Podprsenka Carriwell

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  05.04.18 10:45
Podprsenka Carriwell

Dobry den, maminky, rada bych se zeptala, zda jste spokojene s kojicimi podprsenkami Carriwell.

Reklama

Reakce:

dana.dv
Zasloužilá kecalka 671 příspěvků 05.04.18 10:56

Byla jsem s nimi při kojení moc spokojená - praktické, velmi pohodlné.
Měla jsem asi 3 stejné, které jsem točila pořád dokola.
Jiná značka mi ležela v šufleti…

acimedaca
Nadpozemská drbna 25411 příspěvků 05.04.18 11:05

Měla jsem jednu, takovou tu „lambadu“ a byla hrozné, strašně mě z ní bolely prsa a vůbec jsem jí pak nepoužívala

BaMaK
Závislačka 2746 příspěvků 5 inzerátů 05.04.18 12:18
@Anonymní píše:
Dobry den, maminky, rada bych se zeptala, zda jste spokojene s kojicimi podprsenkami Carriwell a pripadne, zda nektera neprodavate na vyzkouseni?

Měla jsem a je super, pohodlně se zapíná jednou rukou, měla ji i kamarádka. Já prsa B a ona D…měli jsme stejnou velikost :lol: přizpůsobila se oběma…možná bych ještě našla-mám černou a vínovou, myslím M…napiš mi SZ kdybys měla zájem.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Dostal radu nad zlato? Pattinson změnil své chování a věnoval se fanouškům

Když dorazil, zdálo se, že z něj bude druhá Uma Thurman, která si tady loni... číst dále >

Sparťan Kanga řídil v pantoflích a rozstřelil mercedes, se kterým se chlubil

Ještě nedávno se svým luxusním vozem značky Mercedes chlubil, teď s ním bude... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Módě ve Varech vládla romantika, velké brýle a pohodlné tenisky

Móda návštěvníků karlovarského filmového festivalu se v posledních letech... číst dále >

Když hrála, radši jsem uklízela, vzpomíná maminka tenistky Novotné

Je to přesně dvacet let od chvíle, kdy klekla na wimbledonský trávník a... číst dále >

Reklama