Nakupování na George.com

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kokinakokos
Nováček 4 příspěvky 13.04.18 14:28
Nakupování na George.com

Objednáváte některá? Já jsem vždy objednávala a mimo poštovného jsem nikdy žádné poplatky neplatila. Teď změnili přepravní společnost a při checkoutu se mi automaticky načítají obrovské poplatky. Jak je to možné? Vždyť clo ani DPH by se platit nemělo :nevim:

Reakce:

katrih
Ukecaná baba ;) 1393 příspěvků 13.04.18 14:37

@kokinakokos já objednávala a od února to převzala jiná společnost a je to čím větší nákup, tím vyšší poštovné. Teď už se to vůbec nevyplatí :(

Janatans
Stálice 100 příspěvků 13.04.18 15:19

Taky mě to teď v pondělí zarazilo (a upřímně i dost naštvalo). Dřív jsem tam ráda nakupovala, ale stejně jako katrih mám pocit, že už se ta zase tak moc nevyplatí. Vadí mi i ten princip, že se poplatek přičte až na konci nákupu.

LadyTommy
Extra třída :D 14880 příspěvků 1 inzerát 13.04.18 16:29

Objednavam na fb pres skupinku Dětská móda George

pehtrahh
Nováček 5 příspěvků 147 inzerátů 26.04.18 21:58

Ahoj, mám stejný problém. A podle mého je to bohužel důsledek brexitu. Je to totiž přeprava mimo EU. Sice nechápu proč tak brzo, když je UK stále v EU, ale bohužel je to tak…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Tenisová hvězdička Siniaková: Zbožňuje Rusko, fandí jí tajemný přítel!

Po dramatickém zápasu s Američankou Keninovou je z ní v podstatě národní... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >