Pokoj/nábytek pro miminko Klups Princ

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sibarita
Zasloužilá kecalka 600 příspěvků 13.01.19 12:13
Pokoj/nábytek pro miminko Klups Princ

Ahoj maminky, již jsme měli od firmy Klups postýlku a komodu se žirafkou, byli jsme spokojeni. Teď jsem narazila na tento nábytek, také od stejného výrobce. Na jednu stranu se mi moc líbí, jen si říkám, jestli to není „moc“ - tím myslím přehnaně načančané. Pokud tento nábytek máte, dejte mi vědět, jestli jste spokojené. Budu ráda za jakýkoliv postřeh. Moc díky :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
E.winka 2
Kelišová 6382 příspěvků 13.01.19 12:37

@Sibarita
Ahoj, díky za tenhle dotaz, zkušenost nemám, ale koukala jsem také na postýlku s komodou od této společnosti jen se zajíčkem :) a nejspíš budeme kupovat..můžu se optat na tu komodu jak velkou přebalovací podložku jsi kupovala a postýlka dle popisu má 3 polohovací rošty, což je super, jde také hýbat s bokem postýlky?
díky :mrgreen:

Denina01
Zasloužilá kecalka 523 příspěvků 13.01.19 12:56

Ahoj, není to úplně o tomto nábytku, ale můj poznatek je, že pokud se jedná přímo o mimi skříně atd. tak je to nedostačující pro větší děti. Koupili jsme také sestavu pro dcerku, skříň krásná, super, vše se vešlo. Teď ji budou dva roky a na šatní tyč se vejde jedna kombinéza, jedna bunda a jeden svetřík :mrgreen: tak na to bych si dala podruhé pozor

Sibarita
Zasloužilá kecalka 600 příspěvků 13.01.19 13:02

@E.winka 2 Ahoj, tu komodu můžu doporučit, jen až ji budete mít, tak ji moc nepřetěžuj, protože ty šuplíky až takovou nosnost nemají a pak, když by vypadla ta překližka, která tvoří dno, už tak komoda zlobí a oblečení může propadávat o patro níž. Bohužel s tou podložkou ani bokem postýlky Ti neporadím, už jsou to 3 roky, co jsme v postýlce měli malého a využívali jsme jen polohování - snižování roštu. Pak šel malý do klasické dětské postýlky. :mavam:

ugluk
Hvězda diskuse 46984 příspěvků 13.01.19 13:03

Jde o to, na jak dlouho to chcete. Když jsme pak pár let po zařízení dětského pokoje předělávali pokoj pro školačku, byla jsem fakt vděčná, že jsme vybrali nábytek natolik univerzální, že ač dětský, ještě dalších x let tam „důstojně“ vydrží, jen jsme pár kousků doplnili. S dekoracema na zdech nás poslala do háje, že už jsou dávno pro mimina a tenhle nábytek by taky určitě neprošel.

Sibarita
Zasloužilá kecalka 600 příspěvků 13.01.19 13:07

@Denina01 Jejda, díky moc! Mám na koupi ještě hodně času, ale ráda bych pokojík realizovala, dokud jsem ještě pohyblivá a bez velkého břicha, ať to je hotové. Bohužel není kde si to prohlédnout na živo, nebo aspoň o tom nevím :( Ještě stále zůstává ve hře varianta, že necháme ikeácký bílý nábytek, co v tom hostinském pokoji máme nyní. Ale je to nejspíš naše poslední (třetí) miminko, tak jsem si to chtěla vyšperkovat :D ;)

Sibarita
Zasloužilá kecalka 600 příspěvků 13.01.19 13:10

@ugluk Děkuji :) Tohle taky právě v hlavě přemílám, člověk musí myslet dopředu, pro miminko je to roztomilý „ťuťu“, ale pak to někde prodávat a doufat, že si to někdo vezme, to jsou další starosti a tomu je dobré předejít, ach jo, to jsem si zase dala, to mám za to, že furt nad vším dumám :jazyk:

ugluk
Hvězda diskuse 46984 příspěvků 13.01.19 13:14

Nojo, no :) Tomu úplnému mrněti je to jedno, rodič si to kupuje spíš pro sebe :) Pak nastává krátké období, kdy si to dítko užívá, no a pak je tu strašně rychle věk, kdy už se cítí veliké a napůl dospělé a nad všema těma „miminíma“ věcma ohrnuje nos. Aspoň u nás to tak bylo :lol: Ale chápu to, čekám vymodlené duhé a určitě poslední a taky si dopřávám drobné srandičky čistě pro svou radost, že si to chci naposledy užít. Ale vesměs teda věci, co třeba po roce pošlu dál.

E.winka 2
Kelišová 6382 příspěvků 13.01.19 13:16
@Sibarita píše:
@E.winka 2 Ahoj, tu komodu můžu doporučit, jen až ji budete mít, tak ji moc nepřetěžuj, protože ty šuplíky až takovou nosnost nemají a pak, když by vypadla ta překližka, která tvoří dno, už tak komoda zlobí a oblečení může propadávat o patro níž. Bohužel s tou podložkou ani bokem postýlky Ti neporadím, už jsou to 3 roky, co jsme v postýlce měli malého a využívali jsme jen polohování - snižování roštu. Pak šel malý do klasické dětské postýlky. :mavam:

I tak díky..za 14 dní se jedeme na postýlky podívat, ale od této značky se mi líbí nejvíc. K tomu tu komodu..víc nábytku ne, protože máme i když prostorný byt, ale 2+kk a tam se dětský pokoj nevejde, bude mít zatím jen takový koutek a až bude potřeba pokojíček, plánujeme stěhování a vše budeme nově zařizovat, takže postýlka i komoda se prodá :)

Sibarita
Zasloužilá kecalka 600 příspěvků 13.01.19 13:43

@ugluk :) Pokud se to finančně zvládá, tak proč by si člověk neudělal radost ;) ..Ono to tak strašně rychle všechno uteče, že ;) Děkuji moc za přispění, držím palce, ať Vám všechno vyjde dobře :kytka:

Sibarita
Zasloužilá kecalka 600 příspěvků 13.01.19 13:46

@E.winka 2 Měli jsme to stejně, byt 2+kk, my s manželem jsme se uskromnili, spali v takové pidi místnůstce (původně šatně), jen proto, aby kluci měli svůj pokojíček. Teď už máme domeček, tak se konečně u toho třetího můžu trochu vyřádit, i když je pokojíček malý a ještě navíc je jedna jeho stěna tvořena šikminou..tak uvidíme, co vymyslím. Ať se nákup vydaří :palec:

P-aulin-a
Kecalka 203 příspěvků 13.01.19 16:34
Klups Paula Latte

@Sibarita
My zrovna dnes dostaveli nabytek od stejneho vyrobce, prikladam foto z internetu :)
jen skrin a komoda by byla malo, tak jsem vzala i ten regal a policku.
Do skrine na satni tyc planuji dat zavesny organizer + vyuzit dolni policku, jinak by se do te casti opravdu moc nevlezlo :). Dale ulozne prostory pod postylkou a budu kupovat boxy na skrin pro nesezonni veci, takze doufam ze s touhle vybavou to nejaky ten patek vydrzime :mrgreen: takze jen takovy tip, pokud se bojite ze bude malo mista.
Jinak pokojicek jste vybrali krasny, taky bych do nej sla, kdybychom neplanovali hned uz i druhe mimi (coz by mohla byt holcicka :D )

P-aulin-a
Kecalka 203 příspěvků 13.01.19 16:38

@E.winka 2 Sice nemame stejny pokoj, ale od stejneho vyrobce a ve stejne cenove kategorii, takze hadam, ze s bokem hybat nepujde - stejne jako u nas. Kazdopadne s rostem hybat jde a to je pro nas hlavni :)

E.winka 2
Kelišová 6382 příspěvků 13.01.19 16:38

@Sibarita
Diky,uz se na nakup tesim:slight_smile:
Baracek bychom take brali,ale pri tech nafouknutych cenach a i ty hypoteky jsou ted sileny..uvidime casem,az bublina spalskne :)

E.winka 2
Kelišová 6382 příspěvků 13.01.19 16:40

@P-aulin-a
Myslela jsem,abych se nemusela pres ten bok tolik nahybat a ohybat pro mimco..ze by nam vyhovovalo ten bok snizit kdyby to slo..

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama