Kde koupit látku?

4424
23.1.08 16:55

Kde koupit látku?

Ahoj holky šikulky, potřebovala bych ušít manželovi na nějakou akci nějakou takovou košili: 

ideálně z lesklé látky, nejlépe saténu. Nevíte, kde něco takhle vzorovaného koupit? Může být v Praze, Brně, vlastně skoro kdekoliv…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

282
23.1.08 18:21

Ahoj když může být i v Praze, tak pak bych zkusila „látky Mráz“, mají www.levnelatky.cz , tam najdeš prodejny, ale sortiment jen psaný. Mají tam opravdu hodně látek a nebo nějakou prodejnu se speciálními látkami pro šití tanečních a jiných kostýmů, ale obávám se, že tam by ses nedoplatila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11524
23.1.08 18:37

A nenašla by se podobná košile v sekáči?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4424
23.1.08 18:46

Sati, to je super nápad, jenže můj chlap je trochu blázen na hygienu, někdy mě dost vytáčí, když se mě ptá, jestli jsem si umyla zvenku ruce, takže sekáč by asi nepřekousl :cry: Ale nenápadně to omrknu :wink:

Do těch levných látek manžela hned zítra pošlu, je zrovna v Praze, tak ať se snaží :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11524
23.1.08 18:48

Tak můj chlap sekáč v pohodě, vyperu a jak se čepýří se značkovýma hadrama. A ty divoké košile tam občas bývají :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
23.1.08 18:54

No já myslím, že když to zpunktuješ, tak by to nemusel ani poznat:D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
380
23.1.08 20:09

A co koupit hotovou? U vietnamcu se takovy silenosti taky daji sehnat. Nebo tady, ale je draha

http://www.ptakoviny.biz/index.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2237
9.4.09 04:11

Ahoj mamky, švadlenky-pozor AKCE do konce týdne (teda do soboty), vy které máte poblíž obchoďák PRIOR, tak jsem včera v něm „našla“ AKCI dětskou bavlnu (dětský potisk na okoliv, povlečení, kapsáře, závěsy, zástěrky) šíře 140cm, jen za 49,–kč/m. Opravdu nádherné vzory - u nás v Ostravě centru (bývalý HORNÍK) měli asi 20druhů).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7385
14.7.13 14:41

Ahoj maminky, obnovuju. Prosím, kde by se daly koupit opravdu levné látky? Nemusí být kvalitní, toužím ale po bavlne :-) učím se síť a na ty me pokusy stačí obyc. Kde se dá sehnat látka do 60 kc a levněji za metr? Máte třeba někoho oblíbeného na mmb nebo nějaký kamenak v ostravě a okolí, co dává zbytky na kila? Nemuzu moc chodit sama a hledat a na netu jsou krásné veci, ale zda se mi to zbytečně drahé. Děkuju za tip.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
339
14.7.13 14:43

@MarieOVMUC V Ikea by mohlo něco být..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8675
14.7.13 14:44

@MarieOVMUC levné seženeš i na www.mimibazar.cz
konkrétně já tyto-ale jsou kolem 100 Kč http://www.mimibazar.cz/bazar.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7385
14.7.13 14:47

@adula000 to jo, ale je tam za 50 jen oranžová a ostatní jsou nejméně za 99. @Dadys děkuju za radu, to vím též, ale konkrétního člověka nevíš? Maminky tam prodávají hodně, prošla jsem jich asi deset a moc me to zatím nenadchlo, cenové.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
339
14.7.13 14:53

@MarieOVMUC Aha, ale na internetu jsou skladem více barev, ale jsou teda jednobarevné a stojí 59..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7566
14.7.13 14:59
@MarieOVMUC píše:
Ahoj maminky, obnovuju. Prosím, kde by se daly koupit opravdu levné látky? Nemusí být kvalitní, toužím ale po bavlne :-) učím se síť a na ty me pokusy stačí obyc. Kde se dá sehnat látka do 60 kc a levněji za metr? Máte třeba někoho oblíbeného na mmb nebo nějaký kamenak v ostravě a okolí, co dává zbytky na kila? Nemuzu moc chodit sama a hledat a na netu jsou krásné veci, ale zda se mi to zbytečně drahé. Děkuju za tip.

U nás ve měste je partiovka - látky horší kategorie - jsou levné a kolikrát tam koupíš látky pěkné - nepoškozené.
Třeba nebesa na postýlku mi šila mamka a vyšly na 30 Kč ;)
Nic takového u vás není??? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7385
14.7.13 16:42

Nevím o žádné partiovce:( možná se podívám do prioru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama