Podprsenka Carriwell

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.18 10:45
Podprsenka Carriwell

Dobry den, maminky, rada bych se zeptala, zda jste spokojene s kojicimi podprsenkami Carriwell.

Reakce:
dana.dv
Zasloužilá kecalka 826 příspěvků 05.04.18 10:56

Byla jsem s nimi při kojení moc spokojená - praktické, velmi pohodlné.
Měla jsem asi 3 stejné, které jsem točila pořád dokola.
Jiná značka mi ležela v šufleti…

acimedaca
Nadpozemská drbna 26616 příspěvků 05.04.18 11:05

Měla jsem jednu, takovou tu „lambadu“ a byla hrozné, strašně mě z ní bolely prsa a vůbec jsem jí pak nepoužívala

BaMaK
Závislačka 2991 příspěvků 20 inzerátů 05.04.18 12:18
@Anonymní píše:
Dobry den, maminky, rada bych se zeptala, zda jste spokojene s kojicimi podprsenkami Carriwell a pripadne, zda nektera neprodavate na vyzkouseni?

Měla jsem a je super, pohodlně se zapíná jednou rukou, měla ji i kamarádka. Já prsa B a ona D…měli jsme stejnou velikost :lol: přizpůsobila se oběma…možná bych ještě našla-mám černou a vínovou, myslím M…napiš mi SZ kdybys měla zájem.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

Články z Expres.cz

Babička utýraného Marka (†3) hrozí mstou: Simonu bych zašlapala do země!

Tím, kdo smrtí sotva tříletého Marečka z Loun nejvíce trpí, je nepochybně... číst dále >

Noční harašení Pavla Řezníčka: Po litrech alkoholu osahával svou múzu

Charismatický herec Pavel Řezníček (52) přišel na České lvy za gentlemana,... číst dále >