Kde koupit pratelný koberec?

178
10.8.15 17:55

Kde koupit pratelný koberec?

Dobrý den,
chtěla bych koupit koberec do obývacího pokoje. Jelikož bude silně zatěžovaný dětmi a psem, je nutné, aby byl pratelný. Také bych si přála protiskluzový. Zároveň nechci vyloženě dětský (aktuálně ho tam máme, ale přece jen je to obývací kuchyně a už tak vypadá spíš jako dětský pokojík s kuchyňským koutem :nevim:…)Zaujala mě tahle firma: http://eshop.melnick.cz/…ce-75cmx75cm Máte s ní někdo zkušenost?
Díky moc za odpovědi! :mavam:
Nela

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7326
10.8.15 18:01

To už bych volila lepší materiál…

http://www.ivesna.cz/…rukou/t-234/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7326
10.8.15 18:04
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12163
10.8.15 18:04

@pannda je, to se mi libi.. jsem nevedela, ze neco takove existuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7326
10.8.15 19:11

Ale asi nejsou k sehnání, když jsou vyřazeny z prodeje

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.8.15 19:50

Mám koberec z ikea, peru jej často. Už bychom ho ani neměli, ale používali jsme ho jako hrací deku, teď se na něm válí lego. Časem půjde pryč

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2546
4.7.17 15:52

Holky, obnovuji diskuzi, ráda bych dceři koupila kusový koberec do pokoje, ale raději bych nějaký, který se dá vyprat, protože jinak nevím, jak by za chvíli vypadal. Nemáte tip, kde koupit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2735
4.7.17 16:43

Kupovali jsme dětský v ikei a prala jsem ho. Klasický koberec nemám stejně šanci narvat do pračky, takže i kdyby byl náhodou prací, tak stejně můžu dát jen do čistírny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
226
4.7.17 16:45

Ahoj, koukni na koberec „House of the kids“. Pozor, ale existují dva druhy…Jeden je jen takova podložka a je o dost levnější a tenčí než ten „original“Je sice dražší, ale je takovej hebouckej a také se dobře vysává a i pere v pracce. Ale není levnej…Já ho už prala hodnekrat a je pořád jako novej…měly by ho mit v Brenu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
178
4.7.17 16:51
@anikahen píše:
Ahoj, koukni na koberec „House of the kids“. Pozor, ale existují dva druhy…Jeden je jen takova podložka a je o dost levnější a tenčí než ten „original“Je sice dražší, ale je takovej hebouckej a také se dobře vysává a i pere v pracce. Ale není levnej…Já ho už prala hodnekrat a je pořád jako novej…měly by ho mit v Brenu

Tak já mám asi tu podložku. Motiv krásný, ale nevydrží to nic. Materiál „puckovatí“, po praní je to spíš takový hadr… Ty kvalitnější mají oblé rohy? Je to třeba tento: https://www.prodeti.cz/…5-cm-barevna ??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
226
4.7.17 16:58
@NelaS píše:
Tak já mám asi tu podložku. Motiv krásný, ale nevydrží to nic. Materiál „puckovatí“, po praní je to spíš takový hadr… Ty kvalitnější mají oblé rohy? Je to třeba tento: https://www.prodeti.cz/…5-cm-barevna ??

Asi máš tu podložku, j a právě tenkrát chtěla ještě jeden menší, objednávala jsem ho na netu za pár šupů a přišla mi ta podložka.
Ano, ten originál má oble rohy a jsou asi dvě velikosti. Já mám ten velkej a je fakt super. Radši bych ho koupila v kamenném obchode a nebo pokud na netu, tak bych se telefo nicky ujistila, ze to není jen ta podložka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Saatine
4.7.17 17:02

Kdyby jsi na to chtěla jít z druhé strany, tak jsem teď od Karcheru kupovala tepovací vysavač a drhnu jím koberec (občas ho navštíví čivavy, když mají velkou krizi) a je jako nový. Takže to je také cesta, jak čistit :)

Příspěvek upraven 04.07.17 v 17:04

• Citovat
  • Upravit
178
4.7.17 17:03

Jinak já bych ještě doporučila tenhle z Ikey: http://www.ikea.com/…ts/20101871/ Měli jsme ho pár let, často jsem ho prala a vydržel celkem dlouho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
178
4.7.17 17:06
@anikahen píše:
Ahoj, koukni na koberec „House of the kids“. Pozor, ale existují dva druhy…Jeden je jen takova podložka a je o dost levnější a tenčí než ten „original“Je sice dražší, ale je takovej hebouckej a také se dobře vysává a i pere v pracce. Ale není levnej…Já ho už prala hodnekrat a je pořád jako novej…měly by ho mit v BrenuAsi máš tu podložku, j a právě tenkrát chtěla ještě jeden menší, objednávala jsem ho na netu za pár šupů a přišla mi ta podložka.
Ano, ten originál má oble rohy a jsou asi dvě velikosti. Já mám ten velkej a je fakt super. Radši bych ho koupila v kamenném obchode a nebo pokud na netu, tak bych se telefo nicky ujistila, ze to není jen ta podložka

Kupovala jsem ji na prodeti.cz a teď tam koukám, že už se to nejmenuje koberec, ale „podložka“. Asi si zákazníci stěžovali. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama