Postýlka Scarlett - Loras

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
edding400
Kecalka 168 příspěvků 2 inzeráty 24.01.19 09:30
Postýlka Scarlett - Loras

Ahoj, nemáte prosím některá postýlku Scarlett Loras? potřebuju zjistit, jak moc se dá stahnout bočnice, o kolik cm? a celková spokojenost. Případně spokojenost s postýlkama od této firmy. Mám trochu obavy z polské výroby, ale bohužel žádnou českou či jinou podobnou jsem nenašla. Děkuji moc za každý názor. :kytka:

Reakce:
Hoa Mai
Kelišová 6000 příspěvků 19 inzerátů 24.01.19 09:37

@edding400 Tuhle konkrétně nemáme, ale máme polské dvě - klasickou Scarlett, ale jiný typ a přístavnou a jsem spokojená s oběma. A i když rozhodně nejsem fanoušek polských výrobků, tak třeba moje nejlepší a nejhezčí kojicí podprsenky jsou polské. Takže toho bych se nebála.

svapi
Ukecaná baba ;) 1410 příspěvků 24.01.19 09:50

@edding400 máme Scarlett Míša. Hledali jsme postylku z tvrdého dřeva a polohovatelnym rostem a vyndavacimi prickami..stahovací bocnici u Scarlett (ale nevím, jaký typ to je) má kamarádka a nikdy to nevyuzila, protože se to nedá stáhnout tak, jak by chtěla.. :mavam: a podobně jako @Hoa Mai mám nejlepší podprsenky (obecně) polské..:)))

smudlinky
Závislačka 2613 příspěvků 336 inzerátů 24.01.19 10:18

Mela jsem scarlet tusim alenka a byli jsme spokojeni, stahovaci bocnice jde stahnout jen do urcite vyse, nstahnete ji nikdy az dolu.klidne bych ji koupila znovu

edding400
Kecalka 168 příspěvků 2 inzeráty 24.01.19 13:00

@svapi @smudlinky @Hoa Mai děkuji! My právě máme ještě starodávnou postýlku, klasiku se šprušlema a stahovat jde asi o cca 25 cm, což prostě už se asi nedělá. Rozhodujeme se, jestli vzkřísit tu starou, nebo koupit novou :think:

svapi
Ukecaná baba ;) 1410 příspěvků 24.01.19 13:13

@edding400 hlasuju pro starou:) my ji budeme mít u nasich a teď mě trošku mrzí, že ji nemáme doma :lol: ale starou kolebku jsme zrenovovali :)

debra.morgan
Kelišová 6108 příspěvků 24.01.19 13:19

My planujeme kupovat tyto 2, tu prvni jen do doby nez mimčo začne lozit a zvedat se… budu ji mit se stahlou bocnici prirazenou k posteli, tak aby mi nezabirala zbytecne misto a mohla jsem se pohodlne zvedat z postele (je na delku mensi nez klasicka…)
tu vetsi dame potom az bude dite vetsi dame tam je tu zabranu, aby mohlo samo slezt a vylezt, ale pri spani nespadlo…
 https://www.nejbaby.cz/…-90-x-41-cm/?…

https://www.nejbaby.cz/…120-x-60-cm/

svapi
Ukecaná baba ;) 1410 příspěvků 24.01.19 13:23

@edding400 jinak je dobrá volba, že jste zvolili postylku z bukoveho dřeva.. měkká se nedoporucuji :)

Hoa Mai
Kelišová 6000 příspěvků 19 inzerátů 24.01.19 15:00

@debra.morgan my mame pristavnou postylku hodne podobnou te tvoji,pamatuju si,ze jsem se rozhodovala mezi touto a tou nasi,ale u tehle Scarlett mi nebylo jasne,jak se pristavuje k posteli rodicu,aby mezi matracemi nebyl schod,kdyz nema polohovaci rost.

debra.morgan
Kelišová 6108 příspěvků 24.01.19 15:02

@Hoa Mai a jakou jsi mela?

Hoa Mai
Kelišová 6000 příspěvků 19 inzerátů 24.01.19 16:21

@debra.morgan Klups Piccolo. Na té se mi zase nelíbilo, že ta bočnice nejde jednoduše stáhnout a vysunout jako u Scarlett, musí se namontovat a odmontovat. Myslela jsem si, že s ní budu i popojíždět po bytě, ale nakonec jsem to ani nepotřebovala, takže postýlka je přistavená k naší posteli a ještě asi nějakou dobu bude, protože malá nevypadá, že by se od nás chtěla stěhovat a i kdyby se tam už nevešla, nebo vešla natěsno, je to dobrá „zábrana“ proti pádu a rozšiřuje ložnou plochu, což se celkem hodí, když se k nám nasáčkují i obě starší děti. Já jsem právě původně chtěla tu Scarlett, ale píšou, že rošt není polohovatelný a nám by to dělalo docela výrazný schod mezi matrací postýlky a naší matrací, což by mi vadilo víc, než ta zábrana. Sice je mi to divné, že by se ta výška roštu nedala přizpůsobit, ale nikde jsem se nebyla schopná dopátrat, jak to funguje v praxi.

debra.morgan
Kelišová 6108 příspěvků 24.01.19 16:25

@Hoa Mai diky, ja ty kolecka taky nevyuziju, mame v baraku prahy a par schodu.....ten schod mezi postylkou a nasi posteli by mi zas tak nevadil :think: ale kouknu i na tuto… :palec:

Meo
Povídálka 12 příspěvků 24.01.19 21:29
@edding400 píše:
Ahoj, nemáte prosím některá postýlku Scarlett Loras? potřebuju zjistit, jak moc se dá stahnout bočnice, o kolik cm? a celková spokojenost. Případně spokojenost s postýlkama od této firmy. Mám trochu obavy z polské výroby, ale bohužel žádnou českou či jinou podobnou jsem nenašla. Děkuji moc za každý názor. :kytka:

Mám jinou, ale předpokládám, že to bude stejné. Stáhnout jde o asi 16cm. Víc asi u nové neseženete, myslím, že mají nějaké normy kolik centimetrů, kde má být.

Mám ji jen půl roku, ale jsem s ní naprosto spokojená. Má kování, takže nebude problém, že by po čase skládání a rozkládání nedržely šrouby ve dřevě. Dřevo vypadá taky dobře. Bočnice jde stahovat potichu, takže není problém uspat a pak ji dát nahoru (v ložnici mám starou postýlku ještě po mě a ta by vzbudila i mrtvolu, jak to vrže).

edding400
Kecalka 168 příspěvků 2 inzeráty 28.01.19 19:00

@Meo děkuji za info. Zkusíme dát dohromady tu starou a v případě nouze objednáme tu Scarlett.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Udělejte pápá! Tito čeští lehkoživkové zmizeli nebo mizí z YouTube a jsme za to rádi

Přičichli ke slávě a lehce vydělaným penězům. A teď pomalu, ale jistě mizí ze... číst dále >

Absurdistán jménem Most!: Tohle je reálný Luďan, zatím si vystačí bez dotací

Vidí tvůrci seriálu Most! do budoucnosti? Zdá se, že ano. V seriálem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >