Kde koupit neutrální oblečení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Žirafka D.
Kecalka 123 příspěvků 31.03.18 18:30
Kde koupit neutrální oblečení

Zdravím všechny,
mám asi trochu ujetý dotaz, ale nějak to nechápu. Čekáme druhé miminko, nechceme znát pohlaví, chystala jsem se nakoupit pro něj/ni pár oblečků v neutrálních barvách, ale v obchodech mají všude vyloženě klučičí a holčičí věci. (Když už by byly neutrální barevně, tak jsou na tom motýlci, kytičky a srdíčka - spíše holčičí.) Na e-shopech to není o moc lepší. Můžete mi, prosím, poradit, kde lze nakoupit neutrální oblečení na miminka?
Děkuji :D

Reakce:

P4ja
Kelišová 6587 příspěvků 31.03.18 18:39

@Žirafka D. Něco jsem koupila v Lidlu, něco v Pepcu a v menších kramcich taky mívají barevné.
Na netu Fidex, textil Vejnar, a sekáčky z Anglie. Mívají unisex.

mamina2017
Ukecaná baba ;) 1158 příspěvků 31.03.18 18:41

V lidlu, bodyčka a overalky jsem nakoupila v Tescu, i v Kiku.. dupačky

Žirafka D.
Kecalka 123 příspěvků 31.03.18 18:56

Děkuji za odpovědi. A bylo to teď v nedávné době?… Na Lidl, Tesco a Pepco jsem taky koukala, ale všude opravdu jeden, dva kousky, co se daly použít pro kluka i pro holku… Pamatuji, že ještě tak tři roky zpátky to nebyl problém ani v CaA, ale tam jsem teď už taky nic nepotkala… No nic, budu muset ještě zapátrat, čas máme a navíc „nejde o život“. Jen mi to přijde zvláštní.

mamina2017
Ukecaná baba ;) 1158 příspěvků 31.03.18 19:01

A ještě kouknete na obchod Sambaby - mají i netovou stránku. tak jsem taky nakupovala. Dokonce i pro nedonošence, protože mi vyhrožovali, že se malej narodí mnohem dřív. Sice se narodil o 6 týdnu, ale to už měl 46 cm. Takže koupené oblečení jsme nevyuzili :) Podívej se na eshop lidlu.. Minule jsem tam viděla bodyčka žlutobílo šedé.

Káťa19
Echt Kelišová 7683 příspěvků 19 inzerátů 31.03.18 19:33

V lidlu maji vzdy par kousku neutralnich z biobavlny, akce jsou celkem casto, tak se to nastrada, pokazde maji trochu jine zbozi

mamina2017
Ukecaná baba ;) 1158 příspěvků 31.03.18 19:37

Akorát, když člověk jde do Lidlu osobně (ne eshop), tak zrovna u těch miminkovských oblečku tam musí jít hned ráno. Odpoledne nebo druhý den už tam skoro nic nemají.

Boudová
Kelišová 6034 příspěvků 31.03.18 19:39

Lidl maj hezký no. Teď sem objednával tu biobavlnu. Jinak i lindex má takovou tu basic radu když tři kusů je nejlevnější zdarma a to jsou jednobarevny věci bez obrázků.

mamina2017
Ukecaná baba ;) 1158 příspěvků 31.03.18 19:49

Ale ten Lindex mi přijde drahý… tedy byla jsem tam asi 3×. Měli třeba bomber bundu na našeho malýho a na to, že byla v akci, tak stála 400kč. Malej má necelých 10měsíců. ;) tak kdyby nám ji chtěl někdo koupit :lol: :lol:

HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1615 příspěvků 7 inzerátů 31.03.18 20:41

A co F a F? Tam občas mají takové sady třeba s ovocem, zvířátka a tak.

mamina2017
Ukecaná baba ;) 1158 příspěvků 31.03.18 20:53

Jj, to je to Tesco ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >