Každodenní ranní bolest

Anonymní
10.12.19 21:06

Každodenní ranní bolest

Ahoj, už po 2týdny mě každé ráno boli břicho, pocit na zvracení. Je to k nevydrzeni, ale kdyz se přemůžu a jdu do školy tak to během par hodin prejde, pak je mi malinko blbe pred spaním a pak hned jak se ráno vzbudim tak je to cele znovu. Potrebovala bych poradit, mate nekdo podobnou zkušenost?
PS: tehotna nejsem :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2029
10.12.19 21:12

Nervy, stres.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
10.12.19 21:14
@JancaS84
@JancaS84 píše:
Nervy, stres.

To jsem si taky myslela, ale nemám duvod byt ve stresu. Ve skole jsem spokojena a kolektiv máme skvělý:woman_shrugging_tone3:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
394
10.12.19 21:15

Jo no, taky si myslím, že to budou nervy ze školy :think:. Není něco, čeho se bojíš, co tě stresuje, z čeho máš strach? Testy, nějaký učitel…?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.12.19 21:16
@HrozTaj píše:
Jo no, taky si myslím, že to budou nervy ze školy :think:. Není něco, čeho se bojíš, co tě stresuje, z čeho máš strach? Testy, nějaký učitel…?

právě že vůbec ne, docela si myslim že se do skoly obcas i těšim. Kazdopadne je mi spatne i kdyz je víkend, a opakuje se to kazdy den uz pres 2 týdny

• Nahlásit
  • Citovat
2029
10.12.19 21:18
@bblro píše:
@JancaS84To jsem si taky myslela, ale nemám duvod byt ve stresu. Ve skole jsem spokojena a kolektiv máme skvělý:woman_shrugging_tone3:

Jo to jsem si taky říkala, ale stejně to tak bylo :nevim: nechapu to dodnes

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.12.19 21:20
@JancaS84 píše:
Jo to jsem si taky říkala, ale stejně to tak bylo :nevim: nechapu to dodnes

A co ti nakonec pomohlo? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
3117
10.12.19 23:15

Navštiv gastroenterologa.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2029
10.12.19 23:29
@Anonymní píše:
A co ti nakonec pomohlo? :think:

Byla jsem na všech možných testech aby se vyloucili nemoci, včetně hadice do žaludku, to byla fakt lahůdka no a když bylo všechno vylouceno, tak me poslali k psycholozce. Měla jsem nějakou dobu antidepresiva a terapii.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.12.19 18:32

Me to delava kdyz mam zablokovany žebra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie