Kde koupit šatičky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
terezkaaa1993
Povídálka 32 příspěvků 11.02.19 12:14
kde koupit šatičky

Ahoj holky kde jste koupili šaty pro miminka na vítání občánků?

Reakce:
Denina01
Kecalka 486 příspěvků 11.02.19 12:15

Prodeti.cz, h&m, reserved, vinted :mavam:

Janli
Kelišová 7226 příspěvků 11.02.19 12:20

Na bazárcích. Koupíš prakticky novou věc za super peníz a za stejnou cenu prodáš.

vedma007
Stálice 70 příspěvků 11.02.19 12:21

Moje děti teda na vítání občánků v šatech nebyli. Ale když vyrazíš prakticky do jakéhokoliv obchodu s dětským oblečením, tak tam na nějaké narazíš :nevim:

PHV
Zasloužilá kecalka 566 příspěvků 11.02.19 12:25

Vinted :srdce:

Káťa19
Echt Kelišová 8822 příspěvků 18 inzerátů 11.02.19 12:33

@terezkaaa1993 třeba tady na místním bazárku , je opravdu zbytečné kupovat nové ;)

Heivka
Závislačka 3616 příspěvků 11.02.19 12:46

Koupila jsem krásné z LINDEX, moc hezké šatičky má next (z většiny měst se stáhli ale e-shop funguje bez problému), nebo probrouzdat internet

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Absurdistán jménem Most!: Tohle je reálný Luďan, zatím si vystačí bez dotací

Vidí tvůrci seriálu Most! do budoucnosti? Zdá se, že ano. V seriálem... číst dále >

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >