Avent - sada kojeneckých lahví

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.19 13:16
Avent - sada kojeneckých lahví

Ahoj,

holky vyhrála jsem na voucher na výrobky Philips a rádi bychom si něco koupili už do výbavičky pro miminko. Můžete mi poradit, která sada lahví AVENT je lepší?

Philips AVENT Novorozenecká startovní sada Natural - tady mi to připomíná víc „prso“
Philips AVENT Novorozenecká startovní sada Classic+ ventil AirFree - tady tato sada je prý s ventilem, který zabraňuje kolice

Můžete mi poradit, prosím?

Osobně se víc přikláním k „Natural“. :)

Děkuji za odpovědi

Reakce:
Heivka
Závislačka 4119 příspěvků 07.01.19 13:28

Tak ta sada natural sice připomíná prso, ale asi jste ještě neviděla jak vypadá bradavka ihned po kojení, ten tvar tam mnohem víc připomíná savičky těch druhých lahviček. Jinak nevím jak funguje ten ventil u Aventu (máme lahve MAM anticolic) ale lahve natural měli v porodnici a pokaždé se savička vcucla do láhve, takže i 30ml pila na 3× protože jsem pořád musela opravovat lahvičku.

Pocahonta
Zasloužilá kecalka 512 příspěvků 07.01.19 13:30

A není sada zbytečná? Třeba budete plně kojit a lahvičky nebudete potřebovat… Jinak já mám k oběma dětem Avent Natural a přijdou mi super…

pocker
Zasloužilá kecalka 766 příspěvků 07.01.19 14:12

Mám avent natural, ale jen jednu lahev a pítko.

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 2225 příspěvků 07.01.19 14:24

My měli oboje, Natural i Classic, nakonec jsem nejvíc dávala anticolic od MAM. Ale upřímně pokud vyloženě neplánuješ nekojit, tak bych sadu nekupovala, jen jednu lahvičku, kdyby náhodou a za ten voucher koupila třeba sterilizátor/chůvičky nebo prostě něco, co využiješ určitě :think:

MaryJackie
Kecalka 250 příspěvků 1 inzerát 18.01.19 21:33

Mame Natural i Classic a rozhodne se malemu pije lepe z Natural. Vcucava se jen jedna savicka, asi vadny kus, vsechny ostatni jsou v pohode.

Pokud ale chcete kojit, taky bych spis koupila treba tu chuvicku. Lahvicky muzete koupit, az bude urcite treba.

Váš příspěvek
Reklama