Každodenní špinění

Anonymní
17.12.19 13:14

Každodenní špinění

Dobrý den chtěla bych se zeptat je normální že špiním celý měsíc nehledě na to zda mám ovulaci nebo menstruaci prostě celý měsíc v kuse nedávno jsem byla u gynekologa a našel mi nějaký zánět na to jsem brala antibiotika a kapsle na noc plus mast vše se dalo do normálního stavu ale pořád mě štve to každodenní špinění má to některá z vás taky nebo bych to měla řešit ????

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
17.12.19 13:26

V pubertě jsem měla neustále světle hnědý výtok, styděla jsem se sundat si vůbec kalhotky když jsem byla v intimní chvilce se svýma tehdejšíma přítelama. Navíc to z kalhotek nešlo ani vyprat. Jak jsem ale dovršila cca 25 let, přestalo to, teď je mi už přes 30 a výtok nemám skoro žádný :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
17.12.19 14:00
@Anonymní píše:
Dobrý den chtěla bych se zeptat je normální že špiním celý měsíc nehledě na to zda mám ovulaci nebo menstruaci prostě celý měsíc v kuse nedávno jsem byla u gynekologa a našel mi nějaký zánět na to jsem brala antibiotika a kapsle na noc plus mast vše se dalo do normálního stavu ale pořád mě štve to každodenní špinění má to některá z vás taky nebo bych to měla řešit ????

Já jsem měla zánět děložního čípku a pak dlouho řešila špinění - většinou po styku, ale někdy i bez styku během celého cyklu. Měla jsem nějak špatnou (asi slabou) sliznici děložního čípku, která byla moc prokrvená a občas trochu krvácela :nevim: Zkus se na to zeptat.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
17.12.19 15:18

Měla jsem to 2 týdny před menstruaci několik x let, obešla x doktorů a než jsem otěhotněla, tak mi jedna doktorka rekla, ze je to hormonama a dá se to spravit antikoncepci. Zkus poprosit doktora, at ti vezmou krev a zkontroluji hormony.

• Nahlásit
  • Citovat
220
17.12.19 18:38

Hormony. Taky jsem neustale spinila. Dr.ti kdyztak napise ha… ale po vysazeni se mi to zas rozjelo.. pomohly mi bylinky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1131
17.12.19 19:16

Od doktorky jsem brala Organometril - po dobu užívání OK, po vysazení totéž v bleděmodrým…
Pomohly mi až kapičky GYNEX.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.1.20 22:28

@dana.dv prosím po jaké době pomohl Gynex a v jakém dávkování?

• Nahlásit
  • Citovat
1131
16.1.20 12:22

Beru 5kapek - 0-5kapek. Bere se 3 tydny, pak 1 tyden pauza. Vse je v pribalovem letaku. Efekt jsem videla uz pri 2.cyklu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama