame ji od 4 tydnu odkojenou od lahve a jeji matku sem znala a byla az moc hodna :-))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7139
6.1.12 10:57
kascza píše:
to ste nevideli nasi fenku ja to napsla blbe mela sem napsat jen pro dobre chovatele a je pravda ze sem mela stesti ,ale mame ji od 4 tydnu odkojenou od lahve a jeji matku sem znala a byla az moc hodna :-))

poslala bys fotečku? zajímá mě jak vypadá ten křížený…my máme doma čau čau a taky naprostá spokojenost :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6955
6.1.12 11:02

Soisedka ma 4 stredoasiaty a 3 kavkazany:( jednou za mesic( v prumeru) utecou a vetsinou nejakeho psa pokousou, jednou pokousali i holku s yorkem:( ja radeji psa kterej neni chlupatej a nemusi byt furt venku!!! Preferuju sportovni plemena se kteryma se toho da vic podnikat. Mam tri ridgebacky a jsem spokojena, nemenila bych!!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9542
6.1.12 11:06

Kavkazák rozhodně není pro každého a pokud se jedná o křížence, tak má i nejspíš dost nestandardní povahu - prostě se tam už promítá více plemen.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7139
6.1.12 11:07
Janichka píše:
Soisedka ma 4 stredoasiaty a 3 kavkazany:( jednou za mesic( v prumeru) utecou a vetsinou nejakeho psa pokousou, jednou pokousali i holku s yorkem:( ja radeji psa kterej neni chlupatej a nemusi byt furt venku!!! Preferuju sportovni plemena se kteryma se toho da vic podnikat. Mam tri ridgebacky a jsem spokojena, nemenila bych!!!!

a ty je máš v bytě nebo venku? po rodině jsme měli dva a taky docela dobrý :palec: akorát trošku ostřejší

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
154
6.1.12 11:13
lukresia píše:
kascza píše:
to ste nevideli nasi fenku ja to napsla blbe mela sem napsat jen pro dobre chovatele a je pravda ze sem mela stesti ,ale mame ji od 4 tydnu odkojenou od lahve a jeji matku sem znala a byla az moc hodna :-))
poslala bys fotečku? zajímá mě jak vypadá ten křížený…my máme doma čau čau a taky naprostá spokojenost :palec:

mrkni do profilu mela by tam nejaka bejt :-)) nerada se foti akorat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
154
6.1.12 11:15
lukresia píše:
Janichka píše:
a ty je máš v bytě nebo venku? po rodině jsme měli dva a taky docela dobrý :palec: akorát trošku ostřejší

v byte mame velkej byt :-)) ta nase je az moc hodna jen obcas steka kdyz nekdo projde okolo dveri oho nezna

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6955
6.1.12 11:17
lukresia píše:
Janichka píše:

Prave ze vubec nejsou ostri:) jen pokud je ma celej zivot nekdo jen na zahrade a k nikomu ani ke psum je nepusti!
Mame ted i stene! Jsou uplne super, tri kluci a maji se moc radi, bydlime ve velkem byte s obri 40m terasou, je to rezidencni bydleni a bydli tady 145
7 rodin a vsichni maji nase pejsky moc radi, hlavne decka! Navic mame kolem domu louku urcenou magistratem pro volny pohyb psu takze voditka ani neresim:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7139
6.1.12 11:19

už jsem se koukla, tak mě přijde spíš do staforda i tím hrudníkem, ale krásná a vypadá, že je mazel, my ji máme taky v bytě, bydlíme v domku s osmi rodinami a máme i zahradu…čau čau bývají lenoši, a tu naši procházkou někdy vyloženě obtěžujeme :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama