Kde bydlet s dítětem, co je praktičtějši?

  • Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
22352
25.7.25 08:42
@Lenka0505 píše: Více

Tak ja bych se nad zavazkem aktualni hypoteky v Praze treba 40tisic po dobu 30 let nesmala. Je to velky zavazek na mnoho let. Chce to dobre promyslet i pro dobre situavane lidi. Mozna s platem 200+, ale to taky nemusi byt porad, paklize to tedy neni pasivni prijem z velke casti.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25100
25.7.25 08:55

Tady asi nenajdeš univerzální odpověď. My jsme na vsi, miluju to. Do Prahy nebo jakéhokoliv většího města, bych bydlet nešla (beru to tak, že mám na výběr). A to jsem měla minimální hlídání.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1972
25.7.25 09:22

A chlap chce co?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8634
25.7.25 09:50

Moc nevím, co si slibujes od diskuze. Tohle ma každý jinak. Me by nikdo nikdy nedonutil bydlet v Praze. Takže ja bych uz dávno byla kdekoliv v mensim meste, idealne blizko rodiny..
Varianta do jeho rodného města není? Co chce on? V Praze jste si to zamilovali a nebo jste tam jen kvůli práci? Co děláš za práci ty? Mohla bys ji dělat i v tvém rodném městě? Jinak 2 hodiny cesty sice není moc, ale na pravidlen ježdění to tedy taky není.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3521
25.7.25 10:17

Mít v blízkosti rodinu ochotnou pomoct je k nezaplacení.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Turbo 3v1

  • (4.8) + 10 recenzí

Roborock S5 Max

  • (5) + 1 recenze

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný