Jak dlouho jste nosily přebalovací tašku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Momoska88
Povídálka 25 příspěvků 04.01.19 13:27
Jak dlouho jste nosily prebalovaci tasku??

Ahoj maminky,
Jak dlouho jste nosily ptebalovaci tasku? Synovi je rok a pul a ta nase uz je k. o.,tak jestli koupit novou nebo se podivat po obycejne kabelce.

Dekuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kriss Tina
Kelišová 7010 příspěvků 04.01.19 13:30

Nikdy jsem nenosila, když měl kočárek hodila sem to do tašky u kočárku, ale zhruba v roce když začal sám chodit sem sebou moc věcí netahala. Max malou flašku s pitím, jednu plenu kdyby náhodou, malé balení ubrousků, a to se mi v pohodě vešlo do kabelky.

Lucie008
Ukecaná baba ;) 1480 příspěvků 04.01.19 13:30

Už bych si koupila větší kabelku.

Janakatabara
Kecalka 178 příspěvků 04.01.19 13:31

Vydržela mi jedna, mám ji teď na druhé dítě. Nosila jsem ji vždy, když jsem jela kočárkem. Pokud jsme byli pěšky, tak jsem nejnutnější obsah dala do batohu…v roce a 3/4 byla bez plen.

Janli
Kelišová 6831 příspěvků 04.01.19 13:33

Když se mi zničila, pořídila jsem dospěláckou brašnu a tu mám už tři roky. Klasickou miminkovskou jsem pořídila pod tlakem hormonů a byla to chyba. Radši klasickou nenápadnou brašnu. Věci pro děti tahám pořád, oblečení na převlečení, ubrousky, pití atd. S kabelkou bych se nechytala.

sandra.ch
Povídálka 31 příspěvků 04.01.19 13:34

Tašku na sporťáku jsem měla dlouho. Bylo fajn mít všechno po ruce a neohybat se pod kočár. Já jí tedy využila maximálně. Teď mám kočár nový pro dvě dětičky bez tašky a bohatě si vystačím s mojí větší kabelkou. :)

Russet
Extra třída :D 13231 příspěvků 04.01.19 13:36
@Momoska88 píše:
Ahoj maminky,
Jak dlouho jste nosily ptebalovaci tasku? Synovi je rok a pul a ta nase uz je k. o.,tak jestli koupit novou nebo se podivat po obycejne kabelce.Dekuji

Asi do dvou let. Byla jsem na ni strašně zvyklá. A ještě vypadala dobře a dala jsem jí jedné mamince, co měla stejný kočárek a tašku už neměla. Se synem stejně tahám pořád látkovou tašku s věcmi a sobě kabelku, když jedu někam dál, ač má 4 roky. Beru vlhké ubrousky, náhradní triko, teď i rukavice a čepici, když hustě sněží a zmáčí se. Plus pití a něco na zakousnutí. Radši nosím batoh, abych měla volné ruce.

Lumíkovec
Zasloužilá kecalka 703 příspěvků 04.01.19 13:44

Nenosila jsem… mam kabelku, plinka i ubrousky se mi vejdou tam. A stalo se mi jen parkrat, ze bylo potreba prebalovat v terenu a vzdy jsem nasla vhodne misto s prebalovacim pultem.

Momoska88
Povídálka 25 příspěvků 04.01.19 13:47

@Janli taky jsem ji koupila a pak litovala, ale za ty hrisne penize jsem ji musela vyuzit.

chaela
Ukecaná baba ;) 1558 příspěvků 3 inzeráty 04.01.19 13:50

Já jsem ji používala do té doby, co jsem měla kočár. Ale na sportaku jsem pak měla jinou. A neříkala bych tomu prebalovaci, protože věci na prebalovaci tam byly jen u toho mimina. Později už to bylo náhradní oblečení, jedná plinky pro jistotu, tyčinky, pití, jablko, autíčka, dudel, telefon, peněženka, klíče… prostě na všechno. Bez kočárku používám batoh, který jsem nosila na gymplu do školy. Určitě bych si nakupovala nic extra na chození ven s dítětem. Ale já jsem šetřílek a navíc batohů a tašek mám plnou… Je To moje vášeň.

Momoska88
Povídálka 25 příspěvků 04.01.19 13:54

@chaela kdyz nad tim tak premyslim,tak asi kouknu spis po batohu. Moc diky :-)

Sleepy.Monkey
Kecalka 294 příspěvků 04.01.19 14:00

Taky jsem přebalovací tašku používala po dobu co jsme jezdili sporťákem, cca do roka a půl. Pak jsme přešli na golfky, a to jsem si pořídila batoh. Je to praktičtější, mám volné ruce. Teď už chodíme bez golfek, malému bude 29 měsíců, a stále tahám batoh. Hlavně tam dám náhradní oblečení, pití, jídlo..

Heivka
Závislačka 3477 příspěvků 04.01.19 14:01

@Momoska88 Přebalovací tašku jsem nosila jenom s kočárkem, jinak mám skládací tašku přes rameno z Decathlonu, tam se vejde všechno (věci mám v pytlících s PUL zátěrem takže nevadí ani déšť) a ten popruh si utahuji kolem pasu, takže mám volné ruce a narozdíl od batohu si to nepřekáží s šátkem.

Káťa19
Echt Kelišová 8159 příspěvků 19 inzerátů 04.01.19 14:07

Já měla vždycky klasickou kabelku, přichycenou na háčky na kočárek. Hodně si te´d chválí přebalovací batoh :palec: nevypadá většinou ani jako přebalovací, jde připnout na kočárek a má spoustu praktických kapsiček. Také nad ním ted pro třetí uvažuju. :think:

Jinak bych se koukla klidně po bazárku a vybrala nějaký zachovalý kousek :palec:
Chce to hledat, ale dá se najít pěkná.

Káťa19
Echt Kelišová 8159 příspěvků 19 inzerátů 04.01.19 14:12

jinak ty batůžky jsou takový multifunkční, takže když máš šátek a překáželo by ti to, tak jde i dát přes rameno, jen vybrat takový, aby byl variabilní právě

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Janečkova kněžka lásky Lilia kojí v první třídě. Tyhlety „duchovní“ hry o lajky...

Ti si žijí! Matematik Karel Janeček (45) s duchovní ženou Lilií... číst dále >

Martin Kraus: Se Zounarem si penisy neporovnáváme, oba je máme malé

Dva nazí herci vedle sebe, to se v dnešních divadlech jen tak nevidí. Ale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >