Nakupování na George.com

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kokinakokos
Nováček 4 příspěvky 13 inzerátů 13.04.18 14:28
Nakupování na George.com

Objednáváte některá? Já jsem vždy objednávala a mimo poštovného jsem nikdy žádné poplatky neplatila. Teď změnili přepravní společnost a při checkoutu se mi automaticky načítají obrovské poplatky. Jak je to možné? Vždyť clo ani DPH by se platit nemělo :nevim:

Reklama

Reakce:

katrih
Ukecaná baba ;) 1355 příspěvků 13.04.18 14:37

@kokinakokos já objednávala a od února to převzala jiná společnost a je to čím větší nákup, tím vyšší poštovné. Teď už se to vůbec nevyplatí :(

Janatans
Stálice 76 příspěvků 13.04.18 15:19

Taky mě to teď v pondělí zarazilo (a upřímně i dost naštvalo). Dřív jsem tam ráda nakupovala, ale stejně jako katrih mám pocit, že už se ta zase tak moc nevyplatí. Vadí mi i ten princip, že se poplatek přičte až na konci nákupu.

LadyTommy
Extra třída :D 14821 příspěvků 13.04.18 16:29

Objednavam na fb pres skupinku Dětská móda George

pehtrahh
Nováček 4 příspěvky 83 inzerátů 26.04.18 21:58

Ahoj, mám stejný problém. A podle mého je to bohužel důsledek brexitu. Je to totiž přeprava mimo EU. Sice nechápu proč tak brzo, když je UK stále v EU, ale bohužel je to tak…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Andrea Pomeje se ztrácí před očima. Na všechno zůstala sama!

Starost o rodinný rozpočet změnil Andreu Pomeje k nepoznání. Toho si je... číst dále >

Zlatá mládež 2 v Indii: Xenofob Mike, glosátor Renato i kulturní šok mezi chuďasy

Zlatá mládež, šílený pořad České televize, od něhož nebudete moct odtrhnout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Profesor Špičák: Čechy ničí vražedná kombinace obezity, alkoholu a kouření

Češi patří v chorobách trávícího ústrojí ke světové špičce. „Podílí se na tom... číst dále >

Reklama