Přemalovat postýlku?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tulipankaa
Zasloužilá kecalka 650 příspěvků 30.12.18 15:21
Premalovat postylku?

Ahoj vsichni,
Dostala jsem od kamaradky postylku pro miminko(bila z ikei)je trochu odrena ale jinak ok.
Moje prani by bylo ji premelavat na novo bilou, ale nevim jestli je to jen tak(asi ne ze)je tady nekdo kutil kdo vi a poradi? dekuju :hug:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
svapi
Ukecaná baba ;) 1131 příspěvků 30.12.18 15:26

@Tulipankaa obrousit a znovu nabarvit :) koupit barvu vhodnou na hracky a postýlky,..to obrouseni není nejjednodušší, ale jde to, my takhle dali dohromady hodně starou kolibku. Koupili jsme takové smirkove papíry na molitanu, takže krásně ohebne, to se hodi..v obchodě nám doporucili barvu, ve které byl rovnou lak, takže jsme zvlášť nelakovali..u laku taky pozor na nezávadnost. :palec:

Micaella22
Zasloužilá kecalka 739 příspěvků 30.12.18 15:32

Zalezi jak moc je orvana. Ja to ani nebrousila a pretrela

Tulipankaa
Zasloužilá kecalka 650 příspěvků 30.12.18 15:33

@Micaella22 no ne moc ale jako drzela ta barva na tom pekne?(nejsem vuuuuubec typ kutil takze mozna blbe otazky)a prave pak to lakovani …

Tulipankaa
Zasloužilá kecalka 650 příspěvků 30.12.18 15:36

@svapi dekuju takze sehnat barvu s lakem zaroven!?
A myslis ze to obrouseni tim papirem mezi tema spruslema pujde????vubec si to neumim predstavit :roll:

vaks
Kecalka 231 příspěvků 30.12.18 15:45

My jsme taky prelakovavali 20let starou bukovou postylku na bilou…vysmyrko­vali(vc.sprus­li,jde to dobre,kdyz mas ustrizeny vetsi kus a chytnes si jej do obou rukou kolem sprusle a tahnes jej ze strany na stranu-jako bys drhla pradlo)…a pak prelakovat eko barvou nebo je i sprej,ale toho zbytecne moc spotrebujes…

Tulipankaa
Zasloužilá kecalka 650 příspěvků 30.12.18 15:47

@vaks dekuju :hug:

warita
Echt Kelišová 9090 příspěvků 30.12.18 16:30

Pokud je to par malych flicku opryskane barvy, neresila bych to. Nam se takto na jedno miste sloupla trosku barva, kdyz mazel na postylku namontoval kolotoc pro miminko. Moc to utahl a barva na tom miste slezla. Taky jsem to nejdrive resila, ze to premaluju, ale nakonec jsem to prestala resit. Miminku to je komplet putna 0a ta postylka tam nebude stat 10let. Miminko odroste nez reknes svec a dostane novou dospelackou. Neverila bys, jak rychle ubehnou 2 roky.

Karolinka99
Povídálka 28 příspěvků 30.12.18 16:33
@warita píše:
Pokud je to par malych flicku opryskane barvy, neresila bych to. Nam se takto na jedno miste sloupla trosku barva, kdyz mazel na postylku namontoval kolotoc pro miminko. Moc to utahl a barva na tom miste slezla. Taky jsem to nejdrive resila, ze to premaluju, ale nakonec jsem to prestala resit. Miminku to je komplet putna 0a ta postylka tam nebude stat 10let. Miminko odroste nez reknes svec a dostane novou dospelackou. Neverila bys, jak rychle ubehnou 2 roky.
@Tulipankaa píše:
Ahoj vsichni,
Dostala jsem od kamaradky postylku pro miminko(bila z ikei)je trochu odrena ale jinak ok.
Moje prani by bylo ji premelavat na novo bilou, ale nevim jestli je to jen tak(asi ne ze)je tady nekdo kutil kdo vi a poradi? dekuju :hug:

proste vsechno premalujte nazeleno a hnedo, to je ted v mode, takova rakosnickova barva. Bude se ji v takovem pokojicku hajat jak v bavlnce, rakosnicka deti miluji

Káťa19
Echt Kelišová 8305 příspěvků 19 inzerátů 30.12.18 16:34

a postýlka má jakou barvu? kupují se barvy i bez laku, jen matné

svapi
Ukecaná baba ;) 1131 příspěvků 30.12.18 16:48

@Tulipankaa ju, jde to, přesně jak říká @vaks, nám moc pomohl ten smirkovy papír na molitanu, nebo jak to říct.. je mekkoucky a jde to fakt dobře! :) a barva byl nějaký balakryl s atestem na hracky

warita
Echt Kelišová 9090 příspěvků 30.12.18 16:49

@Karolinka99 dekuju za radu. Nam by se to asi nehodilo barevne do tematu pokojicka. Mam ho v bile a serikove fialkove.

Janli
Kelišová 6878 příspěvků 30.12.18 16:51

Starý nátěr na postýlce musíš sundat nebo minimálně zdrsnit. Smirkovým papírem, ocelovou vatou nebo ocelovým kartáčem. Pak zajdeš do obchodu s barvami a budeš chtít barvu na dřevo určenou na dětský nábytek. Můžeš mít buď mat, polomat nebo lesk. Já doporučuju tu lesklou, nejlíp se s ní pracuje a dobře se udržuje. Lak už na to není potřeba.

Tulipankaa
Zasloužilá kecalka 650 příspěvků 30.12.18 19:09

@Janli dekuju!!!

Tulipankaa
Zasloužilá kecalka 650 příspěvků 30.12.18 19:10

@warita presne tohle rika kamoska
No neni to moc je mozne ze se na to taky vykaslem ale chtela jsem aspon vedet vase rady :palec:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Mám méně fanoušků, protože jsem gay, stěžuje si Kovy. Jako vážně?

Karel Kovář (22) alias Kovy patří mezi nejznámější české youtubery. Jeho... číst dále >

Tohle ze mě udělal rozvod! Houslista Svěcený o nemoci a drastickém zhubnutí

Drasticky zhubl, poslední dobou tráví většinu času na nemocničním lůžku, a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >