Mantinely do postýlky - ano, nebo ne?

Anonymní
6.1.19 22:36

Mantinely ano nebo ne?

Davate do postylky mantinely nebo radeji ne?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13325
6.1.19 22:39

Ano, měly ho tam obě děti. Jinak si pořád cpaly ruce mezi tyčky. Ať už neúmyslně nebo úmyslně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1064
6.1.19 22:39

Proč anonym? :nevim: jak jsem měla děti v postýlce tak měli mantinely…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
453
6.1.19 22:45

Ano, teď budu šít 2 leťačce nové- vyšší, má divoké spaní, kolikrát i sedne a kácí se hned dolů, kolikrát vezme hlavou o šprušle

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
484
6.1.19 22:52

Taky je tam mám už od narození

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1513
6.1.19 22:53

Ano, i přes to ho občas shrnuly a nohu měly narvanou skrz. Takže určitě jo, zbytečně se budou mlátit o to dřevo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
243
6.1.19 23:04

Ano, mantinely jsem pro malou měla, aby se nebouchla hlavou o tyčky a neprostrkovala ručky ven, ale jak trosku povyrostla, tak za to tahala a stejně ruce i nohy mela ven :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.1.19 23:06

Dávala jsem, později hlavně aby nepadal dudel ven :) Blbě se v noci hledá :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.1.19 23:10

Cetla jsem prave tohle: https://m.maminka.cz/…ez-mantinelu

• Nahlásit
  • Citovat
15134
6.1.19 23:18

Nedávala jsem, malej sebou neházel tak aby se mlátil o dřevo a navíc jsem na něj viděla z postele, což bych přes mantinel nemohla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13442
6.1.19 23:44

Mám ušitý vysoký mantinely. Moje děti se tak vrtí, že jsou schopný se do tyček zamotat na třikrát. Bez nich by se nevyspaly děti ani já.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.1.19 02:10

Mám dvouměsíční dceru a za mě mantinely určitě ano. Malá dost cestuje a nemá ráda kolem sebe prostor,takže ji vždy o jednu stěnu opru a z druhé strany ji obalíme dekou. Mimo jiné až bude větší bude do stran stoprocentně i narážet a potlačenou tyč na hlavě asi nic moc :joy:dneska bych ale už nekupovala nějaký dráhy mantinel.. stačí deka kterou prostě obmotas kolem postýlky.. já mám mantinel jen do půlky a zbytek jsem dala deku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
605
7.1.19 08:32

Syn měl na postýlce mantinely až tuším do roka…byly jen ze tří stran a vysoké takže na něj bylo krásně vidět… Syn je živel i v postýlce takže mantinel ano… Teď čekáme druhé a mantinel zase bude mít…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.1.19 08:46

Mantinel a hnízdo, nejlepší věci na světě. Naopak já vítám, že na mě hned nevidí, protože nemá potřebu mi povídat přes postylku a radši spi :lol: když spime jinde a nemá hnízdo ani mantinely, tak slyším v noci dute rány, jak docestoval do rohu postele a mlátí se do hlavy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1846
7.1.19 10:41

Zajimavy clanek…ja tedy mantinely nemam a neplanuju porizovat,prijde mi to zbytecny.Jsem tedy taky radsi pro vzduch a prostor v postylce :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama