Každý měsíc jsem nemocná během menstruace

1725
15.6.13 08:55

Každý měsíc menstruace s nemocí

Ahoj holky, mnohokrát jste mi tady pomohly, poradily, tak se na Vás obracím i s tímto problémem týkající se mého zdraví. Budu ráda, když napíšete Vaše postřehy či řešení, prostě něco co by mě mohlo nakopnout k lepší imunitě během MS.
Během těhotenství a prvního půl roku po porodu a plného kojení jsme nebyli já ani malý vůbec nemocní. Poslední dobou jsem však nemocná každý měsíc během menstruace nebo když končí. Prostě od té doby co chodí pravidelně, tak chodí i nachlazení, rýma, kašel, únava, tak nějak nastřídačku…minulý měsíc mě bolelo v krku a zalehlo mi v uších, nyní mám větší zánětlivou rýmu. Jíme celý měsíc celkem vyváženou stravu, dost ovoce i zeleniny, ještě kojím, malý má 14 měsíců. Malý se ze všeho dostane béhem jednoho dne, když už teda má třeba tu lehkou rýmu, přisuzuji to kojení. Také si ale nemyslím, že bych já byla nemocná kvůli kojení, to ne, spíše půjde o spojitost s tou menstruací a menstruačním cyklem. Bude třeba nejspíš začít brát nějaký doplněk stravy? Máte s něčím zkušenosti, co by mi pomohlo být ok celý měsíc? Ještě dodám, že neberu antikoncepci, po azalii jsem měla MS každých 14 dnů :,(.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14020
15.6.13 09:12

Je to normalni unava organismu po porodu a kojeni, vydrzelo mi to 2 roky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
tonj
15.6.13 09:14

No tak já byla taky takhle vyřízená kolem synova roku, každý měsíc nachlazená…mně pomohlo přestat kojit, přibrala jsem a je to o. k. Jo a koupila jsem si nějaké normální vitamíny - calibrum, myslím…

• Citovat
  • Nahlásit
8531
15.6.13 09:29

Také bych to viděla tak, že organismus je hodně unavený. A pokud je malému 14 měsíců, tak bych přestala kojit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1725
15.6.13 09:56

Holky, přestat kojit, to je pro nás až to poslední řešení :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4876
15.6.13 10:03

@Renčula0 Já mívala horečku a škrábání v krku, asi 2 roky!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2234
15.6.13 10:45

Já ještě nerodila a ani nekojila a měla jsem to samé.. změnilo se to, když jsem začala brát hlívu ústřičnou na podporu imunity, název preparátu ti můžu napsat do zpráv. Nebo zkus klidně i něco na předpis, co ti poradí obvoďačka, já tohle mám taky od ní a je to volně prodejné. Už 7 měsíců mám klid. Akorát to trochu leze do peněz. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17611
15.6.13 12:09

Mně se před menses vždycky udělá opar na zadku :oops: a když je zimní období, tak bolí v krku, rýma. Už jsem s tím byla u kožního, na alergologii. Tam mi řekli, že před menses může dojít k snižování imunity. Roky jsem brala Isoprinosine, opar nic, nemoc žádná.
Po druhém porodu a kojení se to vyselo tak, že jsem musela chodit na injekce B12 a dlouho jedla B komplex. Teď mám asi rok klid, občas mírně cosi.

Zkus nasadit vitamíny a hodně toho B. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1725
15.6.13 12:20

@gabousek O hlívě už jsem slyšela dobré ohlasy, určitě mi to napiš do zprávy, díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1725
15.6.13 12:23

@Lenka002 A jak ses toho zbavila? A čím to bylo, víš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1725
15.6.13 12:31

@Katchus Tak opar bych nechtěla zažít, zlatá rýma :mrgreen:. No ale s tou MS to musí souviset, to je jasné jak facka :hug:. Takže musím jít do tablet, když strava nestačí :pankac:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4876
15.6.13 12:45

@Renčula0 Přestalo to jako by samo, nejdřív mi dávala doktor něco na imunitu, ale pak to bylo méně a méně.
poslední rok mám jinou lahůdku 2 dny před menses mě bolí 1-2 zuby stoličky vedle sebe dole, ale zubař nic nenašel…divný, co.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1725
15.6.13 19:51

@Lenka002 A bylo to po porodu nebo při kojení? Tak s těmi zuby to je ale fakt zvláštní :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4876
15.6.13 20:14

@Renčula0 Ha až 10 let po druhém porodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17611
16.6.13 09:55

@Lenka002
No mě ty zuby začaly bolet poslední půl rok, taky tam nic nemám, reaguje to na teplé a hubu mám plnou aftů, skončí MS a mám pokoj, to je mazec :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat