Kde by jste v Brně nechtěli bydlet?

13148
27.2.16 17:53

Kde by jste v Brně nechtěli bydlet?

:mavam: Dělám takový průzkum. Když by jste si v Brně kupovali byt, či dům, kde by to nebylo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1209
27.2.16 17:55

@chipsa Oblast Bratislavská -Cejl a ulice okolo, Husovice, Zábrdovice a oblast Trnité a přilehlých ulic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lizzi
27.2.16 17:56

@chipsa Jaký průzkum? Nový Lískovec a Bohunice. Pak úplné centrum, např. Česká nebo Masaryčka. No a Cejl, Bratislavská, Francouzská a okolí a okolo Křenky a plynáren.

Příspěvek upraven 27.02.16 v 17:57

• Nahlásit
  • Citovat
13148
27.2.16 17:57
@mamule42 píše:
@chipsa Oblast Bratislavská -Cejl a ulice okolo, Husovice, Zábrdovice a oblast Trnité a přilehlých ulic.

Chápu, tam je moc barevno :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
fashion_victim83
27.2.16 17:58

Cejl a okolí a obři sídliště typu Buhunice.Byt mame v centru, takze trolejbusem jsem na Ceske za 6min, což je oproti předchozím bydlištěm nadhera, nesnesu mrhani vsem časem.

• Citovat
  • Upravit
13148
27.2.16 17:59
@Lizzi píše:
@chipsa Jaký průzkum? Nový Lískovec a Bohunice. Pak úplné centrum, např. Česká nebo Masaryčka. No a Cejl, Bratislavská, Francouzská a okolí a okolo Křenky a plynáren.Příspěvek upraven 27.02.16 v 17:57

Bavili jsme se o tom s holkama, které aktuálně hledají byt. Tak mě zajímá, podle čeho si lidi svoje budoucí bydliště vybírají. Ale džungli nechce nikdo, na tom se všichni hned dohodnou :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13148
27.2.16 18:00
@fashion_victim83 píše:
Cejl a okolí a obři sídliště typu Buhunice.Byt mame v centru, takze trolejbusem jsem na Ceske za 6min, což je oproti předchozím bydlištěm nadhera, nesnesu mrhani vsem časem.

Mě se centrum vůbec nelíbí, zbláznila bych se tam v tom spěchu a hluku :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Papuchalka
27.2.16 18:03

Ja jsem lovila byt podle dispozic, vyse vyjmenovana mista jsem taky nechtela. Ale primarni bylo, aby nove bydleni vypadalo tak, jak chci. Pak jak daleko je to do centra a okolni vybavenost.

• Nahlásit
  • Citovat
Lizzi
27.2.16 18:03

@chipsa my vybírali podle ceny a podle toho, kde bydlí manželovi rodiče - budoucí hlídači našich ratolestí. Bydlíme pět minut od nich a jsme maximálně spokojení. Máme s nimi naštěstí perfektní vztah :-)

• Nahlásit
  • Citovat
13148
27.2.16 18:05

Já bydlím na hranici mezi Lesnou a Husovicemi. V lokalitě, kde jsou klidné baráčky. Nejsou to ty Husovice na Dujelské a tak. Bydlím na druhé straně, blízko nádraží na Lesné. A každý si pod pojmem Husovice představí neandrtálskou chatrč :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
134
27.2.16 18:05

NO já bydlím v Bohunicích, teda hned na okraji a jsem maximálně spokojená. Na Českou to mám 20 min. i s cestou a čekáním na šalinu, na nádraží to mám 15 min. Teď se tady u nás opravují hřiště pro děcka, oplocují se, sází se zeleň, kulturní vyžití pro děti taky dobrý, já sem fakt maximálně spokojená.
Bydlet bych teda nechtěla v Líšni, a pak Cejl a okolí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3761
27.2.16 18:06

Tak asi záleží taky co si představujete, že budete podnikat - my bydlíme v Bystrci, což je taky betonová džungle, ale bydlíme cca 5minut od lesa a obrlouky (máme psa) a cca 15minut od přehrady, což se v létě fakt hodí
sice do města 30minut šalinou, ale máme každej svý auto, tak co…
takže kdo chce přírodu, tak Bystrc doporučuju

jo a ještě tu máme tchánovce, takže hlídání zajištěno :palec: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13148
27.2.16 18:09

Jinak když bych si měla kupovat byt, či dům, tak se mě líbí Žabovřesky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23860
27.2.16 18:09
@chipsa píše: :mavam: Dělám takový průzkum. Když by jste si v Brně kupovali byt, či dům, kde by to nebylo?
Úplně všude :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3761
27.2.16 18:10

Osobně bych nechtěla bydlet asi na Vinohradech, přijde mi, že tam není kam jít třeba s kočárem, Líšeň není špatná, ta starší část blíž k Mariánskému údolí
jinak mě moc nepřitahuje ten jih - Chrlice, Tuřany atd

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama