Kde koupit ponožky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

meduzza
Echt Kelišová 8618 příspěvků 24.04.18 14:15
Kde koupit ponožky

Ahoj chci se vás zeptat jestli máte doporučení kde koupit ponožky pro kluka všechny stejné barvy? Ne černé ani bílé. Třeba modré, zelené. Potřebuji velikost 35 s jemným svěrem lemu, ale aby nepadaly? Ideálně co nejvíc bavlněné :).
Už před několika velikostmi jsem si říkala, že koupím několik párů ponožek, které budou všechny stejně barevné. Klidně všechny proužkové barevné, to je jedno. Po každém praní mi čeká třídění ponožek dětí a každý pár ponožek má jiný vzor a jinou barvu :zed:. A ty pohledy a komentáře, když je nestihnu spárovat a dítě vyrazí ven a má každou ponožku jiné barvy :oops:. Doteď jsem kupovala takové ty sety 5 párů ponožek a každá jiná. A málokdy jsem sehnala dva sety stejných vzorů v jedné velikosti. Je to strašně pracné ty ponožky spárovat. Chci si ušetřit práci a koupit všechny stejné ponožky.
Ale potřebuji jemný svěr lemu a zároveň aby nepadaly a syn si přeje veselé barvy ne černé ani bílé, což jsem zatím u nás v obchodech nenašla. Budu ráda za doporučení na konkrétní ponožky třeba do soukromé zprávy. Nejlépe, kdyby přežily i občasné sušení v sušičce :mrgreen:. Děkuji moc :mavam:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Paralenka červená
Ukecaná baba ;) 1019 příspěvků 24.04.18 14:21

Jemným svěrem myslíš, že nebudou nahoře „zdvojené“?

cecetka
Kelišová 7114 příspěvků 24.04.18 14:23

@meduzza Osvedcily se nam doma ponozky z Pepca. Nakoupila jsem hromadu sedych (klasickych i kotnikovych - balene po trech parech), takze neresim parovky :mrgreen: A cena je taky super :palec:

Paralenka červená
Ukecaná baba ;) 1019 příspěvků 24.04.18 14:25

@cecetka
Mě se po sušice začaly rozpadat :(

Titty
Echt Kelišová 8048 příspěvků 24.04.18 14:26
@Paralenka červená píše:
@cecetka
Mě se po sušice začaly rozpadat :(

Mně zase hrozně chytají chloupky z jiného prádla a žmolkovatí.

Paralenka červená
Ukecaná baba ;) 1019 příspěvků 24.04.18 14:28

@Titty
Ty bavlněné?
Já kupuju klasiku v CaA nebo HaM, ale neřeším ten lem. Ani nám nevadí 5% elastanu.
Ale občas jsou ty vzory šílené.

cecetka
Kelišová 7114 příspěvků 24.04.18 14:30
@Paralenka červená píše:
@cecetka
Mě se po sušice začaly rozpadat :(

Opravdu? Taky je susim v susicce a jsou v poradku. :nevim:

miminecko9
Kecalka 112 příspěvků 24.04.18 14:31

Já kupuju v Pepcu a jsou skvělé, sušičku nemám, a chloupky z jiného prádla mi nechytají. Ale každý je spokojený s něčím jiným.

Titty
Echt Kelišová 8048 příspěvků 24.04.18 14:31

@meduzza s tím taky bojuju. Naštěstí teď potřebujeme hlavně černé, ty kupuju v Nextu. Barevné jsem sehnala v prodejně Olet v Praze, aspoň několik stejných párů tam mívali. Ale na eshopu koukám mají zase ty sady několika barev.

A ještě jeden nápad - pokud má velikost 35, už to není žádné mimino a může si ponožky skládat sám. ;) Naše děti to mají jako jednu ze svých povinností doma.

meduzza
Echt Kelišová 8618 příspěvků 24.04.18 14:33

Ahoj díky moc za odpovědi :mavam:.

Tím jemným svěrem lemu jsem myslela, některé ponožky syna škrtí a má otlačenou nohu jak kdyby na nich měl gumičku. Já kupovala ponožky hlavně v Lidlu, Tchibu, pak Boma a pak ještě nějaké vyrobené v ČR v malém obchodě. Některé se povedly a některé ne. Ale jak točí ty kolekce, tak už nejde jít a koupit ty povedené i když by to bylo moje přání :mrgreen:. A teď už bych ty ponožky potřebovala a do obchodu se teď nedostanu, abych se koukala co kde mají. Tak bych potřebovala někde koupit něco osvědčeného.

Elastan a nějaké další mít můžou. Moc díky za doporučení :mavam:

Titty
Echt Kelišová 8048 příspěvků 24.04.18 14:36

@meduzza jinak ty ponožky z Nextu suším v sušičce pokaždé a krásně drží.

meduzza
Echt Kelišová 8618 příspěvků 24.04.18 14:38
@Titty píše:
@meduzza
A ještě jeden nápad - pokud má velikost 35, už to není žádné mimino a může si ponožky skládat sám. ;) Naše děti to mají jako jednu ze svých povinností doma.

Díky za doporučení :mavam:.
S tímhle máš pravdu :mrgreen:. On mi taky pomáhá uklízet i utěrky, ručníky a tak. Ale ty ponožky, já udělala takovou hloupost, že jsem nakoupila různé sety třeba ponožky s autíčkama v několika velikostech. No a máme tak docela hodně stejných ponožek v různých velikostech. Takže oni si je s bráchou od sebe nepoznají a musím je rozlišovat já :lol: :zed: :lol:. Proto bych chtěla koupit třeba 35 v zelené, 36 v modré a tak :mrgreen:. Aby si ty ponožky chlapci rozebrali bez mé pomoci :mrgreen:.

xjuklickova
Kelišová 5061 příspěvků 2 inzeráty 24.04.18 14:46

Spprtisimo? Detske Russel modré…

smudlinky
Ukecaná baba ;) 2433 příspěvků 386 inzerátů 24.04.18 14:52

Pepco mi žmolkují, kupuji ponožky v HM, tam ale nemají barvy co chce paní, CA se mi neosvědčily- brzy se proděraví. Zkusila bych výrobce- ponožky vyrábí boma, trepon, voxx apod. Co mám zkušenost, tak zase volné lemy čase padají :-(

Titty
Echt Kelišová 8048 příspěvků 24.04.18 14:54
@meduzza píše:
Díky za doporučení :mavam:.
S tímhle máš pravdu :mrgreen:. On mi taky pomáhá uklízet i utěrky, ručníky a tak. Ale ty ponožky, já udělala takovou hloupost, že jsem nakoupila různé sety třeba ponožky s autíčkama v několika velikostech. No a máme tak docela hodně stejných ponožek v různých velikostech. Takže oni si je s bráchou od sebe nepoznají a musím je rozlišovat já :lol: :zed: :lol:. Proto bych chtěla koupit třeba 35 v zelené, 36 v modré a tak :mrgreen:. Aby si ty ponožky chlapci rozebrali bez mé pomoci :mrgreen:.

Jo, to velmi důvěrně znám!!! :mrgreen:
Došlo to tak daleko, že jsem vyšívala barevnou bavlnkou na rub ponožky malou značku - jeden kluk měl modrou, druhý zelenou. A rozhodně už to nikdy nechci opakovat! :P

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Sparťan Kanga řídil v pantoflích a rozstřelil mercedes, se kterým se chlubil

Ještě nedávno se svým luxusním vozem značky Mercedes chlubil, teď s ním bude... číst dále >

Tajná párty ve Varech: Robert Pattinson to na večírku pořádně roztočil

Spadla z něj nervozita? Robert Pattinson se sice svým karlovarským fanouškům... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tajemství krásy herečky Halle Berry: cvičení a silný vývar z kostí

V jednapadesáti letech vypadá Halle Berry stále skvěle, může za to cvičení a... číst dále >

VIDEO: Módě ve Varech vládla romantika, velké brýle a pohodlné tenisky

Móda návštěvníků karlovarského filmového festivalu se v posledních letech... číst dále >

Reklama