Každé 2 týdny menstruace

308
15.5.16 08:37

Každé 2 týdny menstruace

Ahoj holky mám takový problém.
Asi půl roku beru novou antikoncepci která mi nedělala problémy. Před 3-ma měsíci sem přešla na veganskou stravu a tím sem samozřejmě dost zhubla ale zbláznila se mi menstruace! Mám jí každé dva týdny! Jednou bylo že přišla hned o týden později. Mám i tvrdší bříško. Já něčím co mám dělat. Na termín u lékařky se většinou čeká přes 2 měsíce tak možná bude aspoň jedna z vás vědět co se semnou děje :D
Mimčo nemám ale před půl rokem sem měla fázi kdy sem ho strašně chtěla (je mi 19 let) ale pak sem si to ještě jednou rozmyslela :) když sem se dozvěděla že můj přítel dítko nechce :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

795
15.5.16 08:48

Tak asi začít jíst normálně? Pokud ti to takhle nedělá dobře… I když je u lékaře dlouhá cekacka tak se objednat.. Mě se taky stalo že jsem krvácela dost často a bylo to právě kvuly antikoncepci. Důvodu může být x.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
308
15.5.16 08:54

@zuzka131313
Tak já se objednala akorát že to fakt dlouho trvá -.-..Už předtím to začalo. Já totiž v zimě vysadila prášky úplně (poprvé za 4 roky) a do té doby než sem to udělala sem si mohla rozhodovat o menstruaci sama (kdy ji dostanu) ale po té pauze která 2 měsíce trvala, si to dělá co chce..Předtím se mi nikdy nestalo že by přes antikoncepci přišla menses ale teď si přichází každý 2 týdny a já už prostě nevím…Většinou ta druhá menstruace bývá taková nechutná,,hnědá"…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
283
15.5.16 09:08

A neni to spis spineni, ze ti nesedi HAK? Mela jsem to s jednou, ze jsem v podstate krvacela furt. Jestli nemusis, tak to neber vubec…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
53
15.5.16 09:32

Nejsem si jistá z tvého příspěvku, jestli teď sntikoncepci bereš, mebo ne? Pokud NE, tak by to mohla být MS a po 14 dnech ovu! ační krvácení, pak zas MS… to ovulační by mělo být „menší“. Je to určitě opruz, ale děje se to celkem běžně. Každopádně doktora doporučuju určitě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.5.16 09:41

Může to taky dělat cysta

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie