Mantinely do postýlky - ano, nebo ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 22:36
Mantinely ano nebo ne?

Davate do postylky mantinely nebo radeji ne?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
nozu
Extra třída :D 11946 příspěvků 06.01.19 22:39

Ano, měly ho tam obě děti. Jinak si pořád cpaly ruce mezi tyčky. Ať už neúmyslně nebo úmyslně.

Lucius08
Zasloužilá kecalka 726 příspěvků 06.01.19 22:39

Proč anonym? :nevim: jak jsem měla děti v postýlce tak měli mantinely…

ZZloba89
Kecalka 421 příspěvků 06.01.19 22:45

Ano, teď budu šít 2 leťačce nové- vyšší, má divoké spaní, kolikrát i sedne a kácí se hned dolů, kolikrát vezme hlavou o šprušle

Medičkaa
Kecalka 227 příspěvků 11 inzerátů 06.01.19 22:52

Taky je tam mám už od narození

Netopýr1
Zasloužilá kecalka 723 příspěvků 06.01.19 22:53

Ano, i přes to ho občas shrnuly a nohu měly narvanou skrz. Takže určitě jo, zbytečně se budou mlátit o to dřevo.

Sazuka
Povídálka 38 příspěvků 06.01.19 23:04

Ano, mantinely jsem pro malou měla, aby se nebouchla hlavou o tyčky a neprostrkovala ručky ven, ale jak trosku povyrostla, tak za to tahala a stejně ruce i nohy mela ven :)

andelinka1
Kecalka 142 příspěvků 06.01.19 23:06

Dávala jsem, později hlavně aby nepadal dudel ven :) Blbě se v noci hledá :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 23:10

Cetla jsem prave tohle: https://m.maminka.cz/…ez-mantinelu

Kriss Tina
Kelišová 7092 příspěvků 06.01.19 23:18

Nedávala jsem, malej sebou neházel tak aby se mlátil o dřevo a navíc jsem na něj viděla z postele, což bych přes mantinel nemohla.

Janli
Kelišová 6871 příspěvků 06.01.19 23:44

Mám ušitý vysoký mantinely. Moje děti se tak vrtí, že jsou schopný se do tyček zamotat na třikrát. Bez nich by se nevyspaly děti ani já.

TeuHajdl
Povídálka 36 příspěvků 07.01.19 02:10

Mám dvouměsíční dceru a za mě mantinely určitě ano. Malá dost cestuje a nemá ráda kolem sebe prostor,takže ji vždy o jednu stěnu opru a z druhé strany ji obalíme dekou. Mimo jiné až bude větší bude do stran stoprocentně i narážet a potlačenou tyč na hlavě asi nic moc :joy:dneska bych ale už nekupovala nějaký dráhy mantinel.. stačí deka kterou prostě obmotas kolem postýlky.. já mám mantinel jen do půlky a zbytek jsem dala deku.

iwinek
Kecalka 161 příspěvků 07.01.19 08:32

Syn měl na postýlce mantinely až tuším do roka…byly jen ze tří stran a vysoké takže na něj bylo krásně vidět… Syn je živel i v postýlce takže mantinel ano… Teď čekáme druhé a mantinel zase bude mít…

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1137 příspěvků 07.01.19 08:46

Mantinel a hnízdo, nejlepší věci na světě. Naopak já vítám, že na mě hned nevidí, protože nemá potřebu mi povídat přes postylku a radši spi :lol: když spime jinde a nemá hnízdo ani mantinely, tak slyším v noci dute rány, jak docestoval do rohu postele a mlátí se do hlavy…

Uživatel je onlineTricitka31
Zasloužilá kecalka 841 příspěvků 07.01.19 10:41

Zajimavy clanek…ja tedy mantinely nemam a neplanuju porizovat,prijde mi to zbytecny.Jsem tedy taky radsi pro vzduch a prostor v postylce :palec:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Gigantická prsa i hrátky s ananasem! Vémolova Lela ukázala své nahé tělo v plné kráse

Miluje své plastikami upravené tělo a nestydí se ho ukázat! Slovenská... číst dále >

Impotentní chlapák Eda z Mostu zlomil Čechy v pase: Co víte o Isteníkovi?

Vypadá, že byste mu dali korunu a klidně byste strčili ruku do ohně za to, že... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >