Jak léčit pálení a svědění

Anonymní
12.5.16 10:21

Pálení a svědění-jak léčit

Ahoj, chtěla jsem se zeptat na zkušenosti.

Už týden mě tam dole pálí a svědí. Pálení mám většinou po močení a svědění po ránu. Nevím čím to může být. Doktorka mě objednala až na příští týden a já nevím co mám do té doby dělat. Nemůžu pomalu ani chodit jak je to nepříjemné. Chtěla jsem se zeptat jak si pomoct od toho doma než se k tý doktorce vůbec dostanu. Také by mě zajímalo jak jsem k tomuhle přišla. Hygienu mám správnou :nevim:.Máte nějaké rady jak to přežít? A co to může být?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1372
12.5.16 10:29

Zajdi do lékárny a kup si na to něco. Třeba čípek Cannesten + krém. Je toho spousty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1529
12.5.16 10:43

Canesten krém - a čípky jestli máš i výtok. co to znamená správná hygiena? Nejlepší je mýt jen vodou, hlavně žádný intimní gely

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25445
12.5.16 11:16

Canesten krém a čípek, vynechat sladký, bílý pečivo, kalhotky pouze bavlněné, vyprat bez aviváže, pokud možno na vyšší teplotu a nebo přežehlit a následně ještě lactobacily, buď na polykání a nebo ideálně přímo vaginální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2391
12.5.16 11:19

Mě nejvíce pomáhá Clogin, je sice dražší, ale úleva téměř ihned.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1739
12.5.16 11:25

Mě na tohle pomohl jedině oregánový olej ;) není to sice hned ale funguje to a od té doby mám pokoj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
568
12.5.16 12:04

Multi Gyn Flora plus, je dražší, ale pomáhá. V lékárně je toho spoustu. Canesten je taky dobrý, ale každému pomůže něco jiného. To u vás doktorka nebere akutní případy? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
854
12.5.16 12:34

Kup si Canesten tabletu a canesten intimni gel. Nejspis mas plisen- mykozu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
12.5.16 16:47

Taky bych vynechala sladké, pila třeba kefír (tím doplníš lactobacily), prádlo jedině bavlna a pak omývat intimním gelem s antibakteriální přísadou a tu má třeba lactacyd. :palec: Přeji brzké uzdravení

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1404
18.5.16 15:52

Podobny problem

Ahoj holky. Mam podobny problem jako autorka diskuze. Avsak me svedi jen povrchove pristup do pochvy a trochu kolem pysku. Mam to zarudle jako kdybych mela spalenou kuzi. Vytoky nemam. Bohuzel bych mela o vikendu dostat menstruaci a gynekolog ma stejne objednavaci lhutu minamalne tyden ale chtela bych to necim aspon mazat. Vadi mi i spodni pradlo pri noseni. Nemate nekdo nejakou radu? Vyplach jsem si delala a zatim namazala kremem na opruzeniny :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1739
18.5.16 20:32

Tak mě napadá jedině canesten krém, ten mi taky vždycky pomáhal ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
854
18.5.16 20:35

Můžeš mít v pochvě i moči e coli. Ta dělá pálení také.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
20.5.16 10:19

@nikypiky92 Ahoj jak jsem psala výše, určitě nos jen bavlněné prádlo (žádné krajky a umělé materiály),zkus do stravy zapojit kefír (tím doplníš lactobacily a pila bych ho klidně občas i preventivně i když tě zrovna nic nebude bolet), určitě můžeš zkusit mazat canestenem a omývat Lactacydem (tím se můžeš omývat i v době menstrurace). ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1404
20.5.16 16:24

@Terrri dekuji. Ja doma momentalne chodim v dlouhych satech a naostro. V lekarne mi doporucili Jenamazol ale pisi, ze by se nemel pouzivat pred menstruaci :think: bohuzel je svedeni natolik alarmujici, ze jsem se namazala. Prijde mi, ze i lehce napucha mi okoli. Kefir nemusim ale koupim. Lactacyd pouzivam. Canesten zakoupim. Dekuji moc :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
25.5.16 16:32

@nikypiky92 Ještě omez sladkosti, pokud je jíš, sladké na spodek také nedělá dobře. Přeji tedy brzké uzdravení ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat