kombinéza Timbuktoo

Anonymni
14.11.07 18:18

kombinéza Timbuktoo

Ahoj, máte někdo zkušenosti s touto kombinézou.zdá se mi, že velikosti neodpovídají. Verunce je 5 měsíců, ale velikost 6-9 měsíců se mi zdá hrozně velká. Zase, aby ji vydržela celou zimu, tak nechci kupovat menší.Co vy na to?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1751
14.11.07 19:04

Velikosti od Vietnamců neodpovídají nikdy, kamarádka má roční dceru, který tam kupuje oblečení pro tříleťáky. :roll: Nevím, jak se tam pohybují ceny, já bych tam svýmu dítěti nekoupila ani fusekle. Ale neber si to osobně, to je jen můj názor. :wink:

Takže k otázce - neřiď se tabulkou velikostí, ale mírama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
14.11.07 19:32

kombinéza

Timbuktoo není značka, kterou prodávají jen Vietnamci, je to docela kvalitní značka, která se prodává i v normálních obchodech. A zrovna zimní kombinézy mají docela dobře propracovaný. U Vietnamců taky skoro vůbec nenakupuju, většinou je to nekvalitní materiál, co nic nevydrží.

• Nahlásit
  • Citovat
14.11.07 19:44

Sunnyside: Timbuktoo jsem viděla v CHicco Baby Expert a to zrovna prodejna Vietnamců není :-D
Anonymní: máme podobnou a přímo prodávající mi řekla, ať koupím o číslo menší, že je to většinou s rezervou ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
14.11.07 19:52

Mně se právě ty kombinézy líbí, že jsou vyteplený fleecem, jenže menší velikost než 6-9 měsíců jsem nikde neviděla ani na internetu.

• Nahlásit
  • Citovat
15.11.07 07:30

Anonymní:
my máme taky tyhle a jsou úplně super!!!! ;-)
http://www.mimishop.cz/…k/detail.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
567
15.11.07 07:57

máme timbuktoo, koupila jsem ji když měla cca vel 92, teď nosí 110 a vel 104 jí ještě pořád je.. zdá se mi to nějaký divný, ale na druhou stranu jsem ráda, že nemusím kupovat novou:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
15.11.07 18:45

Tak dnes jsem viděla kombinézu na 6-9 měsíců, ale velikostí mi připadala tak na roční dítě. Takže opravdu brát o jednu velikost menší.
A nemáte někdo zkušenosti s kombinézami Extra-me?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama